Potrebujem pribrať, aby som mohla otehotnieť. Ako na to?

carinka09
17. mar 2015

Ahojte, neviem, či už je založená podobná téma, ja som našla iba príspevky na tému schudnutia pri otehotnení alebo po pôrode, takže prípadne ma nasmerujte na iné diskusie s témou "Ako pribrať". V každom prípade vás prosím o rady a skúsenosti - BMI mám v podváhe (17) napriek tomu, že sa stravujem normálne (žiadne diéty alebo nejaké špeci stravovanie, jem v podstate všetko a kedykoľvek mi chutí). Napriek tomu pribrať nedokážem a podľa všetkého mi nedostatok výživy znemožňuje otehotnieť, podľa lekára mám nedostatok tukových zásob a živín, preto sa telo otehotneniu bráni.
Odkedy to viem, snažím sa kupovať kvalitné potraviny, dopĺňať vitamíny výživovými doplnkami a jesť čo najviac (aj keď objem žalúdka nepustí), no na váhe nepriberám a neviem čo viac mám pre to urobiť. Metabolizmus je daný aj geneticky a ja som útla od detstva, takže môžem zjesť aj slona a nepriberiem. Viete prosím poradiť nejaké typy na priberanie ? ďakujem

zuzana76
21. mar 2015

@lorela to je mne uplne jasne, preto som sa pytala mariny

jajurka
21. mar 2015

@marina24 nema ho diagnostikovany 😉 to je niekedy tazko, lebo deje, ked sa energia spaluje a nasledne meni na teplo/uklada sa do zasob, nemusia byt prepojene, ale to sa asi tazko zistuje... a to uz by som povedala, ze clovek nie je absolutne zdravy

mystisch
21. mar 2015

😀 prid ....som ochotna ti darovat 15 kilo a zadara 😀

marina24
21. mar 2015

@charlie1980 ak by si ale bola čítala moje príspevky,pochopila by si z nich,to čo som tým chcela povedať,a absolútne nie to,že sme všetci rovnakí 🙂 vráť sa na ZŠ ,tam sa učí čítanie s porozumením,🙂ale kedťe ty máš také vysokééé IQ ,ako tvrdíš,a mna urážaš,tak čítať s porozumením možno dokážeš,tak skús ešte raz 🙂)))ale pochybujem.že pochopíš :D

marina24
21. mar 2015

@rata to isté tiež tebe môžem povedať ,ty máš aké reakcie ?zamysli sa nad nimi 🙂 tak nesúd druhého,právežeeeeee som sa stretla sXYZ ľudmi,ako je zakladateľka,ktorý akože nevedeli pribrať ,pritom si to len nahovárali,alebo sa zle stravovali :D takže klídek

charlie1980
21. mar 2015

@marina24
Jezkove oci. Marina, ty si ako pokazeny CD/DVD prehravac.

marina24
21. mar 2015

viac nebudem reagovať na príspevky na moju adresu v tejto téme

oli18
22. mar 2015

@marina24 Bolo ti toho treba? Chudé ťa prevalcovali 🙂

charlie1980
22. mar 2015

@oli18 😄😄😄😄😄😄😄😄

korenovav
6. jan 2019

@marina24 ty si dobre sprosta 🤦‍♀️