Oslabená imunita pred snažilkovaním

matilda72
22. jan 2016

Možno tu už takýto príspevok je neviem 😀 ale radšej sa opýtam na rovinu. potrebovala by som nejako naštartovať imunitu ešte pred tým ako sa nám podarí baby. v decembri mi moja. dr. predpísala imunosupresíva a potom som pokračovala v podpore imunity tým, že som začala brať hlivu ustričnú. pred tým som chodila aj behávať a navštevovala som aerobik, ale potom ma v práci preložili a otehotnela som, takže som z tým trochu sekla. no a teraz som cca 2 mesiace po potrate začala som aj chodiť behať a chodím na jogu. ale čo čert nechcel už som chorá vyše 3 týždňov, zápal moč. mechúra, angína , antibiotiká, teraz nádcha a respiračné problémy. a ešte jedna vec počas tehu som bola chorá tri krát, dokonca som aj mala teplotu ( možno aj preto to skončilo ako to skončilo ☹ ☹ ) vie niekto ako by sa to dalo napraviť, už ma to nebaví sedieť len u lekára, nechodiť von a piť len hektolitre čajov :( Ďakujem za radu

limetka69
22. jan 2016

Skus kolostrum. Je to drahsie, ale vraj ucinne. Prestuduj, je to poklad. 🙂

matilda72
autor
22. jan 2016

@limetka69 a ty si ho tiež užívala?? viem počula som o tom niečo. ale svokra mi odporučila tú hlivu ale nemám pocit, že nejako zabrala :D :D

limetka69
22. jan 2016

No ja mam skusenost, je to dobre, ale ja mam rovno od kraviciek, pretoze mama je dojicka. Takze je to 100% kolostrum. Mamine kolegyne to davaju aj vnucatam, odvtedy nie su chore, nic sa na nich nenalepi ani v skolke a pod. Mne pomohol na mykozu, cele travenie a celkovo. No v lekarni su vacsinou len nejake extrakty, maloktory kolostrum ma 100% a ten co ma aj daco stoji. Skus si zohnat tak niekde z druzstva. Si predstav, ze tam to leju mackam a do odpadu, taka vzacnost....

matilda72
autor
22. jan 2016

@limetka69 hm to by bolo fajn len u nás sa asi družstvo aj zrušilo, tak to si mala ozaj dobré, priamo all inclusive 😵 😵 takže preparát z lekár. ani veľmi nepomôže či??,