Prečo mám citlivé bradavky?

klaudius810
24. máj 2020

Dobrý deň, od včera mam veľmi citlivé bradavky, bolestivé na dotyk, čim to môže byť ? Ďakujem za každú skúsenosť alebo radu 🙂

malinoismum
24. máj 2020

@klaudius810 neosuchala si si ich niekde? Ja som mala problém po polmaratone... potom aj po solarku...
A ešte keď som zistila že som tehuľka🙂 ale to som mala aj tak viac prsia naliate...

klaudius810
autor
24. máj 2020

@malinoismum no v solarku som bola štvrtok, to bolo v pohode nič som necitila ale od včera veľmi ich mam citlivé. Neviem fakt čim to môže byť. Keď som doma nedávam si ani podpiru. Je to neprijemne...

malinoismum
24. máj 2020

@klaudius810 no v solarku si si ich mala zakryť, bude to tým 🙂 skús nabudúce buď nechať podprdku alebo prelepit zatiaľ krem po opaľovaní skús... mne sa dokonca začali šúpat 😀😀😀

klaudius810
autor
24. máj 2020

preboha :D to vážne? som nevedela 🙂 tak ďakujem

malinoismum
24. máj 2020

@klaudius810 nieje za čo 😊😊😊

gabika0825
24. máj 2020

@malinoismum Vážne po solárku? Ja som mala tiež toto a nechápala som 😀 a začalo to presne odvtedy ako som teraz začala chodiť pravidelne do solárka 😀 tak už viem ďakujem aj ja 😂 a to s tým prelepovaním? To ako čím? 😀

malinoismum
24. máj 2020

@gabika0825 to je jedno niečo si tam capni 😀😀 baby zasmejete sa ale ja som si dala normálne samolepky z jednoty čo to predávajú na zbieranie zvieratká z dvora som mala kurata na ceckoch😀😀😀🤷🏻‍♀️ V solarku 🙂)) no ale aspoň som nedopadla ako vy (poucena z minulosti ) 😀😀😀 už Vás vidím jak sa smejete na mne ale fakt to bolo jedine čo som našla v kabelke na tieto účely 😀😀 veď som nechcela pásiky z podprdy no! 😀😀😀😀🙈

malinoismum
24. máj 2020

.... keby som mala v balíčku kozicky bolo by to asi tematické 😀😀😀🙈🙈😀😀😀 som ja prípad no 🙂)

klaudius810
autor
24. máj 2020

@malinoismum hahaha 😃

gabika0825
24. máj 2020

@malinoismum Tak toto je super 👌🏼😂 asi zoberiem leukoplasty na otlaky 😂