Nosifol - pri problémoch s otehotnením

bianka0111
27. nov 2012

Ahojte žienky, v 11 tt mi museli ukončit tehotenstvo z dovodu nevývoja plodu....teraz sa možme snažit opat o bábo vo februári a lekár mi dal nech si zoženiem ,, NOSIFOL,, - podla letáčiku, je určený pre ženy, ktoré majú problém s otehotnením...je to zmes vitamínov, a neobsahuje hormony..... máte s tým niektorá skusenosti? hladala som rozne príspevky na nete, našla som ich viacero, ale sú na českých stránkach, v naších lekárnach ešte nieje dostupný..... české žienky sú s tým spokojné, jedna písala, že do 2 mesiacov otehotnela

pepiska2812
21. apr 2013

Mne to doporucila aj sestricka u doktora a vraj su dobre ohlasy na to,pokusame sa 11 mesiacov a nic...beriem prve balenie,ja som si to objednala v lekarni a stalo ma to 20,41 euri,tak dost draho...vyskusam potom objednat z netu

anuska3107
21. apr 2013

@pepiska2812 to je dost ja si to objednavam www.docsimon.sk a tam je za 14 e alepozor niekedy tam nabehne 17.90 . Ja neviem co skusaju. Tak som si radsej objednala hned 4 balenia a pstovne je 5.50

pepiska2812
22. apr 2013

@anuska3107 Fuuu dost drahe postovne 🙂 Je tam pisane ,ze odporucane davkovanie je 1 sacok denne po dobu 3 mesiacov...citam ,ze niektore baby si idu davat aj dva sacky,myslis ze sa to moze,neuskodi to?

anuska3107
22. apr 2013

@pepiska2812 ja beriem dva sacky a je pisane 1 az 2 denne. no drahe postovne ale ked objednas viac balikov tak usetris. ja som prvy aj druhykrat objednavala iba po dva baliky co sa neoplatilo, tak som sa nasrala a objednala som si hned 4

bibisko
22. apr 2013

Ja som si objednala Inofolic tu a aj postovne sa da: 3 balenia za 36 eur a zdarma postovne nad 66 eur.

http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-...

bibisko
22. apr 2013

@pepiska2812 Mne Dr povedal, ze vsetky studie Inofolicu boli robene na dva sacky, takze mam brat dva sacky. Tak snad vie, co hovori 😎 Aj co citam ostatne diskusie, ostatne baby tiez dva beru.

anuska3107
22. apr 2013

@bibisko myslim, ze nosifol je lepsi. obasahuje viac vitaminov ako inofolic.

pepiska2812
23. apr 2013

@bibisko Nooo ale ja myslim ten Nosifol ci aj ten sa tak moze brat,lebo na letaku je pisany jeden sacok...

bibisko
23. apr 2013

To netu
@pepiska2812 To netusim, ja som s mojou MUDr rozpravala o Inofolicu, ten mi odporucala preto, ze videla na neho studie s vysledkami...

evkavolkova
23. apr 2013

ahojte baby dnes som si kupila v lekarni ten NosiFol stal 19 eur aledufam ze mi pomoze co to je za cenu pre dieta ziadna snazim sa o dieta aj s priatelom uz Rok a nic tak dufam ze to zaberie drzte palceky 😵

martina2210
25. apr 2013

ahojte...s manželom sa usilujeme už 3 roky a nic...nema nosipol nejake vedlajsie ucinky, nechcem aby som mala potom nejaky iný problem

gizelka121
15. máj 2013

ahojte som tu nova neviem ako mam začat ja som pred dvoma rokmi bola tehotná a v dvanastom tyždni som potratila no bola som na nervy terás som už na nervy úplne lebo sa nám vôbec nedari otehotnieť no sme s partnerom dosť smutní s toho lebo už sme aj nemysleli na to že chceme bábetko no už zase nás to nejak chytá ja som už prešla aj umelým oplodnením a nič brala som tri roky dufaston a napokon mi povedal lekár že mam policistycke vaječníky prečistili ma a aj tak nič ja už neviem myslite si že bi som mohla aj ja použit tento nosifol a ako sa to uživa babenky ďakujem za otpoved

bakajka
16. máj 2013

@bianka0111 nie je to niečo podobné ako Inofolic?

