Otehotneli ste počas užívania Imunoru?

magdushhh
12. sep 2016

Ahojte, su tu niektore z vas, ktore otehotneli aj napriek uzivaniu lieku Imunor a pokial ano, tak ci bolo tehotenstvo ok alebo naopak?

Dakujem

snehuuulienka
13. feb 2017

@magdushhh tak to by aj mna zaujimalo,a pozeram,ze nikto nereagoval.....hmmmmm

kiki94
20. feb 2017

@magdushhh ved to je na imunitu a nie na podporu otehotneniaaaa :O

tagon
20. feb 2017

Ja som uzivala imunor..ale vzdy mi ho nadstavila tak aby som neotehotnela..respektive upozornila ma na to..takze zrejme by sa nemalo..ja som otehotnela az PO.

snehuuulienka
20. feb 2017

@kiki94 ale moze sa stat,ze ak uzivas nieco na podporu imunity ako napr Imunor,mozes otehotniet a teda co potom?vysadit ho a nestane sa s babom nic??to nas zaujimalo,skusenosti,a nie dristy a mudrovanie👍ci sa to niekomu nestalo,a babo bolo ok,chapes???

snehuuulienka
20. feb 2017

@tagon a pomohol Ti??ako casto a ako dlho si ho pouzivala??

tagon
20. feb 2017

@snehuuulienka ja som ho brala kvoli castym herpesom a celkom mi to pomohlo ze potom som dlho ziadny nemala alebo aak ano tak len malinky..brala som kuru asi 2x ale mala som myslim imunor a k tomu aj Isoprinosine..ja som aj silna alergicka a teda tie herpesy ma velmi trapia..teraz som tehotna tak nemozem nic tak uvidime po porode.

tagon
20. feb 2017

@snehuuulienka presne si nepamatam..ale myslim ze ta jedna kura je na 3 mesiace?

snehuuulienka
20. feb 2017

@tagon schvalne som sa pytala na tie kury🙂skoda,ze si uz nepamatas ako si to presne brala.Ja ich mam 1x tyzd.... na 8 tyzd.....cize 2 bal. x 4amp.
Mam zniz.imunitu, ja nemam herpesy...no ale tehu je kontraindikacia...a ja s tehu nechcem cakat,tak som myslela,ci nie ekto neuzival aj 2 xtyzd

tagon
20. feb 2017

@snehuuulienka akoze imunor som brala urcite len raz tyzdenne jednu ampulku..zrejme je to dost silne preto to tak davaju..vsak uz nejako vydrz..trochu sa preliecis..imunita sa spamata a potom hor sa do otehotnenia..lebo celkovo tehotenstvo znizuje imunitu..inak ja som si potom nasadila probiotika a uzivam ich dlhodobo aj pocas celeho tehotenstva a aj po nom..a veru mi to aj pomaha..napr. teraz ma choroby obchadzaju a ani pri prvom tehotenstve som vobec nebola chora.

kacena4
20. feb 2017

@snehuuulienka prepac ale aky vyznam ma brat imunor 2x do tyzdna!!!! (nachval som dala tolko vykricnikov!!!!) to ako keby si si davala 2-3 tabletky denne antikoncepsie ked nechces otehotniet - pre istotu! tu nejde o to ci imunor budes brat 2x do tyzdna len aby si skor skoncila, ale je tak nastaveny aby si ho brala pocas nejakeho obdobia napr. pocas zimy, ma to svoju schemu, alebo pocas tvojho zleho obdobia kedy mas problemy s imunitou! vobec tu nejde o to nadopovat sa liekmy dvojnasobok ale o udrziavaciu davku pocas nejakeho obdobia. ja tieto lieky beriem uz roky. liek a davkovanie sa urcuje z krvy podla hladiny tusim Ige ci Ig(nieco) ci co to teraz ma to nenapada ked je to nizke davaju sa lieky na imunitu. ja so brala aj pocas tehu co uz presne neviem, ale vzdy je to lepsie ako atb, kedze predtym som brala niekolko x za rok atb pri imuno liecbe to nie je treba. takze ak chces prezit tehu ok, a nevystavovat babatko v brusku bacilom tak vydrz liecbu bud zodpovedna a pockaj par tyzdnov ci mesiacov chces mat predsa zdrave babo ci nie??!! druha moznost je chytit anginu ci zapal pluc v tehu kde ti nic nepomoze len atb ktore ti prejde cez placentu do babatka a potom si mozes prepac ale trieskat hlavu o stenu, ze preco som ja blba nerespektovala lekara ked mi radil vybrat imuno liecbu pred otehotnenim... drzim palce s liecbou a hlavne stastne a zdrave tehulkovanie

kiki94
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kiki94
20. feb 2017

@snehuuulienka teda ze to neskodi ... lebo ja co som pocula teda, vysledky negativne v otehotneni ... kamoska to brala lebo mala imunitu na bode mrazu a veru bola tehotna a kvoli nim potratila, lebo su silne a neodporucaju sa ...

hfhdbdb
12. dec 2020

Ahoj, brala som imunor 5 alebo 6 tyzdnov pocas tehotenstva ( nevedela som, ze som tehotna), nepotratila som a dcerka je celkovo pomalsia...
Napr. neudrzi hlavku, nepretaca sa a tak, neviem, ci to suvisi s Imunorom. Niektore deticky su pomalsie tiez a ich matky neuzivali Imunor ☺️

hfhdbdb
12. dec 2020

Zabudla som dopisat, ze som uzivala jednu ampulku tyzdenne ( po tu vyssie uvedenu dobu 5-6 tyz.)

mimice
Autor odpoveď zmazal
Zobraz