Po 6. mesiacoch užívania vitamínov horší spermiogram

vanesanova
19. máj 2016

Ahojte dievcata, som uz zufala neviem co sa to deje a preco...vazne tomu uz nerozumiem, ak mi to niekto vysvetli budem rada...snazime sa s manzelom o babo uz rok a pol. Boli sme uz aj v CAR-e v Martine v Iscare, ja mam vysledky vsetky ok, len moj manzel mal horsi spermiogram, ale stale ho mal v norme teda ked bol nan prvy krat, mal diagnostikovanu teratozoospermiu ale inak to mal stale dobre a v norme dokonca aj pocet aj pohyblivost perfektnu. No ale v utorok bol na kontrolnom spermiograme- po roku a cakala som a tesila sa na dobre spravy. Vsak som don ho pchala macu, kotvicnik, folandrol pol roka v kuse a nic! Co nic! nie ze sa to nezlepsilo ale ono sa to rapidne zhorsilo!katastrofalne vysledky mal teraz uplne nas to polozilo aj jeho aj mna dokonca ani ta lekarka nechapala!mal pocet 35 milionov a teraz 12 milionov! takze sme dostali uz diagnozu oligoteratozoospermia!nepochopitelne vy to chapete ako je to mozne ze po tolkych vitaminoch sa to nie zlepsilo ale zhorsilo?vdaka vsetkym za rady ak poradite teda co mu mam nasadit za vitaminy budem rada.

stanno
19. máj 2016

@vanesanova ten stres by bolo dobré vyriešiť.. a juhserverzapad tiež dobre radí 🙂

katarinamarkova
19. máj 2016

@vanesanova prepáč, ale fajčí, strašne nezdravo sa stravuje, veľké stresy.......ak nezmeníš tieto základné veci, môžeš do neho aj tonu vitamínov napchať, stále to pôjde zlým smerom. ešte ak sa ti podarí slipy zrušiť bude to len dalšie plus 🙂

stanno
20. máj 2016

každopádne, všetky tie veci treba aplikovať min. 3 mesiace.. to je doba dozrievania nových spermií.

vanesanova
autor
20. máj 2016

@stanno ved jasne ale to je zas len na dlho...joj no trenky nechce ani vidiet, ja som mu vravela nech chodi na ostro....ja by som bola len rada 😉 ale ze nie ze sa mu hompala a ze mu ho vidno v nohaviciach ci co... 😀 ano ano vravela nam doktorka v utorok ze tri mesiace...kks no musime si este pockat teda, stres je taka svina ze to by sme museli dat obaja vypoved a prestahovat sa do pusteho lesa iba to by nam asi pomohlo lenze niekto nas musi zivit bohuzial, uz dlho sa trapi v robote vsak nad vypovedou rozmysla asi tri roky a stale sa neodhodlal lebo ma dobry plat a sefa a kolegu s ktorym robi na stroji su total cocoti....a robia mu zo zivota peklo, zdieraju ho a vyuzivaju a robi za nich robotu 😒 najhorsie je ze robi smeny a ked je na nocnej chce si nadrobit a natahat hodiny tak cely tyz.ked ma poobednu robi od 14:00- 4:00 hod. a este k tomu aj do prace cestuje 30 minut autom. OK dnes mu idem do tesca nakupit trencle no som velmo zvedava....hahahah 😀

vanesanova
autor
20. máj 2016

@katarinamarkova ja viem- o vsetkom viem ze je to na houby vsak som mu chcela vybavit uz aj terapiu-ku psycholozke uz ani nenamietal ale zas to nechal plavat...ok ok slipy dnes vsetky vyhadzem do kosa...zabije ma ale co uz 😉

stanno
20. máj 2016

nekupuj mu ty..chodte spolu..nech si vyberie on take ake mu vyhovuju..su aj take obtiahnutejsie 😉 dolezity je aj material z ktoreho to je