Prechladnutie, stres a meškanie menštruácie

vali777
1. apr 2015

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Asi pred 3 týždňami sme sa s partnerom trošku dráždili a on do mňa vnikol na chvíľu, no potom ho i vybral hneď von a celé sme to pre istotu ukončili. 🙂 K vyvrcholeniu nedošlo. Bol to 17 deň od mojej poslednej menštruácie. Dnes je to už tretí deň, čo mi mešká menštruácia, som však navyše už vyše týždňa a pól prechladená a bolí ma hrdlo, k tomu som mala pred 2 týždňami písomné matury, čiže trošku stres a tak. A však 3 dni ešte pred (meškajúcou) menštruáciou sme mali s priateľom chránený pohlavný styk po vyše 10 mesiacoch. Myslíte, aké dôvody môže mať moja 3 dni omeškaná menštruácia? Mám i slabý hnedobelasý výtok. Ďakujem, odpovede seriózne. 😉 Čítala som už mnoho diskusií, a však každý ženský organizmus je individuálny. :-/

kakajkova
1. apr 2015

stres a prechladnutie ;) ine za tym nehladaj

bubelko
1. apr 2015

@vali777 od stresu po tehotenstvo akekolvek... pockaj par dni a ak ti mestruacia nepride, tak sup kupit test alebo rovno k lekarovi. a hlavne pouvazovat o moznej antikoncepcii alebo inej ochrane, ak nechces byt matkou v 18 😉

vali777
autor
1. apr 2015

Tak ja si osobne myslím, že nemám dôvod byť tehotná, no obávam sa kvôli tomu trojdňovému meškaniu menštruácie, ktorú som mala doteraz vždy presnú na deň. :-/ K tomu mám i mierne napuchnuté podbruško, v ktorom ma sem-tam pichá. Ale ďakujem za Vaše odpovede. 😉

nighttide
31. mar 2021

@vali777 ako to skončilo? Prišla ms ?😀