Prerušenie liečby s Esmya

turtlica42
12. dec 2017

Ahojte,

mam jeden dotaz ohladne liecby s ESMYA. Zijem v zahranici a tam mi gynekolog - nakolko mam diagnostikovane 2 dost velke miomy - doporucil liecbu s ESMYA. Mala som prvu trojmesacnu kuru a pravda je, ze pocas uzivania som sa citila velmi dobre. Po douzivani nastal hotovy horor, necakala som az taky dopad na moj organizmus, hoci je mi jasne,ze hormonalna liecba ma svoj efekt. Teraz som zacala opat dalsiu trojmesacnu kuru, ale stala sa mi velmi neprijemna vec. Odletela som domov na Slovensko,lieky som mala v prirucnej batozine, avsak letecka spolocnost totalne nezvladla napor cestujúcich a pri nastupe do lietadla nam vsetkym vzali prirucne batoziny. Nemala som cas premysliet si, co vsetko v batozine mam. A aby toho nebolo malo, moj kufrik mi stratili a uz druhy den som bez lieku. Mam velku obavu, ako to moj organizmus zvladne, nakolko som dobrala iba jedno cele balenie. Dalsie lieky si vyzdvihnut nemozem, nakolko na SK mi ich nikto neda, kedze uz mam zdravotne poistenie v zahranici a do zahranicia sa vraciam az v Januari...
Ma niektora z vas skusenost s prerusenim liecby, nie z vlastnej vole? Vopred vam dakujem za kazdu radu. Pekny zvysok dna

3009
12. dec 2017

@turtslica42 čo tak sa ísť spýtať do nejakej gynekologickej ambulancie za úhradu.