Poruchy menštruačného cyklu po Covide-19

9. feb 2022

Ahojte dievčatá , rada by som sa opýtala či niektorá nezaznamenala poruchu cyklu po Covide -19. Doteraz som mala napriek veku - 48 rokov cyklus presný , bez výkyvov a špinení .Minulý týždeň som mala Covid -19, pravdepodobne Omicron , menzes som mala normálne v termíne , dostala som ho 1.2.2022 ale dodnes ešte trocha špiním , čo sa mi stalo prvýkrát v živote. Neviem či je to zhoda náhod a je to dôsledok Covidu , kde priebeh nebol práve bezproblémový alebo je to prvý prejav hormonálnej nerovnováhy ?
Ďakujem za každú skúsenosť.

tamtamka26
9. feb 2022

Ahoj, ja som mala covid min mesiac a teraz mi MS mešká vyše týždňa. Už som si aj test robila, tehotná nie som, tak som už dnes volala gynekológovi a ze môže to ovplyvniť covid...

johaninka
11. feb 2022

Presne toto teraz hľadám, tiež som po covide a ja som mala 31.1 začiatok a stále mám jemné špinenie, nikdy pred tým som to nemala, už ti to prešlo?

monuska74
11. feb 2022

Presne, ja som prekonala koncom novembra, v decembri mi menstruacia prišla normálne, a odvtedy nemám. Bola som aj na gynde v januári, že môže to byť následok kovidu, že mám sa o mesiac dva prísť ukázať, urobí ešte dáke odbery. Tak uvidím. Ako keby som to ja písala, aj vek nám sedí. 🙂

tamtamka26
12. feb 2022

No, tak ja som už dostala, 10 dní po termíne... Skus thiamin, je to vit B1, kamoška, že jej to pomohlo a veru na 2hy deň to prišlo..

24mirka
12. feb 2022

Presne ako píše autorka, to isté po covide... Snáď sa to upraví 🙏

autor
12. feb 2022

ahojte, ďakujem za každú reakciu , dnes som konečne prestala špiniť, včera som už nervózna volala gynekologičke a ona mi doslovne povedala že : čo sa s vami vreco roztrhlo ? Čo prekonaný covid to je nejaký problém .

autor
12. feb 2022

takže ak zoberiem že menzse mávam 4-5 dní , 2 dni bežne ešte také dočisťovačky tak som navyše asi 4 dni špinila buď normálne krvavo alebo nahnedo .

johaninka
14. mar 2022

Ahoj, ako si mala ďalší cyklus? Ja zase to isté, dlhé špinenie. Ževraj to po kovide trvá aj 3 mesiace, kým sa to upraví.

angela85
14. mar 2022

A ja som mala zas ovulácie hneď po krvácaní a veľmi bolestivú,prsia má boleli tiež až dva týždne hneď po krvácaní a ms som dostala na 20. Deň,taká normálna,no som zvedavá ako bude dalej

tamtamka26
14. mar 2022

@johaninka mne sa to už upravilo, presne na 28den som dostala.

dlucy
3. apr 2022

Baby koncom januara sme mali covid dva mesiace v pohode nacas menzes ten posledny bol silny. A teraz som dostala kramy o 8 dni skor asi ma porazi. To mam teraz cakat menzes pomaly kazde dva tyzdne?