Pichá ma v podbrušku a tvrdne mi brucho, nie som tehotná

zdenuska1409
8. feb 2020

Ahojte nevedela bi ste mi niektora z vás poradit cely Január sme sa snažili o bábo v kuse cely mesiac asi 10 dni pred menštruaciou som mala bolesty v podbrušku a hlavne v oblasti maternice menštruacia mi meškala asi 4 dni potom som dostala ale velmi silnu ,robila som si test višiel neg.😏bola som u dok.zistoval mi cez krv či niesom tehotna alebo či to nebol potrat aj to višlo neg. Pichol mi injekciu abi som menej krvacala už prešiel cca tužden a mna strašne bolia križe a picha ma v podbrušku ale strašne mi tvrdne brucho hore nad pupkom😔

janinah
8. feb 2020

pohotovosť

zdenuska1409
autor
8. feb 2020

Ale vôbec neviete čo bi to mohlo byt ? 😓

kovacikovakristina
8. feb 2020

Ja by som osobne išla na pohotovosť

zdenuska1409
autor
8. feb 2020

Neviem no teraz som vracala 😢 už mi robili test tehotna byt asi nemôžem , krvny test nemože klamat ?? Či áno ?? Uvidim asi pôjdem zasa

janinah
8. feb 2020

tvrdé brucho je jedným z príznakov náhlej príhody brušnej a netreba to podceňovať...tehotenstvo či netehotenstvo s tvojim stavom terajším nemusí mať nič spoločné,bez vyš. lekárom nebudeš múdrejšia a môžeš niečo zanedbať....

zdenuska1409
autor
9. feb 2020

Áno máte pravdu , Dakujem za radu 🙂 známi mi hovorili že môze ist aj o mimomaternicove tehotenstvo je to možne ?

lukasko12
4. mar 2020

@zdenuska1409 ja som uz mala mimomaternicove babetko mala som bolesti jedneho vecera som vykrvacala a rano som isla ku doktorke a nechali ma tam a vycistili muselo ist von .Neboj nic to nebude len chod na vysetrenie a budes si na istom drzim palce

zdenuska1409
autor
5. mar 2020

@lukasko12 😔to ma mrzi , ja som bola už u lekára. A povedal mi že to je normalna menštruácia že to všetko spôsobuju hormóni . Nič no tak budeme sa snažit dalej 😇

lukasko12
5. mar 2020

@zdenuska1409 neboj nevesaj hlavu ale nerobte to nasilu nie je to dobre ver mi svagrina to robila nasilu kazdu minutu mali sex a krvacala pocas toho takze neodporucala by som mat nasilu dieta.