Obaja môžu mať deti, ale nie spolu.

ludinka
29. máj 2013

Neviem ci uz takato tema nahodou nie je, ak ano tak sa ospravedlnujem. ale zaujimalo by ma ci je tu niekto s takouto skusenostou a ci sa to da potvrdit nejakym vysetrenim . Ja osobne som pocula o takych pripadoch ale nikoho takeho nepoznam..

sissy27
29. máj 2013

@ludinka ja poznám jeden pár... 8 rokov spolu a nič, podľa vyšetrení obaja v poriadku... po rozchode má každý vlastné dieťa s novým partnerom / partnerkou... a teda ako sa hovorí, že len matka je istá, tak v tomto prípade má aj on svoje otcovstvo potvrdené...

ludinka
autor
29. máj 2013

@sissy27 a nevies ci sa rozisli na zaklade toho ze im to potvrdili lekari ?

sissy27
29. máj 2013

@ludinka lekári im potvrdili len to, že sú obaja zdravotne v poriadku a môžu mať deti, ale to nebolo príčinou rozpadu ich vzťahu...

mimi1089
29. máj 2013

poznám taký pár, tiež im to potvrdili lekári na základe nejakých vyšetrení, obaja sú zdraví, no ich imunitné systémy sa navzájom "nemusia".. napriek tejto informácií a teda toho, že nemajú deťúrence sú ale doteraz spolu (obaja majú už po 40ke)

trish31
29. máj 2013

@ludinka moja byvala kolegyna mala takyto problem,podstupili aj cykly IVF,dokonca to skusili aj ako samoplatcovia,a nic sa neudialo...Rozviedli sa a jej byvaly manzel mal do 2 rokoch dieta s inou zenou

terezka1947
29. máj 2013

@ludinka moja kamaratka je taky pripad ☹
je mi ich luto...lebo su obaja strasne zlati a deti lubia....rozhodli sa po vsetkych pokusoch a vysetreniach,ze dietatko si adoptuju....ale tiez som pocula,ze sa stava...ze aj taketo pary k babu dojdu...takze vsetkym drzim palce a prajem,aby sa lekari mylili...

kveta
29. máj 2013

@ludinka Poznam jeden par. Deti si adoptovali.

florio
29. máj 2013

my máme v rodine taký pár, sú spolu 13 rokov, obaja plodní, len, ako hovorí kočena, ona je na svojho chlapa "alergická" 😀 majú imunologický problém, skúsili kdečo, aj CARy v zahraničí...o adopcii ani veľmi neuvažovali, až pred tromi rokmi nad tým začali premýšľať a pred rokom si adoptovali bábo, a ich vzťah ešte zosilnel.

tatata
29. máj 2013

@ludinka Poznam taky par a maju teraz dieta. Zistili im to pri vysetreni v Kosiciach. Zevraj na SK to robia len v Kosiach alebo treba ist do Prahy. Dali im nejake lieky na potlacenie tej imunitnej reakcie a za par mesiacov bolo aj dieta.

tatata
29. máj 2013

Tu mas aj clanok o tych Kosiciach:http://www.mamaaja.sk/tehotenstvo-a-porod/chceme-babae...

tatata
29. máj 2013

Musis poziadat svojho gynekologa, aby ti vypisal ziadanku a poslal ta tam na vysetrenie.Drzim palce.

ludinka
autor
30. máj 2013

dakujem Va, vsetkym za nazory, no najblizsie poviem gyndosovi nech poradi kam ist na vysetrenie 🙂

stanislavao
30. máj 2013

@ludinka mam skusenost v rodine. svokryn brat. potom sa aj rozviedli kvoli tomu, lebo spolu nemohli mat deti. neskor si kazdy nasiel ineho partnera a obaja maju zdrave deti.