Pálenie “tam dole”

naty_10
2. aug 2022

Dobrý deň,
idem si po “radu”.
Minuly týždeň som začala užívať antibiotiká,a nejak deň na to ma začalo páliť medzi nohami.Najskôr som mala taký divný žltobiely výtok asi jeden deň,a potom pálenie a taká bolest na dotyk ako opuchnuté.
Bez zápachu,neštípe ma pri cikaní,nesvrbí ma.
Hygienu dodržiavam tak ako sa patrí,na kúpalisku som ešte tento rok nebola a sexuálneho partnera mám stále manžela 🙂🤪 niečo podobne sa mi ešte nestalo.
Mám pocit,ako keby som tie “pysky” alebo odborne “rodidlá” mala opuchnuté.Cítim tam niekedy take pulzovanie.Boli ma vonkajšok,vnútri ma nič nepáli ani neštípe.Myslela som si,že to môže byt z antibiotík.Zatiaľ si len natierať Canesten krémom.Zvažujem zajtra návštevu lekára.
Menstruáciu čakám o týždeň.Samozrejme ak nepríde budeme sa tešiť,snažíme sa o babo.Máte niekto podobné skúsenosti?

miankass
2. aug 2022

@naty_10 Ahoj kludne aj intiminmy gelmi to moze byt, alebo bieliznou,ber probiotika popri antibiotikach a skus si kupit vag.vyplach. 🙂

naty_10
autor
2. aug 2022

@miankass ak myslíš lubrigant ten nepoužívame a probiotiká užívam,dnes mám poslednú tabletku antibiotík.Ale ďakujem za tvoju odpoved,skúsim kúpiť vag.výplach 👍 už som nad tym aj premýšľala 🙂

salamistka
2. aug 2022

po antibiotikách sa veľa krát objaví mykóza, ten Canesten krém alebo jednorázová vkladacia tabletka Canesten sú fajn, ak neprejde, tak predpíše gynekológ niečo podľa výteru, podľa ktorého presne určí, aký druh kvasiniek sa ti tam nachádza...

miankass
2. aug 2022

@naty_10 nie lubrikant ale aj ten moze urobit skodu ale myslim intimne gely na umyvanie 🙂 prepac nenapisala som to cele.. cize znelo to dvojzmyselne. Skus a dobra vec je aj ten canesten co uzivas 🙂 ak ta to neprejde do 2 dni max 3 kontaktuj dr. Ja som tiez to mala ale mna svrbelo. Dala som si tabletku do posvy , ak chxes mozem zistir nazov ako sa volaju a poslat ti ho a na druhy den uz dobre. Su volne dostupne.

naty_10
autor
2. aug 2022

@miankass mám doma jedny take čipky vkladacie ale keď som začala natierať tento krém tak počkám či nepoľaví.Ďakujem Ti za ochotu 🙂

miankass
2. aug 2022

@naty_10 Oli ked tak napis mi osobne do chatu alebo tu na komentar a zistim ti ako sa volali tie tablety na vkladanie, a mozno mame aj rovnake 😃 uz viem . Gynolact

miankass
2. aug 2022

@naty_10 Alebo Gynolacta tak nejako

naty_10
autor
2. aug 2022

@miankass áno rovnaké 😁

miankass
2. aug 2022

@naty_10 no super tak ak nepomoze skus aj tie 🙂 . Drzim palce nech to mas cim skor "fit" . Alebo ako to povedat 😃

naty_10
autor
2. aug 2022

@miankass ďakujem veľmi pekne 🙂

nevenka
2. aug 2022

@naty_10 krem zvonku nestaci, treba cipky.