Potratila som 4. týždni tehotenstva

nikalove
6. dec 2016

Ahojte som tu nova, chcem sa opytat pred troma tyzdnami som potratila ,, este pred tym mi v nemocnici povedali ze je vsetko v poriadku. ze to je normalne ked spinim hnede. .na druhy den uz isla menstruacia mi. TAk som zasla ku dokymu a povedal mi ze nie som tehotna cize som potratila. mala s v tu noc bolesti krce v bruchu. na jedno ucho som slabo pocula, bila som vtom case aj chora, teraz preslo tri tyzdne co som potratila a sex mavam skoro kazdy den. AKa je pravdepodobnost ze mozem snovu otehotnet mam nechraneny sex, pretoze chceli bi sme mat babetko s mojim, len sa bojim ze ked budem tehotna ze zasa potratitm, prosim vas niekto. POradte mi alebo ma informujte aka je pravdepodobnost ze mozem otehotnet. KEd som potratila, vopred vam dakujem

sibalka21
6. dec 2016

Sanca je normalna.... Nejak nechapem tvoju otazku.... Mozes normalne otehotniet... Ale to ze si potratila neznamena ze otehotnies hned prvy mesiac... Nam sa podarilo az pol roka od potratu.... Cize sa snazte a ked to ma prist, tak to pride... Nikto ti nepovie kedy otehotnies, ani aku velku mas sancu.... A mala si potvrdene tehotenstvo? Ak si bola vo 4tt, tak sa to tak celkom neda povazovat za potrat ale za biochemicke tehu....

nikalove
autor
6. dec 2016

Co znamena biochemicky potrat,, mala som potvrdene v nemocnici ze som tehotna,, robila som si testy ukazovalo mi dve palicky, ide o to ze ja 26 rocna som bola od panena teraz pred dvama mesiacmi rychlo som otehotnela, , nevyznam sa vobec co sa tyka zenskych veci, menstruacia mi meskala. PAr dni potom som uz vedela ze som tehotna ani nie tyzden co sme sa tesily s priatelom a uz dieta nebolo tak rychlo bolo fuc, velmi ma to zobralo kedze prvi krat, tento mesiac som mala uz ovulaciu. TAk neviem co sa deje

persica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
shia
7. dec 2016

nam doktor kazal po potrate cakat aspon 3 menstruacne cykly, aby sa vsetko zotavilo, tak pockajte aj vy, a nam sa podarilo potom hned. Ked si este nestihla mat akciu srdiecka, neviem ci to v 4tt mozu oznacovat za tehotenstvo, kedze to vlastne bolo v case menstruacie, cize ak by si si nerobila test, bol by to len normlany menzes,ale aj tak radsej pockajte tie tri cykly, drzim palce

sibalka21
7. dec 2016

Hmm nemyslim si ze musite cakat... Kedze si bola len v 4tt bolo to biochem. tehu... Je to dost caste, niektore zeny ani nevedia ze boli tehotne... Proste sa babo zle uhniezdilo a neudrzalo sa, tak odislo s omeskanou MS... Kludne sa mozte snazit hned... Drzim palce...

nikalove
autor
7. dec 2016

Dakujem vam, je este pravdepodobne ze za to moze aj stitna zlaza kedze mam ochorenie stitnej zlaze moze byt dovod mojho biochemickeho tehotenstva?

ivec16
7. dec 2016

@nikalove preco sa to stalo ti nikto nepovie, kedze sa to stalo prvy krat berie sa to ako nahoda... ak by sa to opakovalo potom ti mozu spravit nejake vysetrenia aby sa zistila pricina... stava sa to naozaj casto... kludne sa snazte dalej ked sa na to citis, prajem aby sa rychlo zadarilo, sance su uplne rovnake po takomto potrate

sibalka21
7. dec 2016

@nikalove Myslim, ze to urcite nemusi byt pricina... Je to naozaj caste a stava sa to aj uplne zdravym zenam.... Kludne sa snazte dalej...

nikalove
autor
8. dec 2016

@sibalka21 dakujem ti, mi sa snazime uz tri tyzdne odkedy som prestala krvacat tak este priskodo robit si test ci?

nikalove
autor
8. dec 2016

@ivec16 tak dufam ze sa uz nesopakuje o lebo uz bi so to nezvladla, . Uvdim co bude dalej. POckam ci pride mi ms

shia
9. dec 2016

@nikalove test sa robi az ked meska menzews, skor to nema vyznam, uplne najlepsie ked meska az dva tyzdne, vtedy je vysledok naistotu

petrapod
9. dec 2016

Podla mna nie si este uplne fit po psychickej stranke. Daj sa trosku do kopy a potom sa snazte aby si si tie pokusy aj tehotenstvo uzivala.

sibalka21
9. dec 2016

@nikalove zalezi kedy si mala ovulaciu... od ovulacie pockaj minimalne 2 tyzdne a mozes testovat... Njalepsie pockat ti pride MS

ivec16
9. dec 2016

@nikalove nechcem to zlahcovat presla som si niecim podobnym, pre kazdu zenu to je tazke, hlavne ak ide o vytuzene babatko...podarilo sa vam rychlo preto verim ze sa i znovu podari... test nerob priliz skoro, naozaj pockaj aspon 1-2 dni, najlepsie tyzden ked ms meska... k dr sa tiez zbytocne ponahlat nemusis, na zaciatku je to aj tak len o prirode v drvivej vacsine pripadov. vela stastia prajem

nikalove
autor
9. dec 2016

@sibalka21 ovulacia bola po ms po potrate tak neviem,co,to,znamena

zuzistanka
14. dec 2016

Dobry vecer...moja gynekologicka mi povedala ze som vo stvrtom tyzdni tehotenstva, resp. vidi mi tam len plodovy vak. Takisto mi povedala, ze mi este v pohode moze prist menstruacia a ten "plodik" moze "vyplavit". A dnes mi menstruacia vyplavila taku krvnu zrazeninu...nebola nejak extra velka a uz sa mi to niekolko raz stalo aj ked som tehotna nebola, ale teraz sa obavam. V podbrusku ma vobec neboli a ani nekrvacam velmi silno. Viete mi niekto poradit, prosim?

