Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Páchne mi kozmetika

1985janca1985
17. aug 2017

Uz druhy krat sa mi stalo,ze mi na dovolenke zacala pokazeno pachnut kozmetika.Jar,zub.pasta,sampon,vsetko.Dokonca aj alpa.A to som citila tak len ja.Nevedela som si ani umyt zuby.Mam obavy co to je lebo sa k tomu pridal pocit na vracanie pri pomysleni na jedlo,meskala mi menstruacia uz dva tyzdne ale uz dva testy ukazali len jednu palicku.Nema niekto skusenosti? 😔

ivkapon
18. aug 2017

Podla mna si tehotna. Vtedy vsetky vone zene vadia. Aj mne tehotensky test ukazal negativny vysledok a predsa som bola.

nadejna7
18. aug 2017

Hej ja si tiez myslim, ze to moze byt z toho, ze si tehotna, vtedy sa ti mozu taketo znamena ale vlastne hociake pachy sprotivit. Niekedy sa stane, ze ani test neukaze. Ak sa ti da tak chod k svojmu doktorovi nech ti on vezme krv ci nie si tehotna 🙂

orta
18. aug 2017

Este by som chvilku pockala, test to nemusi ukazat hned ale mas uplne priznaky ako na tehotenstvo. Mozno by som skor zasla k doktore na krvny test, ten ti ukaze na isto ci si tehotna alebo nie..

kallanchoe
19. aug 2017

podla mna si tehotna aj u mna to takto bolo a testy este neukazovali nic az ked som bola v 4 tyzdi ukazovalo slabu druhu ciarku.😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli