Pocit pálenia pošvy pri močení

pupetko263
11. máj 2021
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahojte vedeli by ste mi poradiť mám pocit akoby ma pálila pošva pri cikani problém nemám nič ani výtok ani nič podobné neviem či je to zo stresu alebo že na to myslím nie vždy mám taký pocit

ctrl
11. máj 2021

@pupetko263 môže to byt suchost posvy ak sa môžem spýtať koľko máš rokov

pupetko263
autor
11. máj 2021
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@ctrl 35

pupetko263
autor
11. máj 2021
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@pupetko263 suchosť pošvy a od čoho

kkovacovak
11. máj 2021

@pupetko263 ak vás páli alebo svrbí tak určite choďte k dr. Vytok mať nemusíte ale môžete mať nejaký zápal. Verte mi že neliečený vám môže do budúcna robiť problém. Ak to nemávate často a ešte neviete čo s tým tak ísť určite ku gynekológovi

ctrl
11. máj 2021

@pupetko263 ako pise
@kkovacovak ako prvé treba aby to videl lekár ak bude všetko neg. , tak tam je velka pravdepodobnosť suchost .Mne pomohol veľmi Vagysan ,