Pôrod, šestonedelie, sex a hnedý výtok

marttinaa
26. feb 2023

Ženy prosím Vás. 16.1. som porodila prirodzene, nekojim lebo nemam mlieko, pred 2 týždňami som prestala krvácať po čistení po pôrode, momentálne som 6 týždňov od pôrodu, menštruácia mi ešte neprišla ale mala som už 2x nechránený pohlavný styk (myslím ze sme si ako tak dali pozor), dnes ráno som mala tmavo hnedý výtok, dala som si vložku a nič úplne čista. Po cca 5 hodinách som mala zase tmavo hnedý výtok a zase nič. Čiže podľa mňa menštruácia to nieje. Mala ste to niektorá? Neverím tomu žeby som bola zase tehotná ale trosku sa bojím co ak. Povzbudte ma prosím že ste to mala niektorá tak a bolo to niečo prirodzene.. Ďakujem 😊

pininka1
26. feb 2023

No moze to byt cokolvek, zacinajuci menzes, docistovanie, dalsie tehu, tazko povedat.

54tinka54
26. feb 2023

@marttinaa ja som prestala mesiac po pôrode úplne špiniť, tiež som si myslela že teda už som sa dočistila a potom o pár dní to znova trochu začalo.
Objednaj sa na kontrolu po šestonedelí a uvidíš čo ti lekár na to povie.

blaazi
26. feb 2023

@marttinaa ja som splnila 12 týždňov po pôrode. Docistovala som sa. Vraj do 12 týždňov je to v poriadku.

andreakotesova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwesska
26. feb 2023

Myslim si,ze skor sa len docistujes a maternica vypudila stare zvysky krvi. Ale teda ochrana "ako tak sme si dali pozor" je top👌Z toho mozes byt ako tak trochu tehotna😂

anavixy
26. feb 2023

A vies o tom ze nemusis mat menstruaciu na to aby si otehotnela, ze? Ze najprv pride ovulacia a az potom chodi menstruacia?? Hnedy vytok je krv, co je v sestonedeli, na konci sestonedelia a aj kratko po sestonedeli normalne. Mat nechraneny sex pocas sestonedelia uz az tak normalne nie je, ale zato az hrozivo bezne 🤦🏻‍♀️