Opakované zápaly, krvácanie, ureaplasma

laura222
13. mar 2016

Ahojte, pisem sem z dovodu ze po prihlaseni sa na strankach kde by mal reagovat doktor mi nejde poslat otazku :( pokusim sa napisat moj problem, ktory trva uz asi treti rok strucnejsie. 3 roky dozadu preventivka na gyn. - streptokok, antibiotika, mykoza, ecoly v mocovych cestach, mykoza, ecoly zistene pri gyn.prehliadke a takto dokola.. Dovtedy som nikdy nemala nic podobne ani len mykozu a odvtedy ako na beziacom pase. Co preventivka to antibiotika. Bud gynekologicky problem alebo urologicky. Zmenila som lekarku, nova lekarka mi na moje naliehanie urobila nejake specialne vysetrenia kde zistila ureaplasmu. Doxyhexal dobrany, vysledky dobre. Avsak stale sa mi opakuje krvacanie medzi menstruaciou, nemyslim si ze je to ovulacne kedze niekedy sice je v strede cyklu ale napriklad teraz prislo 3 dni po skonceni menzesu, pripadne ruzovkasty vytok. Uz som zufala neviem z coho to moze byt. Cytologiu som mala vzdy v poriadku, mam od narodenia ranku na maternici, na vajecniku polycisticke zmeny /doktorka povedala ze to nic nie je/, 30 rokov, staleho priatela, dieta ziadne zatial - akoby som aj mohla ked mam stale nejake problemy, ziadny sex uz ani nepamatam. U doktorov som ako na beziacom pase, snazim sa to riesit ale niekedy mam pocit ze doktorka si mysli ze som hypochonder, ved nejake to krvacanie hore dole ved to je nic.. Ja neviem ja si nemyslim ze bezdovodne krvacanie len tak je ok.. A takto sa neda fungovat stale intimka lebo hocikedy ma prekvapi krvacanie ktore trva niekedy 10 minut inokedy 3 dni a je slabe? Mam zmenit doktora treti krat? Na ake vysetrenia mam ist? Uz naozaj neviem :(

bobulazelena
1. apr 2016

@laura222 to mi je luto...snad sa to da nejako do poriadku

laura222
autor
1. apr 2016

@bobulazelena tiez dufam kedze to moze byt udajne aj z dovodu toho ze som mala v obdobi odberu na cyto akurat aj ecoly na ktoru som dostala tie antibiotika.. No uvidim zas cakam 2 tyzdne.. Nasla som na nete dobre recenzie na indol 3c tak idem asi vyskusat nech dalsie vysledky su lepsie

bobulazelena
1. apr 2016

@laura222 boze zena...je mi luto ze stale musis taketo veci riesit...

laura222
autor
18. apr 2016

Taaakze hpv mam chvalabohu negativne! Velmi som si vydychla.. Akurat stale neviem co mi teda je

bobulazelena
19. apr 2016

@laura222 a tak mozno len nieco s imunitou mozes mat,ci?

laura222
autor
21. apr 2016

@bobulazelena uvidim este co to sono a samozrejme imunolog kde som objednana. Inak sa denne nalievam alchemylkou asi aj to pomaha 🙂

bobulazelena
22. apr 2016

@laura222 skus aj c vitamin brat...ten je dobry ked je oslabena imunita...ja si kupujem ten sumivy v dr.max a este mi to aj chuti 🙂

laura222
autor
22. apr 2016

@bobulazelena to si davam sice nie sumivy ale kazde rano 1 citron do vody bez toho ani nevyleziem z bytu 🙂

rica1
22. apr 2016

@laura222 skus npr wobenzym mne to najviac pomohlo je to ale drahsie ale ja uz som tiez bola zufala z opakovanych mykoz a ureaplaziem aaaa mne hpv vyslo pozitivne a dokonca vseTky vysokorizikove tipy 😢 ale teda cyto mavam 2ku a po tom wobenzyme som aj otehotnela sice po IUI ale otehotnela myslim ze aj on velmi dopomohol a indol je tiez fajn

