Problém otehotnieť

jankato30
16. mar 2014

Ahojte najde sa tu niekto taky ako ja co nemoze uz 2 roky otehotniet? Už mám za sebou aj vysetrenia a nikde mi ničnezistili.

janulka232
19. mar 2014

@jankato30 aj ja mam taky problem,že sa mi nedari otehotniet už tri a polroka

jankato30
autor
19. mar 2014

@janulka232 ahoj aj si bola na nejkom vysetreni?

janulka232
19. mar 2014

@jankato30 Ahoj.Bola som na hormonalnom profile aj na laparoskopii.A samozrejme v prvom rade bol partner na spermiograme

jankato30
autor
19. mar 2014

aj ti nieco nasli na vysetreniach?

sedmokravka
19. mar 2014

ahojte, odporucam gel Preseed gel, da sa kupit na nete, u nas zabral po 3 rokoch snazenia hned a to 2x zarucene, je aj na pomalsie spermie.

mataluci
20. mar 2014

ahoj, pocula si uz o tomto? www.aqvital.sk vraj castokrat to ze nemozes otehotniet moze byt spojene s prekyslenim organizmu atd. Je to zevraj slovensky prstroj na uplne prirodnej baze ktory upravuje pitnu vodu. moja znama mala problem otehotniet na nic jej neprisli zacala pit vodu z tohto aqvitalu a do polroka bola tehotna. Mozno je to zhoda nahod ale za zistenie informacii atd to snad stoji. Pekny den. Mata

map0007
21. mar 2014

@jankato30 ahojky neviem či to nevyznie blbo ale,ak by som to nezažila s kamoškou tak neverim.Tiež mala výsledky oki aj manžel a nedarilo sa.Skúšali všetko možné kri co poradil a tak,už bola zúfalá lebo chcela minčo a stale nič.Potom jej jedna pani-kolegyňa v práci povedala " obstaraj si domov malé mačiatko ale musí to byť KOCÚR nie mačka" sme sa smiali s toho.Ale keďže kamarátka tak túžila mať babo,že to skúsila🙂 Tak asi o mesiac a pol zistila že je tehu🙂 Ma pekného zdravého chlapčeka

janulka232
23. mar 2014

@jankato30 na laparoskopii bolo všetko ok

michellll147
23. mar 2014

Ahojte baby poradte mi prosim snažime sa už 2 rok o babo ale akosi sa nam nedari mame to začať konzultovat s lekarmi????

bonnie1
23. mar 2014

@michellll147 ano. vacsinou sa zacina po roku

satanka1
23. mar 2014

@jankato30 mám kamarátku..ktorá nemohla 7 rokov otehotnieť s manželom....nikde im nič nenašli....s mužom sa rozviedli.. iba kvôli deťom,pretože im povedali,že obaja sú zdraví,ale nemôžu mať deti spolu....nikdy na seba krivé slovo nepovedali...už je to asi aj 6 rokov..ona má 4 ročného syna a on 4 ročnú dcéru...

michellll147
24. mar 2014

bonnie1 ale u nas je to trošku zložitejšie lebo manžel pracuje v zahraniči ale tak čakali sme 2 roky nič sa nedeje a lekar mi povie že ešte je čas že to nemam riešiť... asi zmenim lekara

michellll147
24. mar 2014

@bonnie1 ale u nas je to trošku zložitejšie lebo manžel pracuje v zahraniči ale tak čakali sme 2 roky nič sa nedeje a lekar mi povie že ešte je čas že to nemam riešiť... asi zmenim lekara