Posunutá ovulácia

28. aug 2023

Zdravím, asi len potrebujem uistenie🙈 som dospela žena a mám dieťa a aj biológiu celkom ovládam 😂😂
No ale k veci, poslednú MS som mala 20.7. , 18.8. A 26.8. Sme mali nechránený sex, ostatne predtým skoncili “mimo”. 🙈 Je možné že by bola ovulacia posunutá až na toho 18.8.? Totiž MS mala prísť už minuly týždeň, testy sú biele.. len ja stresujem keďže mame doma pol ročne babo a teda ďalšie určite ešte nechceme 😂🙈 ak si spravím zajtra test a bude opäť negatívny, môžem to už považovať za 100% výsledok a hľadať problém inde? Testy boli Dr.Max prúžkove. Doteraz bol cyklus cca 34dnovy.

clori
28. aug 2023

mohla si ovulovať normálne, môžeš mať posunutú ovuláciu, môže sa dokonca aj vajíčko oplodniť, ale v začiatkoch sa embryo rozpadlo alebo máš anovulačný cyklus. možností je veľa a ani lekári ti nepovedia len tak od stola, čo ti je. ak nevieš, kedy bola ovulácia, či vôbec bola, urob si test tak 12-13 dní od prvého nechráneného a ak nič a meškajúca MS ti bude robiť stále starosti, môžeš ísť na vyšetrenie ku gyn, či ti nerobí šarapatu nejaká cysta.

lauriik
28. aug 2023

Ak si mala posunutu ovulaciu tak z toho 18.8. by to este videt nebolo. Ale skor si myslim, ze stresujes tak meska ms. Alebo nemas rozhodeny cyklus este od porodu?