Polyp na maternici a problémy s tým súvisiace

natalia_2
22. aug 2017

Ahojte baby,na gynde mi gyndos povedal že mam polyp na maternici dost ma to vydesilo nakolko som o tom nič nepočula.Mala som prisť po 3 mesiacoch po menštruaci na kontrolne sono ale nepodarilo sa nakolko som bola odcestovana.mate s tym niekto skusenosti?Robilo vam to ake problemy a priznaky?Mna dost bolieva podbrušie od ovu do menstruacie.Preco sa musi prisť hned prvý den po menzese?Bojim sa ist velmi na kontrolu pojdem po dalsej ms.Citala som na nete že je to len kročik k rakovine.

topasitta
22. feb 2019

@nattulka mne na dalsi cyklus rovno naplanovali zakrok asi na 8'den. Rano doktor spravil este sono, a objavil dalsi.

nattulka
22. feb 2019

@topasitta cize ti nerobili uz dalsiu kontrolu po menstruacii na potvrdenie?

topasitta
23. feb 2019

@nattulka nie, ale tesne pred zakrokom kratko po ms som tam mala dalsi. takze ak to zoberiem ako kontrolu, tak to bola kontrola ale dve hodiny pred zakrokom. Takze ak by na sone zistil, ze polyp zmizol, tak by neoperoval to je jasne ☺

topasitta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinushka13
3. nov 2023

Ahojte baby, tie co ste si dali vyberat polyp.. ako sa Cam upravila menstruacia? ja som mala dovtedy vzdy presnu na den. teraz ked mam dostat tak najskor zacne boliet brucho akoby uz zacala naplno ale nic.. po 3dnoch lahke minimalne spinenie a beskor po par dnoch pride cista katastrofa silna (co som doteraz nepoznala😭). Stalo sa niektorej taka situacia? zmeni sa to? kolko to trva? opatovnu kontrolu mam januar. dakujem

marika1066
20. jan 2024

@nattulka dobrý d3n ak sem ešte chodíte môžem sa oyptat ako to dopadlo? S tým polypom mylsim