Nosifol - pri problémoch s otehotnením

bianka0111
27. nov 2012

Ahojte žienky, v 11 tt mi museli ukončit tehotenstvo z dovodu nevývoja plodu....teraz sa možme snažit opat o bábo vo februári a lekár mi dal nech si zoženiem ,, NOSIFOL,, - podla letáčiku, je určený pre ženy, ktoré majú problém s otehotnením...je to zmes vitamínov, a neobsahuje hormony..... máte s tým niektorá skusenosti? hladala som rozne príspevky na nete, našla som ich viacero, ale sú na českých stránkach, v naších lekárnach ešte nieje dostupný..... české žienky sú s tým spokojné, jedna písala, že do 2 mesiacov otehotnela

isabellaa
27. nov 2012

http://www.mojelekarna.cz/userfiles/pdf/Inosito...

ahoj a mozes citat, ja do toho nosifolu idem 😉

makami07
29. nov 2012

Ahojte ja tiež uživam Nosifol už druhe balenie. na slovensku nosifol ešte nieje dost znami Mne ho tieš doporučila doktorka a aj mi ho hned objednala.Taktieš sa snažime o druhe miminko už 15 mesiacov a nedari sa.Sme obaja s manželom zdravi už som vyskušala aj clostylbegyt aj duphaston aj alchemilkovy čaj.No snad ten nosifol mi pomože no moc mu neverim.

nikola81
30. nov 2012

@bianka0111 Aj ja ho uzivam, mam kupene uz druhe balenie ale tiez z CZ. Ja mam syndrom PCO a je urceny aj pre zeny s tymto ochorenim..Uvidime 🙂

nikola81
30. nov 2012

Inak aj Inofolic je vraj velmi dobry.

pazravka
28. jan 2013

@bianka0111
Ahojceek. Nosifol je skvely. uzivam ho necely mesiac a 3 tehotenske testy mi ukazali skvely vysledok. 🙂takze sa chystam k doktorke. jedno balenie stoji okolo 17 Eur, neda sa kupit normalne v lekarni ale objednaj si ho cez internet. budem drzat palceky nech nosifol pomoze 🙂

evkasus
28. jan 2013

Ahojte...mne ho prave dnes gynekolog odporucil. Mohli by ste mi poradit kde na internete sa da spolahlivo objednat?
Dakujem.
@pazravka
@nikola81

nikola81
1. feb 2013

@evkasus
Ja ho objednavam jedine z tejto stranky. Inde som ho ani nenasla

http://www.docsimon.sk/tovar/nosifol-sacky-20x5-5g

evkasus
1. feb 2013

@nikola81 Dakujem za odpoved...uz som ho prave na tejto stranke objednala 🙂

bianka0111
autor
6. feb 2013

Ahojte, dlho som tu nebola....Nosifol už beriem 3 balenie, a zatial nič...no neviem, či mi to pomože....celý cyiklus mám rozhádzany....rozhodla som sa, že už žiadne ovulačné testy, žiadne nervy, žiadne plány, dost, som z toho na nervy....nechcem vediet, čo musia cítit žienky, ktorým sa nedarí roky, úprimná ucta k nim.....mi sme sa snažili rok, ked sa to podarilo, museli mi ho vziat, a teraz je to už pomaly 5 mesiac a už opat šaliem....od novembra si nedávame pozor a ja opat rátam, kalkulujem, čítam, porovnávam.....dost.....nechám to tak, Nosifol budem brat nadalej, vraj aj na plet má pomoct 🙂 a uvidíme........

evka444
8. feb 2013

@evkasus
@nikola81
@pazravka baby myslite si že ho môžem objednať aj ja ? my sa pokušame o babo už 2 roky a nič sme zdravy no nedarí sa, aj prveho synčeka mame až po 4 rokoch? neubliži to ked som ok?

nikola81
8. feb 2013

@evka444 Urcite to neublizi...su to vitaminy. Akurat dnes mi ho ma priniest kurier, je to moje tretie balenie..Vsimla som si ze ked som to pravidelne uzivala nic mi nebolo, vsetky choroby ma obchadzali. Teraz som ho nepila asi dva tyzdne a uz ma boli hrdlo..Urcite to ma ucinky aj inde ako len na zenske veci...

evka444
8. feb 2013

@nikola81 bo kamoška ma naplašila že aby som si neurobila len zle a tak .... tak neviem ale tužime po babetku a ked sa nedarý už skušam všetko možne?
čo myslíš keby zavolám dr? čo povie?

