Používame cookies. Viac informácií tu. OK
lenuska94
6. aug 2019

Vyskúšaj alchemilkovy čaj, mne veľmi pomohol 🙂

florianabotosova
6. aug 2019

@aalzbetkaa ja som tri roky a tri mesiace brala antiku teraz v marci som prestala takže už neberiem skoro 5 mesiac a stály mi mešká menštruácia raz 8 dní a minuly mesiac mi mešká la 10 dní a krvácanie trvalo 6 dní, alchemilka je dobra

eri444
6. aug 2019

@aalzbetkaa po takej dlhej dobe užívania antikoncepcie sa nemôžeš čudovať, že ti teraz chodí ms nepravidelne. Organizmus sa s tým musí vysporiadať. No vyskúšaj ten čaj, ten je dobrý na takéto veci, možno ti pomôže.

emilllll
6. aug 2019

@eri444 ten čaj sa pije každý deň po jednej šálke.Citala som viac článkov a pomaly v každom sa píše o tom čaji tiež mám problém s menštruáciou

lienks
6. aug 2019

Ja som mala ten isty problem Duphaston pomohol jednoznacne beriem ich uz 3roky max spokojnost mam presne ako hodinky,beru sa 10dni po 2tabl je to v pohode

emilllll
6. aug 2019

@lienks to je niečo hormonálne či.

aalzbetkaa
autor
6. aug 2019

@emilllll vyskúšam teda ten čaj ...a má byť sypany či vo vrecúšku? Či to je jedno. ?

neluskas
6. aug 2019

@aalzbetkaa ahoj, vies to telo je teraz uplne zblbnute z tej antikoncepcie, niet divu. nikdy som neuzivala hak a predsa som mala problem s meskajucou ms a este aj bolestivou. vyskusala som vsetko mozne, naozaj, no zázraky sa nediali. az nakoniec som vsadila na silu prirody a poriesila som si to prirodnymi produktami a podarilo sa. skus ist radsej prírodnou formou ako uzivat hak, pretote to moze v budúcnosti ovplyvnit, ked by si chcela otehotnieť

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre