Odobratý vajcovod

simka000000
5. jún 2023

Máte niektorá skúsenosti že ste boli mimo maternice a museli vás operovať a bol vám odobrany jeden vajcovod mne sa to stalo asi pred 2 rokmi a od vtedy sa mi nedary otehotnieť ...

syslik81
5. jún 2023

vajcovod aj vajecnik .. cca v 22rokoch .. dceru aom mala v 33 ... ovulujem kazdy druhy mesic.. kazdopadne ex si pozor nedaval a neotehotnela som za 3 roky .. a malej otec to zvladol na prvy sup...

simka000000
autor
5. jún 2023

@syslik81
@syslik81 tak je to možné ... No si myslím že po 2 rokov už by sa mohlo aj nám zadarit asi v Tom dačo bude

simka000000
autor
5. jún 2023

@syslik81
@syslik81 no teraz mám také čudné obdobie som objednaná k dr. Ale až na mesiac ..totiž v máji som mala len dvoj dňový menzes ale úplne slabý spomenie skôr a aj teraz 1 júna tak isto 2 dní ružový výtok aj hnedý bez bolesti ináč mávam pri MŠ bolesti a mám aj príznaky zvraciam bolesť hlavy pod burochom cítim také napätie ale test som si robila a je negatívny

tina5959
5. jún 2023

@simka000000 Ja mám odobratý pravý vaječnik koli cyste. Otehotnieť sa mi podarilo na prvý šup aj s jedným vaječníkom.

simka000000
autor
5. jún 2023

@tina5959 no to je super ale nám sa akosi nedary ja mám odobratý vajcovod ..ale neviem neviem teraz sa cítim fajka zvláštne hoci som mala test negatívny len či som netestovala skoro hoci som mala ms na čas ale bola len dvoj dňová a slabunka

domka222
5. jún 2023

Pri vracaní by bol už test jasne pozitívny si myslím. Je to jeden z príznakov, ktorý nastupuje často pomerne neskôr ako vynechanie MS

simka000000
autor
5. jún 2023

@domka222 viem ale čítala som že už boli také prípady ale veď uvidíme len mi to stále behá hlavou lebo si to neviem vysvetliť tie príznaky ... Nikdy som to tak nemala ..aj tá menštruácia to bolo len ako keby spinenie kroku aj príznaky a s manželom sa snažíme tak už neviem no