Pri sexe nič necítim

polly1
8. mar 2016

Ahojte.mam 19.mam priatela od 15 rokov a sexualne zijeme 2 a pol roka. Milujem ho,a rada sa s nim milujem ale problem je ze pri tom nic necitim. Pri samotnom vnikani do mna necitim ziadnu rozkos ani nic. Proste ziadne pocity. A uz vobec nie orgazmus. Prosim poradte mi ako to riesit.:/

majka_ka89
8. mar 2016

@polly1 jedine čo ti môžem poradiť je experimentovať v posteli a nájsť takú polohu, ktorá bude vyhovovať obom. A tiež je dôležité uvoľniť sa, nemyslieť na to čo bolo cez deň alebo čo bude, ber to ako formu relaxu a snaž sa užiť si to. Prípadne nech sa Ti partner viac venuje.

misel0806
8. mar 2016

@polly1 predpokladam ze mas pri milovani stale ten isty stereotyp.. Skuste si milovanie nejak skraslit su vselijake sexy pomocky rozne polohy treba do toho zakomponovat. Ake je to potom milovanie ked stoho nic nemas partner to nevidi. Navzajom sa doplnajte dobijajte jeden druheho. Skus zacat najprv ti uvolni sa. Sex treba precitit vychutnavat si. Nemaj hned negativne myslienky lebo tak si to len znechucujes cim to prenesies aj na partnera😉😉😉

bobulazelena
9. mar 2016

Beries HAK? Ja ked som brala antikoncepciu tak som zo sexu totalne nic nemala a ani som nan nemala chut

polly1
autor
9. mar 2016

Brala som ale vysadila som ju pred pol rokom zo zdrav.dovodov a i tak sa nic nezmenilo

bobulazelena
9. mar 2016

@polly1 aha ...no tak potom skus rady bab...lebo mne sa po vysadeni otocil sexualny zivot o 180 stupnov

worker_falcon
9. mar 2016

akú vyvíjaš aktivitu k tomu, aby to to bolo príjemné? ak iba čakáš na zemetrasenie, tak ono nepríde... Mimochodom, vieš, aké sú štatistiky, koľko % žien nikdy nezažíva vaginálny orgazmus?

Nájdi si polohy, kde ti to bude príjemné, a môžeš si pomáhať iným spôsobom. A partnera to nauč tiež.

charity
9. mar 2016

@polly1 Vies dosiahnut orgazmus pri sebaukajani? Ak nie, nauc sa to. Ak to nepojde, smer sexuolog. Ak to pojde, smer partner a nauc ho to, ukaz mu to ako na Teba.

noemikatka
9. sep 2017

@polly1 Ahoj práve včera som dala tu istú tému ktoraá sa tu rieši mala som už viac partnerov A ties necítim žiadnu vášeň pri sexe žiadne vzrušenie niektore maminy mi poradili si dať urobiť test na stitnu žľazu taK to skús aj ty alebo skus otom povedať gynekológovi nech ti urobí hormonalne testy ja som to ešte neurobila ale ties mu to skúsim povedať

katkakatkakatka123
3. jan 2018

Ked pri sexe ani pri drazdeni nic necitis... tak ti zmena poloh ani experimenty nepomozu... skus gynekologa alebo nieco na vzrusenie napriklad afroditka a ked ti to nepomoze tak ta posle sa sexulogom...a ked uz ani to nepomoze tak nic :/ a rady od niekoho, kt. pri sexe ani pri drazdeni neme problemy su zbytocne lebo nemôže vediet ake to je, ked mas chut si vzrusena a zrazu nic... je to nanic pocit proste