nikola81
8. feb 2013

@evka444 Ja v tom nevidim problem preco by si to nemala pit..Je to prasok ktory sa rozpusta vo vode, nie je to na predpis ani nic podobne, lekari to natlacaju lebo maju isto nejake provizie za predaj ak sa to kupuje cez nich. A mozno ti budu natlacat Inofolic..Tiez si to baby velmi chvalia. Ale ja som sa rozhodla pre Nosifol pretoze je velmi vhodny pre zeny s PCO syndromom. Ak chces skus sa doktora opytat na ten Inofolic. Cenovo je to skoro to iste..Myslim ze je tu aj tema ohladne Inofolicu..Skus kuknut

evkasus
8. feb 2013

@evka444 tiez si myslim, ze ked nepomoze tak neuskodi...su to iba vitaminy...

evka444
8. feb 2013

@evkasus diky tak ja to asi vyskušam a uvidim čo to spravý 🙂
za aku dobu vam to prišlo?

evkasus
8. feb 2013

@evka444 mne tak do 4 dni

bianka0111
autor
10. feb 2013

@evka444 ahoj, ublížit Ti to nemôže, práve naopak, je to zložka doležitých vitamínov, podla mna je to niečo ako ked si kupuješ napríkllad calibrum pre planované tehotenstvo 🙂

ana85
16. feb 2013

Nosifol objednany cez http://www.docsimon.sk/tovar/nosifol-sacky-20x5-5g
zatial som si objednala iba 2 balicky, kedze sa to nema uzivat v tehotenstve - dufam, ze zaberie uz prve balenie 🙂

debnarova
16. feb 2013

pomoze to aj ked mam endometriozu,vela stresu,tazku pracu???snazime sa uz 4roky a nic ☹

donna11
16. feb 2013

baby ak mozem poradit, skuste ozaj radsej inofolic - to je original a nosifol - kopia..pozrite si stranku "inofolic" - kolko bab odtial uz je tehu!! ja som taktiez dokazom, prave som v 7tt..
..porovnajte si tieto dve stranky nosifol a inofolic a potom usudte, kt pripravok je lepsi..nechcem nikoho navadzat, ale tam sa pomaly vrece trha s tehulkami!! vela stastia v snazeni.. 🙂

anuska3107
3. mar 2013

No idem to zrejme aj ja vyskusat. Este som o tom nepocula ale chcem to.

maciiicek
8. mar 2013

Ahojte baby, nosifol beriem 7 den. O babo sa snazime vyse pol roka. Verim ze nosifol pomoze. Bol mi odporuceny znamou,ktora po 3 tyzdnoch otehotnela a predtym sa snazili vyse roka. Tak verim ze pomoze aj nam. na ceskych strankach je prezentovana 80 % uspesnost - co sme na slovensku ine?

ana85
15. mar 2013

ahojte baby, meskala vam menstruacia pri uzivani Nosifolu? 😅

anuska3107
21. mar 2013

@ana85 ahoj no ja som ho zacala uzivata ale uz mi meskala. stale som ju nedostala a dufam, ze ani nedostnem :D my sa snazime o babo uz 20 mesiacov a nic nepomaha.

ana85
21. mar 2013

@anuska3107 ahoj. aj mne zvykne menzes sem tam meskat. ale naposledy som mala mrchu 14.2. a odvtedy som nedostala. nechcem si robit tehu test, aby som nebola opat sklamana. pretoze velakrat som si myslela, za snad uz som tehu a test bol negativny.
my sa snazime o babo vysse roka.
ty mas ake dlhe cykly?

anuska3107
21. mar 2013

@ana85 no ja som mala naposledy 2.2 a odvtedy som mala este slaby krvavy vytok, robila som si dva testy a nic. takze ja som uz na sklamanie zvyknuta. ja som mavala vzdy nepravidelne ale zacala som pit alchemilkovy cas a upravili sa mi. asi tak 30/32 dnovy. a ide ma z toho slahnut. tiez som myslela obcas, ze asi som tehotna ale pokazde sklamanie. no tak teraz uvidim co ten nosifol ako zabere

jaruska12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ana85
21. mar 2013

@anuska3107 ja som na tom podobne. tiez som zvykla mat slabe 2 dnove krvacanie v case ovulacie. ale tento mesiac som to nemala. drzim ti palceky, aby si bola tehu. dobre viem, ake je to sklamanie, ked vyjde negativny tehu test.
daj vediet ci dorazi mrcha alebo bude babo 🙂

anuska3107
21. mar 2013

@ana85 myslim, ze dorazi...kedze testy boli negativne a nemam ani ziadne priznaky. takze nerobim zbytocne paniku. akurat som si objednala dalsie 2 balenia toho nosifolu, zacnem si davat asi 2 prasky denne. od kedy beries nosifol?

ana85
22. mar 2013

@anuska3107 uzivam Nosifol 1 mesiac. kazde rano 1 sacok na lacno.
ja som naposledy objednavala cez docsimon.cz, ale bolo tam dost vysoke postovne (14,40€/1balenie + 5,50€ postovne).
odkial si objedavas ty?

baby, ktore uzivaju inofolic, si davaju 2x denne (rano a vecer). takze zrejme ma vyznam zvysit davku. tiez mas PCO?