Odbornosť gynekológa - MUDr. Kotek

kviktoria87
27. jan 2017

Krásny dník prajem,
dievčatá zaujímala by ma vaša skúsenosť s pánom gynekológom MUDr. Kotekom.
Nemala som žiadne problémy až pokým mi nezistili "endometriózu" a je potrebná liečba - z tohto dôvodu sa zamýšľam nad zmenou gynekológa, kedže na môjho pôvodného nepočúvam roky žiadne dobré ohlasy. Neriešila som doteraz zmenu, lebo som chodievala len na preventívky a nemusela som nič vážnejšie riešiť.
Chcem sa zveriť do dobrých rúk a mať pocit, že moja liečba nebude zanedbaná keďže do budúcna plánujeme aj dieťa (odbornosť, vybavenie ordinácie, komunikácia atď. by ma zaujímala na tohto pána gynekológa).

Ďakujem za každý váš príspevok 🙂

buubuu
6. apr 2017

Vynikajuci doktor, mozem len odporucit. Vsetko vysvetlí, ukáže, ak treba vysvetli este raz. Ma novu ordinaciu, podla mna dobre vybavenu. Mily, prijemny, usmievavy a hlavne velmi ludsky. Este sa mi nestalo, ze by nedvihli telefon a ak nie tak volaju naspat a pan doktor komunikuje aj cez mail. Parkrat sa mi stalo, ze odpisal vecer a nemusela som cakat na odpoved do druheho dna. Sestricka tiez super 🙂 za mna velka spokojnost a nemenila by som

barborenka333
6. apr 2017

Komunikácia úplná paráda.sestricka mila. Ordinácia super.bola som tehotná v jeho starostlivosti a som spokojná.ocko bol pri každej tehotenskej prehliadke so mnou vo vnútri,tak videl malú už v brušku.doktor príjemný, posrandoval s nim.nemala som žiadny problém,ale ak by nastal problém netuším aký je.komunikuju mailom.zdvihaju telefóny.ja som tam nikdy nečakala☺za mňa bomba☺

ffilmuska
8. apr 2017

ja s nim mam skusenosti, este ked bol v ruzinove s millym a nebola som spokojna. ale asi sa zmenil, ked si otvoril svoju ambulanciu...

slimacik22
3. okt 2021

Za mna vynikajuci lekár. Jeho ordinácia je nadštandardne vybavená materiálne aj personalne - má veľmi šikovne sestričky.

matkaras
1. feb 2022

@kviktoria87 aj ja mam endometriozu prišiel mi na to pravé pan doktor kotek aj mi ju on vyoperoval..mam.uz ďalšie tak pôjdem opäť pod nôž nakolkonja nechcem antikoncepciu a ta pomáha pri endometrioze