Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Podpora plodnosti u mužov

snazilka222
24. júl 2012

Ahojte babeny, potrebovala by som poradiť. S manzelom sa snazime o babetko, ale zatial sa nam nedari. bola som uz aj u lekara, je vsetko v poriadku.
Beriem Femibiom 800, a pijem alchemikovy caj....viete mi nieco ucinne poradit aj pre muza? Mate nejake skusenosti?

romea
24. júl 2012

@snazilka222 ahoj kup muzovi vitaminovy doplnok selezin ace obsahuje vitaminy selen zinok vitamin E a ine ktore priaznivo vplyvaju na plodnost muzaaj na ine veci prostata...zvysuje pohyblivost spermii odporuca to aj urolog. Odporucil by vam aj aby si nepriehrieval semeniky - radsej boxerky nech nosi , ziadny nootbook na kolenach alebo blizko muznosti 🙂 menej horucich kupelov, ak robi nahodou cyklistiku tak aj to obmedzit a samozrejme menej alkoholu cigariet a zdrava zivotosprava plus dostatok odpocinku a ine 🙂 drzim palce nam selezin osobne pomohol manzel mal taky sperminogram ze vysiel z vysledkami z ordinacie ze som kanec 🙂

snazilka222
autor
24. júl 2012

@romea dakujem pekne 🙂 oki vyskusame teda ...no a veru musim mu zatrhnut tie horuce kupele jeho kazdodenne :D
A ako dlho ich mm bral kym sa vam podarilo?

romea
24. júl 2012

@snazilka222 odporucaju min 3-6mesiacov my sme brali priblizne tak ale problem bol skor v mojej nepredvidayelnej ovulacii a rozhadzanym hormonom. A este k. sexu ani prilis vela ani prilis malo sexu moze ovplyvnit plodnost muza - vsetko s mierou -🙂 nie moc dlha abstinencia ani kazdy den pocas celeho mesiacu nieje dobre ale v case mozneho oplodnenia je sex dovileny do nemoty 🙂

snazilka222
autor
24. júl 2012

@romea 🙂 okik dakujem za rady....tak uz len drzte palce 🙂

babulatko
24. júl 2012

@snazilka222 ja ti odporúčam pre manžela Macu, a je to prírodné. Môjmu manželovi to pomohlo. Môžeš to úživať aj ty ale v tehotenstve sa to už nemôže.
http://slnecnica.sk/produkt/maca-bio-150g/

vika2012
25. júl 2012

ahoj snazilka222 mi mame smanzelom ten isty problem nam od porucili tribulus niekomu pomohol ale nam vobec kazdemu zaberie asi nieco ine treba len skusat odporucaju jest vela zeleniny a menit zivotny styl vitaminy karnityn selen ecko vyskusaj pekne snazilkovanie vika2012

petribela
25. júl 2012

@snazilka222
Ahoj,ja som pred otehotnením podstúpila rôzne vyšetrenia samozrejme, že aj s manželom.Bol na spermiograme,mal málo pohyblivé spermie,začal užívať tabletky Profertil,je to vlastne výživový doplnok pre mužov....bola som aj na prefukoch,,takže teraz neviem, či pomohli tabletky, alebo prefuky,,,ale po 4rokoch sa my podarilo otehotnieť.

7nikusik7
26. jún 2013

@romea ahoj,prosim Ta ,brala si aj ty nieco?ak hej vies poradit?

romea
26. jún 2013

@7nikusik7 ahoj brala som calibrum baby (vitaminy ktore obsahuju kyselinu listovu beru sa aj v tehotenstve) pila do polky cyklu alchemilkovy caj (podporuje cinnost vajecnikov posilnuje maternicu a vystelku) a pri sexe sme pouzivali pro seed gel priatelsky k spermiam a ked ma zena malo hlienu tak v tom.gele sa zachovaju spermosky a je vacsia samca oplodnenia. ma upravu cyklu som brala prirodne produkty femigard a sarapis soja ( do polky cyklu) muz bral viiny ACE selezian ( srlen zinok a ine) 🙂 drzim palceky

7nikusik7
26. jún 2013

@romea joj supis dakujem velmi pekne,kupim to aj v lekarni ci radsej cez net? Dufam ze zabere...dakujem este raz 🙂

romea
27. jún 2013

@7nikusik7 pro seed kupiš cez net ostatné v lekárni 🙂

kulhaniova
28. jan 2016

ahojte .baby kcela by somsa spitat čivam pomohlo otehotniet ked vas partner bral FOLANDROL a za jaky čas

7lili77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli