Prečo ženy chcú byť s chlapom, aj keď ich podvede?

vazeny123
27. feb 2018

Pečo ženy chcu byt s chlapom aj ked ih podvede ?

namornicka
27. feb 2018

Nechcú, ostávajú zo zištných dôvodov a pohodlnosti.

vazeny123
autor
27. feb 2018

ale jak to možu ked veda že ih podviedol nemaju žaludok či čo ?
hnus

stella333
27. feb 2018

Lebo rodina je viac ako sex.

vazeny123
autor
27. feb 2018

dobre ale teraz žena bude nasilu žit len aby boli rodina to už taka zufala že nieje schopna žit bez chlapa?

kllamarka
27. feb 2018

@vazeny123 no ..ano bohuzial vo vela pripadoch su aj neschopne..o tom potom. Az sa hanbim za zeny.
Ale aj tie ktore su normalne a schopne...to robia vacsinou koli detom. Ale tam je to otazka casu..

katkati
27. feb 2018

Napr. aj preto, lebo si pomyslia, že tá druhá je len stetka a chce jej dokázať, že taká jej manžela nezoberie. A čo čaká potom toho manžela, to je o inom.

vazeny123
autor
27. feb 2018

ale kvoli detom byt neštastní ????? neh si zoberu deti a idu preč

matazirafa
27. feb 2018

@vazeny123 co zena ta nechce opustit aj ked chodis na prietrtky?

vazeny123
autor
27. feb 2018

nie ale tak poznam take rodiny a nechapem to

alaguema
27. feb 2018

@vazeny123 myslím, že dôvody môžu byť rôzne, nemusia byť len praktického charakteru a hlavne si myslím, že je to každého veľmi osobná vec a rozhodnutie. Nezamýšľam sa nad tým a nemám veľmi pochopenie pre ľudí, ktorí riešia iných ľudí a posudzujú a komentujú len preto, aby sa nemuseli pozrieť sami na seba.

lindusss2016
27. feb 2018

@alaguema 👍👍👍 presne tak, kazdy nech riesi svoju situaciu. Hodnotit inych, ked nepozname vsetky suvislosti nie je velmi inteligentne.

beky1813
27. feb 2018

@vazeny123 "ch" nepoznas? Nechapem, ako ich mozes oznacit za hlupe, ked nepoznas dovody a zakulisie vztahu

nikaella
27. feb 2018

Tych dovodov je vela... si vezmi napr nejaku zenu s dvoma detmi kt chce odist od chlapa, mozno daka predavacka s platom 500e. Deti viac chore ako skole, skolke, tym padom aj ona takze praca neista. Najom v mensom meste stoji 250e za garzonku... vyzivne ak nema muza chrapuna 150e na obe... vazne by si v takejto situacii odisiel? Ver ze tym zenskym povacsine to neni dva krat prijemne, predsa to citovo viac prezivaju... ale niektore nemaju na vyber.. takze v prvom rade nikoho nesudit. Kazdy zije tak ako vie a ako uzna za vhodne.

nikaella
27. feb 2018

A nie mna muz nepodviedol bo to by bolo asi posledne co by spravil 😂😂😂

majkeel
27. feb 2018

Aby z toho nevysiel beztrestne :D

matazirafa
27. feb 2018

@vazeny123 tak naco to komentujes ked to nechapes, nie je to tvoja vec

maminkasisa
27. feb 2018

@vazeny123 a keby mu nechali deti a odišli preč? to by bol prúúúúúser, co?

deti95060810
27. feb 2018

to je asi taká otázka ako Prečo chlap si nájde milenku keď má doma ženu....prečo je chlap taký sprostý...😉

jatva
27. feb 2018

Keby sa to stalo jednorazovo, tak to prekusnem. Keby mal stalicu, to by dost bolelo, ale asi by som to neriesila rozvodom.

0silvia0
27. feb 2018

@vazeny123 a teba ziadna nechce a si nasraty ze zaletnici maju napriek svojim zaletom tu svoju zenu ci o co ti ide?
Inak ja osobne by som s chlapom, ktory by ma podviedol, nebola. Uz by sa mi hnusil a nepotrebovala by som sa vo svojom veku pretvarovat a tvarit sa ze mi to nevadi.

kikina84
27. feb 2018

@vazeny123 nízke sebavedomie, zistnost, hlúposť alebo naivita..asi kvôli tomu

nanulik
27. feb 2018

Jednorazovku by som mozno dokazala odpustit, ale aky by to trvalo dlhsie a boli tam city. Tak koniec.

montemotherone
27. feb 2018

@vazeny123 žeby z lásky? 🤔

ema234
27. feb 2018

@vazeny123 clovek nechape kym sa nedostane do tej situacie, nastastie ja v tej situaci niesom,ale poznam ludi co ostali s partnermi po viacerych podvodoch, je to ako pises hnus

kratulka
27. feb 2018

...ak chlap nechce odist od zeny tak skor ta milenka je chudera... Ktoru len vyuziva ...a nakoniec sa z tychto zien vykluje zenska pri ktorej chlap zisti ze to co ma doma nie je az take zle... Lebo raz spolocne problemy pridu a to uz nie je len otazka prijemnych chvil.... A zisti ze problemy su mozno este horsie a mudra zena to vie...
A ak uz muz nestoji o rodinu... Tak potom.... Nasilu nikoho neudrzite...

nikoletah
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ema234
27. feb 2018

@kratulka preto treba podviest aby si clovek uvedomil co ma doma, ja ked viem ze jeden vo vztahu podviedol tak je trapne sa hrat na par, asi tak niak

cecilia68
27. feb 2018

@vazeny123 To vy chlapi ste také prasce...keď sa vám postaví, tak rozum sa vám zastaví😂

kratulka
27. feb 2018

@ema234 nic take som neodporucala ... Len niekedy az potom zistia...ze o co pridu pre kus zabavy...

vejula
28. feb 2018

Tak každá pre niečo iné asi.... Deti, zázemie,, financie, láska, závislosť na partnerovi alebo jednoducho spočitanie si pre a proti a vyhodnotenie.... A prosím povedz, že to ih je len preklep 😀