Príprava na laparoskopiu

jankajanika
27. jan 2013

Ahojte, čaká ma laparoskopia vaječníkov a vajcovodov kvôli endometrióze, chcem sa spýtať, hlavne ako je to pred ňou. Kto vás odporučil, kde ste sa objednali, či predoperačné odbery robí obvoďák alebo gynekológ a za aký čas od začiatku vybavovania ste mali operáciu??? Laparka by mala byť v Bánovciach nad Bebravou, máte odtiaľ niekto skúsenosti? 🙂

ia
6. feb 2013

@ivec16 a samozrejme aby si to aj donosila zdravé (dodatok)

jankajanika
autor
8. feb 2013

@ivec16 ďakujem za povzbudzujúce slová a držím palce, aby sa vám zadarilo a všetko dobre dopadlo... a tiež verím, že to všetko dobre dopadne a nebude nutná ďalšia laparka. Držím ti palce 🙂

l7067
9. feb 2013

ahojte,za týždeň idem na laparku,,,neviete či sa potom ešte maróduje a ked ano tak asi kolko?

jankajanika
autor
10. feb 2013

@l7067 myslím, že taký týždeň určite... záleží aj od zamestnania a zdravotného stavu....

uno170
7. mar 2014

@jankajanika
mne ju zistili vpodstate nahodou,
ja som najprv bola pn zo zapalom mocovych ciest,isla som aj na gynekologiu kde mi nasla cystu cca 8 cm na vajecniku,mala som bolesti poslali ma do nemocnice na vseobecnu skade som isla rovno ležat kde ma do tyzdna zooperovali ako kriticky pripad ,predtym ma poslali na interne a anesteziologiu

uno170
7. mar 2014

@l7067 ja som doma tri tyzdne a marodujem stale

misenaf
3. apr 2014

@jankajanika Ahoj Janka. Máš to už za sebou? Mna čaka laparka na buduci tyžden...

jankajanika
autor
9. apr 2014

@misenaf Ahoj, laparku mám za sebou už dávno, ja som sem písala pred rokom (pozri si dátum), odvtedy som stihla podstúpiť 3x IVF, posledné sa podarilo a teraz som v 5 mesiaci 🙂 Držím palce, aby ti to dobre dopadlo 🙂