Polyp v maternici - skúsenosti

23. aug 2021

Dobry den za par dni ma čaká hysteroskopia ..mam polyp na maternici..mam dost strach som dost taky strachoput..mate nejake skusenosti..ako ste sa citili po zakroku..

bibina32
23. aug 2021

Ahoj, nemáš sa čoho báť. Mne zákrok urobili o 10h a o 15 h som bola doma. Žiadne veľké bolesti som nemala, špinila som pár dní. A bola som unavená, ale to z tej anestézie.

martinaju
23. aug 2021

Tiež som sa bála ale bolo to úplne v pohode. Ja som sí e mala bolesti po prebudeni ale jedna injekcia to spravila a po dvoch hodinkách od zákroku som išla domov. Doma som si ešte pospala a na druhý deň, normálne fungovala. Ak by si mala bolesti dáš si tabletku a prejde ale teda nie je to nič strašné neboj. Špinenie bolo len pár dní 🙂

renka30
23. aug 2021

Absolvovala som to v rámci jednodňovej chirurgie, úplne v pohode som na druhý deň fungovala.

sono2
23. aug 2021

Počítam že urobia aj kyretáž.
Nič zvláštne. Mala som aj ja. Nevrátilo sa to aj keď dr hovoril že pravdepodobne áno.

autor
23. aug 2021

Dakujem vam žienky uz nech to mam za sebou

petkasaurus
23. aug 2021

Ja som bola objednana v Sliaci na zakrok na 7:00 a o 7:30 som sa zobudila plna energie ako po dobrom spánku. Aj personal super.

lady083
23. aug 2021

Neboj, pokial dobre zvladas anestezu, tak budes v pohode. Drzim palce.

autor
23. aug 2021

@lady083 no uz som bola 2x .prvy krat v pohode druhy krat som cely den prezvracala

martinaju
23. aug 2021

Toto je krátka anestéza neboj nebude ti nič 🙂

cukroska
25. aug 2021

Mne najprv vravel môj gynekológ, že je tam niečo ako polyp. Primár mi zistil väčší myom, hlboko v dutine pod slizniciu maternice. Tiež som isla na hystereskopiu. Nakoľko to bol náročný zákrok, nedalo sa ti vybrať na jeden krát, tak po troch mesiacoch mi povedali, že to treba vybrať zase. Takže akurát riešim predoperačné vyšetrenie a o týždeň idem. Ja som bola tam na jednu noc. Ani som to vôbec nevedela. Pre prípad masívneho krvácania. Ale nemáš sa čoho báť. Nebolelo ma vôbec nič. Jedine po narkóze som si myslela, že mi amputuvali nohy, ale ja mam problém zo žilami. Ale dalo sa to v pohode všetko vydržať.

cukroska
25. aug 2021

Držím palce, uvidíte bude všetko dobre a ani nebudete vedieť, že to máte za sebou. Mňa bolelo podbruško druhý deň doma keď vyšli lieky proti bolesti. Ale tam ako cez menzes. Nič hrozné. Držím palce 😊

autor
25. aug 2021

@cukroska to si ma velmi nepotesila dufam ze mi to vyberu naraz😂..ja uz som raz mala polyp a zmizol..tento bohuzial nie sice sa zmensil z 9mm na 7mm ale je stale tam a uz zajtra idem..mam zaludok ako na vode 🤢

cukroska
25. aug 2021

Neboj sa, uvidíš bude to fajn. Sto pro. Ja mam nakoniec myom aj to ako naschvál komplikovaný. Držím palce. Uvidíš nič hrozné to nie je 😊🙏

autor
26. aug 2021

Tak uz som doma..to dlhe cakanie mi zozralo nervy isli predomnou vazne prípady..od operacie po prebratie cca 30minut..najskor bolesti ako pri silnej ms ale potom to ustupovalo..krvacanie ako pri beznej ms..isla som tam koli jednemu polypu..no dr povedal ze tam bolo viac malych tak neviem dufam ze nic neprehliadol..robili aj kyret..som rada se uz mam po..🙂🙏

luccija
26. aug 2021

Aj mňa to čaká:((dnes som bola u gynekológa nikdy som nebola v narkoze

autor
26. aug 2021

@luccija uz teraz sa mi lahko pise neboj sa.. ked do rana som skoro nic nespala od strachu..ale naozaj sa to da zvladnut ten stres a strach nepusti aspon u mna a to som uz bola 2x v narkoze..je to ako pri silnejsom menzese aj to len taku pol hodku potom uz ok..a narkoza ani nevies ..

macislavica
11. sep 2021

@petkasaurus prosim ta ako sa vola klinika na Sliaci

petkasaurus
12. sep 2021

@macislavica gynpor 🙂

brujana
12. apr 2024

@renka30 prosím kde na jednodňovke vám výberali polyp?

moni226
12. apr 2024

@brujana mne v TN vo FNTN, teda nakoniec tam nebol polyp. Ale robili kyretaz a hysteroskopiu