• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ovariálny hyperstimulačný syndróm - OHSS

2. mája 2017 
@leonetka ahoj, ja som na tom podobne. Vcera som mala OPU a stale mam velmi nafuknute brucho a bolave vajecniky. Neviem, ci s tym ist do CAR.. Ty si napokon ako dopadla?
7. júl 2014 o 17:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronka88 mne sa to na stvrty den zacalo pomaly zlepsovat, teraz, tyzden po som uz OK. Dali ti po OPU infuziu? Ja som pila cely cas len vela tekutin a snazila sa jest bielkoviny, tak ako mi radili, nic viac. Ak mas bolesti alebo nevolnosti, urcite zavolaj do CAR.
7. júl 2014 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kocky nezacali ste pocas stimulacie spinit (krvacat) ? Zajtra mam ist na odber vajicok. Prosim napiste ze sa vam to tiez stalo a ze vsetko dobre dopadlo.
28. júl 2014 o 13:29  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak sa vam hlasim po pco a tehotenstve som dostala dg mola....je to oplodnene prazne vajicko dvoma spermiami!!!!ako je to mozne ked sme si zaplatili aj za icsi!!!!!teraz neviem co dalej!!!!uz neverim celemu iscaru!!!
6. aug 2014 o 21:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, som 4 den po ET a mam pravdepodobne priznaky OHSS, vcera som bola v centre a dali mi infuzie a bolo to celkom fajn.. zacala som konecne pit dost vody , vcera 6 litrov , dnes uz 4litre ale stale mam pocit plnosti.. samozrejme , ze ked tolko pijem, idem aj na zachod... je mi lepsie , ale zacala ma boliet hlava a ked idem po schodoch sa dost zadycham.. v Utorok by som mala ist na 1 tehotensky test.. a dufam, ze uz ma nebudu trapit taketo problemy. Mame totiz uz z jedneho ET krasnu uzdravu dcerku a pri vsetkych tych ukomnoch pri nej som nic necitila, neboli ziadne problemy, Ma niekto z vas podobne skusenosti.. Dakujem a vsetkym drzim palceky..
:slight_smile:
13. aug 2014 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky je bolest vajecnikou,bolest pri sadani normalna.ten ohss,je len pocas stimulacie.ja som po odbere uz.
15. aug 2014 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sara20 ja som mala ohss po opu... nepodcenuj, chod k lekarovi, urobi ti sono a podla toho bude vediet ci ho ams alebo nie
18. sep 2014 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, aj ja mam PCO Syndrom :((( Co teraz, chceme babatko ;(((
26. sep 2014 o 09:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonetka
@veronka88 ahojte kočky. Včera som bola na OPU a už od včera bolesti okolo pupku zvačšené plné brucho . Nechcem robiť paniku dá sa to zatial vydržať dokonca som v robote. Môže to aj same prejsť? alebo musím zavolať do centra? Bojím sa strašne že nebude transfer ale zamrazia.Dúfam že za 5 dní to prejde vtedy ideme na ET po PK.
31. okt 2014 o 08:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misenaf pi vela tekutin, najma cistu vodu, vyvar atd. nie sladke malinovky (min. 3 litre denne) a snaz sa jest viac bielkovin. keby sa to nejako zhorsovalo, volaj do centra. kukne ta doki sonom a sam rozhodne ci pojdete do toho teraz alebo neskor.
31. okt 2014 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som to nepodceňovala, skončila som vo veľmi zlom stave v nemocnici, síce to bolo po transfere, ale doma by som to nemala šancu zvládnuť.
31. okt 2014 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misenaf Aj ja som mala hrozne bolesti, ale do 3 dni to preslo..
Pre istotu si zavolaj! Na to tam su..
31. okt 2014 o 11:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronka88 ked tak ratam...bud si mala vklad neskor alebo sa vam zadarilo prirodzene? :wink:
31. okt 2014 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelmirka1 no neviem zatial mam bolesti v bruchu a som nafuknuta ale dá sa to vydržať.
