Poraďte čo na hemeroidy.

kvetinka1405
4. apr 2020

Poraďte čo je dobre na hemeroidy vonkajšiu mam vonku už od pôrodu ale včera my vyšla ďalšia vnutorna a nemôžem ani chodiť tak ma to strašne boli

kitycat
4. apr 2020

Doktor

janynyna
4. apr 2020

@kvetinka1405 skús si kupit v lekárni masť Avenok mne pomohla. Alebo sedavé kúpele v kôre dubovej. Sú aj tabletky Detralex ale tie sú na predpis.

jajka71
4. apr 2020

@kvetinka1405 ja som sa trapila s vonkajsimi 11rokov az vysli den pred vl.svadbou, tak ma operovali ambulantne 4dni po sobasi a to chirurg nechapal ako som vydrzala, ze bola obrovska (prah citlivosti na bolest je inde ako norma). Sedenie v repuiku a dubovej kore, detralex od 15tich, kazdy rok aspon 2x do 26r...na detralex treba predpis, ak ide o akutny stav vysetria...predpisu zrejme detralex, bez predpisu hemostop...s vnutornymi skusenost nemam, ale ja mat to znova idem k lekarovi, operovat teraz asi nebudu ale naj je detralex, svojho casu bol nedostatkovy ale zrejme najucinnejsi...

zalka
4. apr 2020

@kvetinka1405 skús toto https://www.drmax.sk/dr.max-dubova-kora-gel-60ml/
do pár dní mi to pomohlo a bolo to kruté, ani sedieť ani chodiť ani ležať nič som nevedela.
A v bille zvyknú mať vlhčený tuším repíkový alebo harmančekový toaletný papier, ten skús používať tiež.

marticka85po
5. apr 2020

Kup si Mobivenal micro ,mne stale pomoze uz po prvej tabletke

comika
5. apr 2020

@kvetinka1405 mne velmi rychlo zabral heparoid krem. Viac x denne som ho pouzila.

ondris99
7. apr 2020

@kvetinka1405 Ahoj ja som chlap, mal som vnutorne hemoroidy 3.stupna ktore uz vychadzali von. Treba ist doktorovi. Mozes to odkladat roky ako pisala nadomnou, ale ked uz ich citis, treba to riesit s odbornikom kym neni potrebna operacia ako u mna. Ziaden detralex, cipky, kupele v dubovej kore- vsetko len na chvilku pomoze a vrati sa to. Najdi si bud poroktologa, alebo chirurga. drzim palce. Mimochodom je tu na modrom konikovi obrovska tema o hemoroidoch, najdi si.