Preventívna prehliadka u gynekológa

16. dec 2021

Dobrý deň, pred dvoma týždňami som bola na klasickej preventívnej prehliadke u svojho gynekológa (ako každý rok) . Pohlavný styk sme mali pred cca dvoma mesiacmi s partnerom .keby som bola tehotná v tom cca 2 mes. ,tak by to lekár videl?. (Sono zospodu) ( som tu nová.)

juliasb
16. dec 2021

Áno, videl by

autor
16. dec 2021

A dá sa to vidieť ešte aj skôr?

veronice
16. dec 2021

No ved a mala si medzi pohlavnym stykom a kontrolou u gyn menstruaciu? Ak ano tak je len malilinka moznost ze si tehotna. Tehotenstvo je vidno od cca 5-6tt,ako u koho...

cimage
16. dec 2021

Zhruba od 7tyzdna vidiet tlct srdiecko, takze sonom zo spodu by to videl. Pred 7tt to je len taka bublinka, ktora moze a nemusi byt plod.

autor
16. dec 2021

Áno mala len s omeškaním Skoro 12 dní ale prišla v plnej sile. Pred prehliadkou

nelca0510
16. dec 2021

Si tu síce nová,ale raz tu jedna zakladala x diskusii o tom,či by lekár videl na some,že je v 5 mesiaci,lebo si myslí,že je tehotná. Videl by to.

hildicapupu
17. dec 2021

moze aj nemusi, druhy mesiac je dost siroky pojem, ked tak, treba to upresnit na tyzdne. u mna v siedmom tyzdni este nic nevidel, kazal mi prist o styri tyzdne.

autor
17. dec 2021

No nemyslím konkrétne plod ale myslím že vidí že je niečo inak tam dole ak je žena tehotná a samozrejme ak mešká ešte ms.

jaskolka
17. dec 2021

Neviem, čo myslís pod tym"ci dolu je niečo iné "
Ak si tehotná, tak pri preventívnej prehliadke to doktor vidí.Ale v maternici, nie" dolu "niekde na pošve.
Ak si mala menštruáciu po styku, tak tehotná nie si. Ak prišla s meškaním 12 dní, tak teoreticky mohli byť biochemické tehotenstvo, ale to aj skončilo (príchodom silnej menštruácie)
Alebo x iných dôvodov meškania mohlo byt.