Problém otehotnieť

jankato30
16. mar 2014

Ahojte najde sa tu niekto taky ako ja co nemoze uz 2 roky otehotniet? Už mám za sebou aj vysetrenia a nikde mi ničnezistili.

janickacrazy
16. mar 2014

@jankato30 Ahoj ja síce taký problém nemám, ale bol na vyšetrení aj tvoj partner? Kamoška sa pokúšala otehotniet 5 rokov a nakoniec sa zistilo, že problém je v partnerovi....bohužial bol úplne neplodný.......liečit sa nechcel......nakoniec sa rozišli.....ona si našla iného a do roka otehotnela.............samozrejme u vás to može byt inak.....ale aby si zbytočne nebehala len ty po doktoroch.....inak držím palčeky, aby vám to vyšlo

maca283
16. mar 2014

@jankato30 Ahoj Odkial si lebo ja mam doktora kt.sa zaobera takýmito zenami J a som mala problem donosit napr.

lili_mia
16. mar 2014

@jankato30 A čo kostrč? Ak je problém tam, môže tlačiť na nejaké tkanivo, alebo nerv.

jankato30
autor
16. mar 2014

@janickacrazy Ahoj ano bol aj patner na spermiograme ma dobry aj na genetickom vysetreni sme boli, Ja som bola aj na endokrinologii, a na hematologickom vysetreni a vsetko mam v poriadku.tak uz ozaj neviem.

jankato30
autor
16. mar 2014

@maca283 hej a ten doktor je odkial?

jankato30
autor
16. mar 2014

@lili_mia a to mi kde zistia tu kostrc?

maca283
16. mar 2014

@jankato30 Tn pozri si na nete Tibor Jankovsky gyneka

janickacrazy
16. mar 2014

@jankato30 Hmm, tak si toho pobehala veru už dost ako vidím. A hmotnost máš normálnu? Lebo aj nadmerná hmotnost alebo naopak podváha može byt problémom. Dokonca teraz sa zistilo, že aj nadváha u partnera može byt príčinou neplodnosti páru, resp. otehotnenie vtedy dlhšie trvá. A aký máte vek? Inak ja som dost maniak aj na alternatívne sposoby liečby, takže ja by som skúsila aj niečo také.

jankato30
autor
16. mar 2014

@maca283 a je dobry mas s nim skusenosti komu pomohol*?

lucka654
16. mar 2014

ahoj.my sme sa snažili 7 rokov.spermiogram u mm na h..., tak sme šli na IVF, ktoré bolo 2x neúspešné a pri IVF mi zistili predčasný prechod-tvorili sa mi folikuly, ale boli prázdne, čiže bez vajíčka.tiež som mala všetko ok a pri ivf mi zistili neplodnosť.

jankato30
autor
16. mar 2014

@janickacrazy no hmotnost mam normalnu chudokrvna som neni aj to mi robili testy, no ved aj ja robim vsetko pre to aby sa konecne uz podarilo,,,,tak kedsa ma podat tak to stoji zato.... beriem aj inofolic uz asi rok a vsetko mozne som vyskusala aj bylinky nic teraz som aj cvicit zacala....ty mas deti?

jankato30
autor
16. mar 2014

@lucka654 aha no aj ja idem este na folikumetriu,,, a mas dieta ako sa podarilo?

lucka654
16. mar 2014

@jankato30 mám, bola som u bylinkárky a veľmi veľa robí psychika 🙂

jankato30
autor
16. mar 2014

@lucka654 ano citala som o tom dost uz len dufat ze sa to podari ako mi vravia...

evadek
16. mar 2014

@lucka654 u akej bylinkarky si bola?

lucka654
16. mar 2014

@evadek vo Vrbovom u pani Kopáčovej.

jankato30
autor
16. mar 2014

@evadek a ty sa kolko snazis?

janickacrazy
16. mar 2014

@jankato30 ja mám dve deti, ale mám viaceré kamošky, čo mali problém otehotniet, takže som si o tejto téme dost vypočula, jednej kamoške pomohla tiež liečitelka, ja mám jednu velmi dobrú známu, čo robí odbloky psychiky a to by ti mohlo pomoct odstránit stres hlavne, lebo aj to može byt problém, ak by si chcela možem ti dat na nu kontakt, no tiež sa za to platí a každý to neuznáva, takže si rozmysli, ak by si chcela, napíš mi drž sa

jankato30
autor
16. mar 2014

no ved je vela bab aj co citam tu na konikovi ze maju problem... a odkial je ta liecitelka?

evadek
16. mar 2014

@lucka654 a pomohla ti?...ja idem k nej utorok..🙂..

evadek
16. mar 2014

@jankato30 dlho nie...vzdy mi to prerusili nejake zdravot. problemy..Momentalne som po laparoskopii-myom, endometrioza, cysta...mam problemy so stitnou zlazou..moj priatel zly spermiogram....teraz vsetko riesime..chodime do centra...laparoskpia uspesne za mnou...priatel sa lieci..a v utorok idem bylinkarke..tak uvidime🙂
Ty?

jankato30
autor
16. mar 2014

no my uz dva roky mam za sebou aj vysetrenia a nikde mi nic nezistili tak neviem...

charlie1980
16. mar 2014

Na vajickovody sa ti uz niekto pozrel...? Mozno laparoskopicky alebo aj prefuk by bolo dobre spravit. No a kvalitu vajicka tiez zistia tusim len pri IVF, inak sa to asi neda...

evadek
17. mar 2014

@jankato30 ja som isla do centra-iscare...a tam robia take rozne vysetrenia, ze som ani nevedela, ze ich tolko je...a ze moze byt tolko roznych problemov...

lucka654
17. mar 2014

@evadek možno si si nevšimla, že mám jedno dieťa a to aj napriek 2 neúspešným IVF a verdiktu odborníkov, že nikdy nebudeme mať vlastné dieťa a už vôbec nie prirodzenou cestou.asi toľko v skratke 😉

evadek
17. mar 2014

@lucka654 🙂 tak to sa velmi tesiiiim...hadam i mne pomoze🙂 Velmi tomu verim a dufam,ze sa dockam tiez babatka🙂

dranna
17. mar 2014

@jankato30 - skus kuknut na: http://www.otehotniet-cyclotest.sk/planovanie-t...
sesternica otehotnela po roku a pol, ked to pouzivala par mesiacov a z profilu plodnosti jej vedeli zistit ze mala malo hormonov a vedeli ju na to liecit. vydrz, bude to dobre 😎

jankato30
autor
17. mar 2014

@dranna a ako jej to zistili nebola na nejakom takom vysetreni?

dranna
17. mar 2014

jej to zistili z 'profilu plodnosti', ktory si vytlacila z cyclotest-u, mala nizke teploty. Lekar jej povedal, ze ma malo zlteho telieska, co je potrebne na zahniezdenie embria. co je na to dali, to uz neviem.
mozno by si si mala zacat merat bazalnu teplotu (hned po zobudeni) aby si videla ako sa vyvija teplotna krivka 🙂

jankato30
autor
17. mar 2014

No ja si ju meriam uz dva roky ale mam dost nizke hodnoty