laura222
autor
23. apr 2016

@rica1 wobenzym? To mi nieco hovori ale musim to pozriet detajlnejsie o co presne ide. Ten indol sa snazim uzivat aspon raz denne preventivne kedze sa bojim aj toho sona a docitala som sa ze na ten polyp /ak to teda je ono/ by to mohlo pomoct. Ja som tu cytologiu mala zhorsenu a neviem ci to mohlo byt zapalom /ecoli/ ked tam to hpv nie je. Este mam ranku na maternici ale to od narodenia tak neviem ci toto moze mat nejaky suvis.. V kazdom pripade idem pozriet ten wobenzym, ked si zoberiem ze aj za indol som dala skoro 50e ale ked to ma pomoct tak vazne kaslat na peniaze

nikola116
11. máj 2016

ahojte ja mam podobnu skusenost cca 3 roky dozadu ureaplasma a mycoplasma zistena, preliecena 3 krat vzdy inymi atb....ale potvor som sa nezbavila :( minuly rok mi povedal dr ze mam skusit posilnit imunitu a verte ci nie som mala prvy krat negativne testy na ureaplasmu, tento rok zase pri rocnej prehliadke zistili mykoplasmu aj ureaplsmu :( zase atb aj mne aj partnerovi.....kamaratka mi odporucilia ze si mam kupit grecke lactobacilli a ze ziadne atb dookola :( a dostala sa z toho tak neviem......je to pliaga ale zase vraj v Cechach to uz aj prestali liecit ze to ma 80% ludi.....neviem tiez sa snazime o dietatko a stale daco dookola :(

laura222
autor
13. máj 2016

@nikola116 je to hrozne dokola a dokola nieco riesit, ja sa takto krutim uz vyse 3 roky medzi gynekologickymi zapalmi a problemami s mocovymi cestami.. Tu ureaplasmu mi vyliecili dufam sa mi to uz nikdy nevrati ale je to hrozne ze uz to beru ako beznu vec.. Hlavne ked to niekomu sposobuje taketo problemy, tak to urcite nie je zanedbatelna vec.. Imunitu treba posilnit urcite, ja idem za 2 tyzdne k imunologovi tak som zvedava ci a co mi zistia :/

nikola116
17. máj 2016

laura22 ja som bola dnes tiez u imunologa zobrali Tolko krvi :( no uvidime ja som to mala -3 roky potom rok pokoj a teraz zase neviem no :( je to boj snad to dame 🙂 drzim moc palce

sandrabj
21. máj 2016

j Máte niektorá skúsenosť po pôrode sa mi rozpadlo šitie na hrádz museli mi to zosivat znova no to druhé šitie na nespája stehy stále mám a už som po zákroku 3 týždeň a stale to nieje spojené bojím sa

prirodka
22. máj 2016

ureaplazma,virus HPV sa nám podarilo zdolať aj bez antb,neuveritreľné bolo aj pre mňa, ale stalo sa.Pod lekárskym dohľadom a poradenstvom prídnými potravinovými doplnkami.Môžem poskytnúť aj kontakt na odborníka,ale to len cez ip.,ak by ste chceli....Ale je pravda, že by sa mal preliečiť aj partner a počas užívania nemať sex....prípadne viac info.....

prirodka
22. máj 2016

sory, vlúdila sa chybička:prírodnými -malo byť

nikola116
23. máj 2016

ahoj prirodka posli mi pls info na IP dakujem

nikola116
23. máj 2016

ahojte tak bola som minuly tyzden u imunologa na krvi vysledky budu do 3 tyzdnov, tak uvidime....tento tyzden zacinam brat atb na tu ureaplazmu na 3 tyzdne aj s partnerom :( inak jedna znama mi hovorila ze sa z tychto potvor dostala vdaka greckym probiotikam poculi ste o tom uz niekto-pripadne skusenosti? dakujem

nikola116
26. máj 2016

ahojte, chcem sa vas opytat, momentalne bojujem s ureaplazmou a mykoplazmoou, mala som ist na prefuk vajecnikov ale nesmiem kym tieto bakterie budem mat :( kedze sa s nimi trapim uz roky neviem vobec ci sa z nich dostanem a nebudem moct zistit ci vobec mam prechodne vajecniky :( niekto podobnu skusenost ? vopred dakujem

