Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poraďte metódy na upravenie nepravidelnej MS.

aalzbetkaa
6. aug 2019

Ahojte baby...mám 26 r. Asi tri roky mám nepravidelnú MS ..pred tým som užívala HAK, pretože som mala nejake problémy ...a ako som vysadila Hak asi pol rok ok a od vtedy mi chodí ako sa jej zachce ..a ešte..trvá mi tak 3-4 dni a mám slabé krvácanie ..neviem či je to ok...dr povedala že áno, na úpravu mi chcela dať zas antiku ale odmietla som to ..nepoznáte nejaké "zdravšie" metódy čo vám pomohlo na úpravu? 🙂 fakt by ste mi pomohli. Ďakujem pekne za každú odpoveď 🙂

lenuska94
6. aug 2019

Vyskúšaj alchemilkovy čaj, mne veľmi pomohol 🙂

florianabotosova
6. aug 2019

@aalzbetkaa ja som tri roky a tri mesiace brala antiku teraz v marci som prestala takže už neberiem skoro 5 mesiac a stály mi mešká menštruácia raz 8 dní a minuly mesiac mi mešká la 10 dní a krvácanie trvalo 6 dní, alchemilka je dobra

eri444
6. aug 2019

@aalzbetkaa po takej dlhej dobe užívania antikoncepcie sa nemôžeš čudovať, že ti teraz chodí ms nepravidelne. Organizmus sa s tým musí vysporiadať. No vyskúšaj ten čaj, ten je dobrý na takéto veci, možno ti pomôže.

emilllll
6. aug 2019

@eri444 ten čaj sa pije každý deň po jednej šálke.Citala som viac článkov a pomaly v každom sa píše o tom čaji tiež mám problém s menštruáciou

lienks
6. aug 2019

Ja som mala ten isty problem Duphaston pomohol jednoznacne beriem ich uz 3roky max spokojnost mam presne ako hodinky,beru sa 10dni po 2tabl je to v pohode

emilllll
6. aug 2019

@lienks to je niečo hormonálne či.

aalzbetkaa
autor
6. aug 2019

@emilllll vyskúšam teda ten čaj ...a má byť sypany či vo vrecúšku? Či to je jedno. ?

neluskas
6. aug 2019

@aalzbetkaa ahoj, vies to telo je teraz uplne zblbnute z tej antikoncepcie, niet divu. nikdy som neuzivala hak a predsa som mala problem s meskajucou ms a este aj bolestivou. vyskusala som vsetko mozne, naozaj, no zázraky sa nediali. az nakoniec som vsadila na silu prirody a poriesila som si to prirodnymi produktami a podarilo sa. skus ist radsej prírodnou formou ako uzivat hak, pretote to moze v budúcnosti ovplyvnit, ked by si chcela otehotnieť