gizelka121
16. máj 2013

@bakajka no to neviem ale nieo take

annetty
21. máj 2013

Ahojte baby🙂 Ja by som vam Nosifol vrelo odporucala🙂 Po x rokov konecne som videla //, sice len na kratko ale predsa len. V 6 tt. bublinka mi odisla, ale ja som ten nosifol vysadila v 5 tt, kedze moj lekar mi povedal, ze sa to berie vyslovene pred tehom. Ale je to hlupost, lebo som dozvedela, ze tato kombinacia vitaminov znizuje riziko spontanneho potratu. Takze pocas teho sa to uziva dalej. Okrem toho pred teho mozu sa aj 2 sacky. Ale mne stacil aj jeden sacok denne, a to som vybrala len 2 krabicky. Ale ide sa dalej a prave som si objednala nosifol v lekarni, cakam na dalsi zazrak🙂 Baby drzim vam palce 🙂

petina5001
22. máj 2013

Ahojte 🙂 . Ak by mal niekto záujem, zostal mi Nosifol 17 sáčkov, exp. 7/2014, kúpené v lekárni za 19,40. Predám za 13,- Eur (ak máte záujem, pošlem aj foto). Ja som ho po objavení dvoch // vysadila, nevedela som, že sa môže užívať aj počas tehu a momentálne už užívam iné vitamíny. Držím všetkým palce, nech si každá nájde svoje vytúžené koľajničky 🙂

kuika
22. máj 2013

Môžem poradiť aj gél na podporu počatia Conceive, mám s ním dobrú skúsenosť a kamarátke som ho tiež odporučila a vyšlo to obom hneď v prvom mesiaci...mne síce tehu žiaľ skončilo samé :(, ale s tým gélom sa aspoň podarilo po roku...tak skúste, je to na spôsob lubrikačného gélu

bianka0111
autor
22. máj 2013

@bakajka - ahoj, nosifol a inofolic su podobné-alebo skor to isté...len iný výrobca....tak ma o tom informovala aj lekárnička...

ana85
22. máj 2013

ahojte,
predam 9 sackov Nosifolu. cena 6 € vratane postovneho.

ana85
22. máj 2013

@petina5001 gratulujem k tehu. ako dlho si uzivala nosifol? mas pcos?

petina5001
23. máj 2013

@ana85 ďakujem. Nemám PCO, ale doporučil mi ho môj lekár. Užívala som len jedno celé balenie a tri sáčky z toho, ktoré mi zostalo. V tom čase som však absolvovala aj HSG, tak ťažko povedať, čo naisto zabralo, ale som šťastná, že výsledkom je tehu 🙂

ana85
23. máj 2013

@petina5001 dalo sa vydrzat HSG vysetrenie? alebo ti ho robili v ramci laparoskopie?

nelly3
29. máj 2013

baby odkadial ste si objednali nosifol? kde to vyjde najvyhodnejsie? potrebujem to 5 balenie. dakujem.

alenka210
8. júl 2013

Predám jedno balenie nosifolu, objednala som si dve balenie a kedze som otehotnela uz ho nepotrebujem cena je desať euro

lenuska1990
26. júl 2013

Ahojte ženušky 🙂
potrebovala by som sa poradit o užívaní NOSIFOLU. S priateľom sa snažíme o baby skoro rok a stále nič. Cyklus mám nepravidelný, tak mi lekár nariadil užívanie antikoncepcie. Keď som ju vysadila pribrala som skoro 20 kg a lekár mi povedal, že sa mi nedarí otehotniet, lebo mam nadváhu. Teraz mi povedal, že môžem užívať Nosifol ale ako tak čítam , tak nie vždy to zaberie. Prosím poradte, bojím sa, že so mnou nie je niečo v poriadku :(

addrianna00
3. aug 2013

@alenka210 ahoj,mas este to balenie Nosifol???

alenka210
4. aug 2013

@addrianna00 ahoj mam

lenuska1990
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenuska1990
4. aug 2013

@petina5001 ahoj 🙂 máš ešte stále ten Nosifol na predaj?

petina5001
4. aug 2013

@lenuska1990 Ahoj. Nie, už nemám.