laura222
autor
26. máj 2016

@nikola116 ahoj priechodnost vajecnikov mi zatial nepreverovali ale mne na tie urei velmi pomohla kombinacia indol 3c /pripadne indonal/ a megabrusnice, vysledky mam v poriadku ale ja mam zas polyp na vajecniku, doktorka ma chcela hned operovat ale rozhodla sa ze este pockame.. Mam dalsie dva mesiace dobrat ten indol a potom opat sono ci sa to nezmenilo k lepsiemu. Doktorka indol velmi chvalila ze je to fakt silny antioxidant ktory zabera dokonca aj na predrakovinove stavy a vela zien vdaka nemu nemuselo pod noz, tak sa na to dost spolieham.. Neni to moc lacna zalezitost ale ak je este moznost sa operacii tak som sa rozhodla to skusit

nikola116
27. máj 2016

ahoj laura222 vyborne dakujem za tip, mne zase odporucili wobenzyn a greske lactobacily, tak sme teraz s priatelom na kure ak to nezaberie pokusim sa este ten indol teraz sme len zacali mame to brat 4 tyzdne.....a potom by som chcela ist na ten prefuk vajecnikov, uvidim.....este mi dnes bol zisteny deficit vitamin D ktory tiez sposobuje vela komplikacii napr. migreny (co mam hrozne) a tiez problem otehotniet, v pondelok idem po vysledky a vraj aj nejake speci lieky-vitamin D nie volne predajny dostanem na dlhodobe uzivanie tak uvidime dakujem krasne za rady a drzim moc palce 🙂

meca
2. jún 2016

@laura222 moja mam to podobne vzdy po pohlavnom styku mam problemy... Kedze styk nie je pravidelny doktori to pripisuju prave tomu.

meca
2. jún 2016

@nikola116 tak aj ja mam take iste problemy ako ty co zistili na imunologii?

zuzulikh
2. jún 2016

@laura222 vidim, ze si z Nitry. tam nikoho nepoznam ale ak by si bola ochotna ist do Trencianskych Teplic, pani MUDr. Kotlebova je genialna!!!! pomohla naozaj aj ludom, ktori inde pomoc nenasli. a hlavne - nikdy z nej clovek nema pocit, ze jeho problem je banalny ci smiesny, berie pacientky velmi vazne. ja osobne ku nej chodim a na konzultaciu by som sa urcite objednala. ved normalne to nie je co pises

laura222
autor
2. jún 2016

@zuzulikh ahoj dakujem za radu, pockam este ci nieco spravi ten indol a hak ktoru mi nasadili ako najmenej radikalnu formu hormonalnej liecby a ked to nepomoze tak sa skusim nakontaktovat do tych teplic. Ja mam doktorku z kn kde su gynekologovia vseobecne povazovani za tych lepsich aj gynekologicko/porodnicke oddelenie je pravidelne zaradovane medzi najlepsie na slovensku ale uz som dostala odporucanie aj na lekarov z nr tak uvidim

laura222
autor
17. sep 2016

Ahojte baby! Takze indol kura 2 mesacna evidentne zabrala! Vcera som bola u doktora na sono a na vajecniku nic nie je! Ziadna operacia, nechapem ale strasne sa tesim. Buduci tyzden budem mat este vysledky z cytologie a krvy tak som zvedava co mi povedia ale v podstate posledne 2 mesiace som nemala ziadny z pred tym spominanych problemov. Bola som aj u imunologa a imunitu mam udajne ukazkovu takze zapaly s imunitou oslabenou nesuviseli. Uvidim ako vyjde hormonalny obraz a dufam sa nim vysvetli to krvacanie co som mavala alebo mozno aj nevysvetli a ten indol vyriesil fakt vsetko. Bodaj by 🙂

prirodka
19. sep 2016

@laura222 to je fajn,vlastná skúsenosť je tá najlepšia skúsenosť.Držím palce! 🙂

meca
20. sep 2016

@laura222 ako dlho trvaju vysledky z cytologie?

laura222
autor
21. sep 2016

@meca cca tyzden?

meca
21. sep 2016

@laura222 ok dakujem Ti 🙂