Prefuk vajíčkovodov

gabikacentrum
2. jún 2013

som po prefuku 5dni a mam bolest v lavom bolu a boli ma cela noha vie mi nekto poradit ma stim niekto skusenosti

tinkatinulka
3. jún 2013

@gabikacentrum ahoj ja som 4 dni po a mam podobne pocity, asi je to oki.Robili mi to laparoskopicky v plnej narkoze.

alchemilkazltozelena
3. jún 2013

@gabikacentrum
@tinkatinulka

ahojte a bolelo to? ako to prebiehalo? aj ste nieco platili za to? ja na to asi pojdem v lete a mam vselijake pocity 😖

tinkatinulka
3. jún 2013

@alchemilkazltozelena bolest to je ved je to operacia ale ja mavam hodne silnu MS takže sa to da k tomu prirovnať, bola som v štatnej nemocnici a nič som neplatila.

kata1981
3. jún 2013

ahojte ja som mala to robene pred 5 rokmi bola som na jednodnovej chirurgii na obed som tam prisla a vecer som bola uz doma bol to v piatok a v pondelok som uz sla do prace bolest som pocitovala len v ten den na druhy den som mala zvysenu teplotu a potom bolo uz vsetko ok uz si nepämetam po kolkych dnoch som sla k svomu gynekologovi,ale stalo to zato po 2 mesiacoch som zistila ze cakame nase vytuzene babo. 🙂 a cito bolelo mala som to tiez robene v plnej narkoze takze cely ten priebeh som spinkala

gabikacentrum
autor
3. jún 2013

@alchemilkazltozelena tak da sa to vydrzat ale neje to nic prijemne my sme zato neplatili nic to hradila poistovna

gabikacentrum
autor
3. jún 2013

@alchemilkazltozelena tak da sa to vydrzat ale neje to nic prijemne my sme zato neplatili nic to hradila poistovna

@kata1981 ja som to mala troska ine v pondelok som nastupila v utorok mi to robili a v sobotu som sla domov bolesti som mala vecer po prefuku take striekanie az do ramena aj horucku ale na druhy den bolo lepsie sice brala som tabletky od bolesti aj dnes pocitujem bolest ale bola som u svojho gyn. a ten vravel ze mam ovulaciu tak dufam ze to bude dobre a onedlho budem tehu

madono
3. jún 2013

ja som nejaké špeciálne bolesti nemala, akurát som mala problém s ranou na pupku, ktorá mi dosť dlho hnisala, v nemocnici som bola asi tri dni a o týždeň som bola v práci.
výsledok bol jednoznačný 2.11. bola laparoskopia, 5.11. posledná menštruácia a v auguste 4-kilový chlapík na svete
@alchemilkazltozelena

simkamatko
6. nov 2018

Ahojte ja sa tiez chystam 22.11 mam konzultaciu uz teras sa trasiem co to bude :(