sibalka21
14. dec 2016

@zuzistanka Ak si dostala MS a mas aj zrazeniny, tak pravdepodobne babo odislo....

nikalove
autor
15. dec 2016

Ahojte baby, ked som potratila pred mesiacom ako mam pocitat kedy dostanem menzes, pretoze test mi dnea aj vcera ukazal pozitivny aj ked ta druha palicka slabsia a teraz som zmetena neviem kedy mam dostat menstruaciu. Vie mi niekto povedat od kedy sa pocita den ked som potratila?

nikalove
autor
15. dec 2016

@zuzistanka to iste som mala ja, lenze ja som mala bolesti velke a menstruaciu skoro 8 dni dost silne, zo dna na den sa to zmenilo na menstruaciu. NAjprv bolo spinenie do hneda. potom trosku krvi a potom uz uplne menstruacia ale trochu ina takze povedat len to ze baby uz neni.

ukulela
15. dec 2016

@nikalove menzes sa pocita od dna, ked ho dostanes ... ja, ked som potratila, dostala som normalne do 4 tyzdnov, ale ja mavam cyklus pravidelny ako hodinky, ale niekto ho moze dostat neskor. takze tazko ti je radit ...
ak sa hned po potrate snazite o dieta, beries aj nejake vitaminy? nasad si aspon kyselinu listovu, ta je dolezita pre spravny vyvoj plodu od zaciatku. moze sa brat aj pred otehotnenim.
okrem toho - tu stitnu zlazu mas OK? resp tvoj lekar vie, ze sa pokusate o babo? netreba nieco riesit s liekami a podobne: to si zisti.
a meupinaj sa na to, ze musis otehotniet hned po potrate. okrem toho potratit v prvych tyzdnoch je ovela castejsie, ako si myslis. vela zien ani nevie, ze potratilo, len im par dni meskala ms a potom prisla. ani im nenapadlo robit si test - teli sa tak vysporaduva s plodom, ktory nema sancu prezit.

sibalka21
16. dec 2016

@nikalove jaky test ti ukazal slabu ciarku? Ved MS sa pocitat odkedy ju dostanes, ja som tiez dostala 4tyzdne od potratu,....

nikalove
autor
16. dec 2016

Mne meska uz ked som to,spocitala, uz mi meskan,a test ukazuje mi dve ciarky, citim ze sa meni mi telo. Prsia ma bokia si citlive. vela mocim. Velky hlad. Nevolno mi je ale nezvracaiam. Unava ospalost. Tak,neviem co potom to je. KYselina liatova sa nachadza v potravinach ako je kapusta, spenat repa

sibalka21
16. dec 2016

Paneboze sak ked mas dve ciarky, tak si asi tehotna. To by si mala vediet kedze si uz tehu bola

evita11223
16. dec 2016

@sibalka21 zrejme nevie, co teda sa mi zda uletene 🙂 keby sa to opytala zena ktora v zivote nepouzila test ze ho teraz pouzila prvykrat a nevie tak to chapem, ale toto?

nikalove
autor
16. dec 2016

Neviem. PRetoze symptini su ine ako pred prvim tehotenstvom damy

sono2
16. dec 2016

Celé nejaké vymyslené. Dookola to isté. Bola si v 4tt týždeň ste sa tešili, to nesedí.

sibalka21
17. dec 2016

@nikalove no a? tak ide o ciarky na teste nie o priznaky.... Nemusis mat stale rovnake priznaky.... Skus si nieco nastudovat na nete....

grandzero9
17. dec 2016

To ze ti povedal ze si nebola tehotna asi znamena ze si nebola nie ze si potratila. Pretoze mozno sa vajko ani nestihlo uhniezdit. To by videl sliznicu ze je vysoko alebo co to mozno ani nebolo tehotenstvo. Priznaky nie su smerodajne absolutne hormohńy su zdŕadna vec

nikalove
autor
18. dec 2016

Ten moj cinsky doktor ma ani nepozrel, iba mi spravil test tehotensky a po dal ze infekcia lenze par dni pred mi v nemocnici zobrali krv aj moc a tam mi povedali ze som 4 -5 tyzdni tehotna ze babo e poriadku. LEn pre vasu zauimavost, som v anglicku a tu doktori su iny ako slovensky. TU na nevedia nic.

ukulela
18. dec 2016

@nikalove nie ze nevedia,ale prve tyzdne neriesia ... skkratka telo musi plod udrzuat prve tyzdne samo. nema vyznam zabranovat potratu v 5., 6. tyzdni.
ked potratis tak skoro, tak ani velmi nemaju doktori co riesit. akurat by mali urobit sono, ci si sa sama vycistila, alebo ci netreba ist doi nemocnice. ja som tiez potratila v 6tt, stava sa to mnohym zenam tak skoro.
ako som pisala, na tvojom mieste by som si davala nejake vitaminy a bola v klude. drzim palce.