Nosifol - pri problémoch s otehotnením

bianka0111
27. nov 2012

Ahojte žienky, v 11 tt mi museli ukončit tehotenstvo z dovodu nevývoja plodu....teraz sa možme snažit opat o bábo vo februári a lekár mi dal nech si zoženiem ,, NOSIFOL,, - podla letáčiku, je určený pre ženy, ktoré majú problém s otehotnením...je to zmes vitamínov, a neobsahuje hormony..... máte s tým niektorá skusenosti? hladala som rozne príspevky na nete, našla som ich viacero, ale sú na českých stránkach, v naších lekárnach ešte nieje dostupný..... české žienky sú s tým spokojné, jedna písala, že do 2 mesiacov otehotnela

anuska3107
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anuska3107
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mishelita
22. mar 2013

ahojte, ja som si ho dnes kupila, dokonca mi doktorka vybavila zlavu priamo u predajcu a ten mi ho po ceste okolo hned dnes aj doviezol a platila som za 5 baleni len 60 eur, tak sa skuste popytat svojich doktorov, mozno by vas to vyslo lacnejsie ako objednavat z ciech. drzim vsetkym palce 😉

ana85
24. mar 2013

@anuska3107 ahoj. menzes stale nechodi, tak som si dnes urobila test. bohuzial bol negativny ☹
ach, uz zacinam byt zufala. tak velmi by som chcela byt maminou a stale sa nedari...
a riadis sa vypoctom od dr. Jonasa?

makami07
25. mar 2013

Mne nepomohol ani vypočet od jonaša a ani nosifol

jaruska12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ana85
26. mar 2013

@makami07 verim tomu, ze sa nam coskoro podari otehotniet vsetkym. mne tiez nosifol nezabera a jonasov vypocet si neobjednam, pretoze kvoli priatelovej praci nemozme mat milovanie kedy Jonas vypocita.
inak z Nosifolu sa mi dost kazi plet - same vyrazky na tvari ☹
na teba nemal Nosifol ziadne "neziaduce" ucinky?

makami07
26. mar 2013

@ana85 Nie celkom som ho znašala dobre ale vela dievčat na českych strankach si stažovalo že sa im zhoršila plet

anuska3107
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ana85
27. mar 2013

teraz som si dala s pitim Nosifolu pauzu. priatel ma zapal nadsemennika, takze nemozme mat sex. musime mat asi 3 tyzdnovu pauzu ☹
ach, gynekolog ma posiela na prefuk vajcovodou a odporucil mi CAR. ale ja by som chcela este pockat.
ten prefuk vraj boli ako svina. CAR beriem poslednu moznost, ked nic ine nezaberie.
co si nakupila? dupacky? 🙂

anuska3107
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anuska3107
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
makami07
28. mar 2013

@anuska3107 Aho mi sa o druhe babo snažime už 2 roky vyskušali sme už toho vela a nič ani vypočty nam nepomohly a riadila som sa nimi presne a ani nosifol tieš som ho uživala 3 mesiace.Podla lekarov sme obidvaja zdravi no žial sa nam nedari

ana85
31. mar 2013

@anuska3107 priatel bude o par tyzdnov fit a potom sa mozme opat pokusat o babo 🙂
prefuk vajcovodov robi gynekolog na zistenie priechodnosti vajcovodov - ci zena nema nejaky zrasty, ktore by branili spermiam dostat sa na "spravne miesto". CAR je skratka pre centrum asistovanej reprodukcie, robia tam umele oplodnenie.

ale momentalne ma najviac trapi nepravidelna menstruacia ☹ posledny pol rok mam 50 dnove cykly

radka1303
1. apr 2013

ahojte my sa snazime od maja/2012 pisete ze nosifol vam pomohol,mozem ho zacat uzivat aj bez lekarskeho doporucenia kedze je to bez predpisu??zatial mam len kyselinu listovu elasiq a som s nou spokojna citim a vidim ze mi pomaha,ale babatko stale nic...

makami07
1. apr 2013

@radka1303 Ano možeš uživat aj bez lekarskeho odporučenia je to jeden s dalšich vitaminovych doplnkov pre tych ktory sa snažia o babo

anuska3107
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ana85
2. apr 2013

ja som chvilku pila afroditin caj, ten tiez obsahuje alchemilku. inak dobry napad, skus aj cajikovat. ved nemam co stratit.
a co Nosifol? zvysis davku na 2x denne?

anuska3107
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ana85
3. apr 2013

@anuska3107 je dost drahy ten nosifol. ale dufam, ze ti zaberie ta zvysena davka. mne sa z toho strasne zhorsila plet, kazde rano som mala min. 3 pupaky na tvari 😠
akonahle som to vysadila, tak problemy s pletou sa startili. ale planujem sa k nosifolu vratit, ked bude priatel fit.

anuska3107
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anuska3107
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monik83
6. apr 2013

ahojte, ja som ho užívala len jeden cyklus a ostala som tehotná, dúfam, že nám to vyjde tentoraz.... tak to nevzdávajte, držím vám všetkým palce

anuska3107
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monik83
8. apr 2013

@anuska3107 no snažili sme sa skoro 4 roky, po 2 rokoch som otehotnela, ale v 11tt som mala missed abort a odvtedy nič až doteraz, tak dúfam, že konečne to bude dobré...

isabellaa
8. apr 2013

mam na predaj 1 balenie nosifolu a dalsich 9 sackov.

anuska3107
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alenka210
16. apr 2013

Ahojte,
podarilo sa Vám niektorej otehotneniet po uzivani Nosifolu, lebo mne sa to podarilo po prvom baliku. A mam naojbednanvane este tri baliky, neviete niektora ci sa to moze uzivat aj pocas tehotenstva?

boniqa
16. apr 2013

dnes som sa vratila od dokyho s letačikom NOSIFOL aj s receptom na CLOSTYLBEGYT som zvedava či mi pomože .
snažime sa cca rok o baby a stale nič

anuska3107
Autor odpoveď zmazal
Zobraz