Po pôrode pri styku nič necítim - stalo sa vám niečo podobné?

14. dec 2019

Ahojte
Rodila som v marci, a keďže som nemala priateľa ani manžela tak samozrejme že som sex nemala, od kedy som otehotnela
Našla som si priateľa, prvý sex bolel, ale další som vôbec necítila. Ani prsty, iba keď ma dráždil tak trochu, inak vôbec
Neviem či som sa nejako rozšírila alebo čo ale cvičím na panvové dno a stále nič, a to cvičím od pôrodu.
Gynekologička mi povedala že som úplne v poriadku, vraj to je spôsobené pôrodom
Máte niektorá taký problém?

alison11
14. dec 2019

Po vaginálnom pôrode je to už tak,nie každej sa stiahne pošva do pôvodnej veľkosti a tak môže byť tento problém a veru sa to nemusí zlepšiť. Ja tento problém mám od 2 pôrodu pokiaľ by som mala častejšie sex by som necítila jedine čo cítim sú nárazy ale hrúbku penisu už žiaľ nie len keď ma sex zriedkavejšie.Cviky na panvové dno sú fajn proti inkontinecii ale na pošvu to nemá žiadny efekt.Je mi to ľúto a čím viac vaginálnych pôrodou tým horšie.

autor
14. dec 2019

@alison11 presne ako píšeš, hrubku necítim. Ale žiaľ ani on ma moc necíti, a to je obdarovaný myslím že dosť , bože môj radšej som mohla ísť na cisársky 🙈

pininka1
14. dec 2019

Mne povedal môj pôrodník že skákanie na trampolíne je výborné na svaly v pošve, že už niekoľko manželov mu bolo poďakovať. Samozrejme nestačí ísť skákať raz

alison11
14. dec 2019

Nebuď preto smutná skúste iné polohy napríklad od zadu prípadne ako lyžičky vtedy lepšie cítiť v inej polohe je aj penis a aj pošva.
@pininka1 To som ešte nepočula čo sa týka trampolíny a skákania.

deti95060810
14. dec 2019

@pininka1 vážne? od dneska skáčem na trampolíne stále...😉

lula313
15. dec 2019

@pininka1 no práveže skákanie na trampolíne sa neodporúča po porode, lebo vraj podľa inštruktorov prispieva skákanie k inkontinencii

Mne prišiel sex po porode práveže lepší, ale nemala som nastrih, tak neviem, či to nie je aj tým.. skus možno take polohy, kde máš nohy viac pri sebe

pininka1
15. dec 2019

Dievčatká neviem, ja som rodila na cisársky, ale moja kamoška ktorá rodila so mnou prirodzene, tak jej to vrele odporúčal,bola som pri tom. Vravel že žiadny iný pohyb neurobí takú robotu. Tak ja neviem. Ale za pokus to stojí, hlavne ak žena ozaj nič necíti.