Nechcem sa zbytočne stresovať, tu v mojom meste o tom aj tak v nemocke nič nevedia tak by na mna pozerali ako na vola.
31. okt 2014 o 13:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonetka Ahoj, druhy vklad nam vysiel. :slight_smile:
1. nov 2014 o 19:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonetka ahoj ako si dopadla? ja som 3 den po ET a strasne nafuknuta. Bolesti v lavom boku a bruho ako tehotna.
Vám to potom vyšlo lebo sa pise ze ohss pomaha tehotenstvu
7. nov 2014 o 10:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby ja som mala pri prvom IVF OHSS II a teraz pri druhom by bol určite (22 vaj.), ale dali mi v centre na 5 dní injekcie SoluMedrol a naozaj pomohli. Skúste sa na nich popýtať. :wink:
7. nov 2014 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka66 aj mne dali tie lieky a objednali ma na kontrolu ja som mala 31 vajok a je mimizerne tak hadam sa to po injekcii zlepsi.drzim ti palce ;)
24. nov 2014 o 15:32  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (46. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alison758 ďakujem alison, som tehotka :slight_smile:, tak snáď bude všetko ok. Daj vedieť akej boli kvality, lebo 31 je až neuveriteľne vysoké číslo :wink: Ja som mala 22, ale prežili na 5 a 6 deň len 2 :frowning2: A metrol mi veľmi pomohol. Bez neho by som skončila v nemocke.
24. nov 2014 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka66 dam vediet mne ich odobrali iba dnes..super ze sa ti to podarilo tesi ma kazdy uspech ,bolesti ti ustupovali alebo si si davala aj nieco od bolesti?no to cislo ma vydesilo ale hadam budu zrele zajtra sa dozviem
24. nov 2014 o 16:07  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (46. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alison758 ak máš medrol, tak určite pekne bude tá bolesť postupne ustupovať. dnes som 19 dní po vklade, ale ešte stále mám v bruchu vodu, no tie pocity v bruchu už môžu byť spôsobované aj niečim iným :wink: inak nič iné som od bolesti nebrala, len som oddychovala 3 dni.
24. nov 2014 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dorotka66 dali sme si oplodnit 16 a vsetkych 16 sa podarilo oplodnit v co som ani nedufala kedze spermie mame z mocu ale tie prve fazy zavisia skor na mojich vajickach. ;)
25. nov 2014 o 08:46  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (46. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alison758 veru to viem, tie moje bolo asi dosť zlé, lebo na 3 deň začali stagnovať :unamused:
25. nov 2014 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka66 ale tak vyslo ti to.to je najdolezitejsie,dufam ze aj nam sa to podari,vo stvrtok mam inst na kontrolu koli tomu hyper,dyndromu tak zistem co je s vajickami :D
25. nov 2014 o 12:53  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (46. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dorotka66 ahoj vajka sa delia zatial vsetky spravne ale stale nevedia ci mi ich vlozia..aj ty si mala take nafuknute brucho?
28. nov 2014 o 12:59  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (46. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alison758 no ja ho mám ešte stále nafúknuté, včera som bola na ultrazvuku a dnes je cca 28 dní po OPU a oba vaječníky sú stále zväčšené a keď zakašľem, hlavne keď ležím, tak ma v nich riadne pichne :slight_smile: to či ti ich vložia budú vedieť na 5 deň :slight_smile: Držím palce a dr. povedala, že to brucho je ok, že to je po takej úrode normálne.
28. nov 2014 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dorotka66 dakujem ukludnilo ma to
28. nov 2014 o 13:26  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (46. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alison758 alison ale dávaj pozor, k začnem ťažšie dýchať alebo ťa bude tlačiť na pľúcach vtedy to je vážnejšie, volaj centrum, alebo choď na pohotovosť. Niekde Ti priamo v centre vytiahnú vodu a je všetko ok.
28. nov 2014 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka66 dakujem citim sa uz dobre,vklad sa konal ;)
29. nov 2014 o 12:41  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (46. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alison758 teším sa s tebou a držím palceeeee :wink:
29. nov 2014 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok