Poraďte čo robiť - meškanie menštruácie v 17tich

lilinkacnv
23. máj 2019

Ahojte mám 17 rokov a mešká mi MS už 5 dní tehotná nie som určite s priateľom si na to dávame pozor veľmi by som potrebovala vašu pomoc hanbím sa to povedať mame či niekomu inému... prosím o pomoc

monkabohdalova
23. máj 2019

@lilinkacnv v 17. je normálne, že ti mešká, .. stačí ak si napr. z niečoho v strese..mne v 17. meškala aj mesiac 😁

fatima99
23. máj 2019

spravi si v prvom rade test,no tiez si myslim, ze to bude vekom a aj tym stresom co isto teraz prezivas. vsetko bude ok a skus sa trocha ukludnit

veronikaszabova
23. máj 2019

@lilinkacnv no jedine spravit test a podla vysledku sa zariarit.

lilinkacnv
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nika3136
23. máj 2019

@lilinkacnv
Kvôli zmeny obdobia?
Túto vetu som nepochopila, ale meškať ti samozrejme môže z ročných dôvodov. Urob si tehotenský test, ak budeš mať podozrenie, že niečo nie je v poriadku, zájdi na gynekológiu. Ak si už sexuálne aktívna, máš byť aj tak pod dohľadom.

lilinkacnv
autor
23. máj 2019

Už sa mi to raz stalo a meškalo mi to týždeň veľmi som sa toho obávala... no ďakujem vám za odpovede❤

nikolieta9
23. máj 2019

@lilinkacnv pokial si davate pozor, tak sa nemas coho bat! A v tvojom veku je uplne normalne, ze ti menstruacia este meska. Takze hlavne klud 🙂

sandokanka36
24. máj 2019

@lilinkacnv tak aj nadalej pouzivajte ochranu a nemas sa coho bat alebo spolu nespavajte 🙂