Problém s menštruáciou

somhlupa789
31. jan 2014

Mám pravidelnú menštruáciu a tento mesiac mi mešká približne 5 dní. Nestáva sa mi to. Vôbec by som to neriešila, keby som nemala také strašné bolesti. Je to veľmi nepríjemná ostrá bolesť ako keby mi niekto "zo spodu pichal nože". A takisto ma bolia prsia. Nie je to taká bolesť ako pred menštruáciou ale skôr počas nej.. Len omnoho väčšia. :( čo to je?

lili_mia
31. jan 2014

@somhlupa789 či si nenachladla niekde v prievane, alebo sedením na studenom, bež na gyndu, radšej už zajtra na pohotovosť, pretože to pichanie mi pripadá ako zapálený mechúr, či vaječníky, na to by si mala piť urologický čaj a brať atb, ale ak si tehotná, tak neviem, či ten čaj neublíži .. ja som mala bolesti, že som nevedela vstať, nieto ísť na záchod

janinah
31. jan 2014

s takými bolesťami nemieniš ísť k lekárovi či ako? napíšem ti,že máš zápal a jedz pomaranče,pomôže ti taký kdejaký názor z netu od laikov?

somhlupa789
autor
31. jan 2014

Tehotná nie som na 100%.. Neviem či mám ísť do gynekológa.. Napríklad teraz mi nič nie je a možno tak raz za hodinu alebo dvakrát mám asi 2 minúty také bolesti, že sa nemôžem pohnúť.. tak neviem no :/

siska53
31. jan 2014

@somhlupa789 moze to byt cokolkvek,ja by som uz bola naklusana u doktora.. a ak bys om mala styk,tak,uz aj spraveny pre istotu test..

lili_mia
31. jan 2014

@somhlupa789 to ti tu mám škaredo napísať, že máš problém, ale než by si si zdvihla zadok a naklusala k príslušnému lekárovi, budeš sa upokojovať, to nič nie je???? ešteže hlúposť nebolí

lili_mia
31. jan 2014

@janinah nech sa pretrie pocikanou plienkou, ked na seba kašle

siska53
31. jan 2014

@lili_mia ta je proti urieknutiu..ze by urieknutie?🙂

lili_mia
31. jan 2014

@siska53 mne je jedno k čomu to je, ide o pointu, že jej napíšem aby s tým šla k lekárovi a ona že nevie prečo .. tak možno jej tá pocikaná plienka pomôže a k tomu aj tie pomaranče ako je jej poradené vyššie

siska53
31. jan 2014

@lili_mia komu niet rady... A ona,chce ist do gynekologa 🙂) to skor opacne 🙂)
ja fakt nechapem..zbytocne otazky..sup k lekarovi a ma to..alebo nech zavola vestici.
ale zas..nasa chyba..ak by ziadna z nas na otazky tohto typu nereagovala..mozno by neboli.

lili_mia
31. jan 2014

@siska53 do susedov, do dochtora sa tak hutorí u nás na východze 😀 je vystrašená, tak som chcela poradiť, ved nie každý je taký, že okamžite beží za lekárom, pretože sa bojí, že ho vysmeje .. ale pýtať sa, či v tehotenstve môže sviečkovú už bolo nad moje sily .. podotýkam, to sa pýtala iná baba, nie autorka tejto otázky

siska53
31. jan 2014

@lili_mia jasne,aha,to som nevedela,ze to je po vychodniarsky. Uz som poucena. Moja babka je sice z vychodu,ale nezije tam uz 64 rokov a hoci mam dost kamosiek z vychodu,toto som od nich nepocula. Ale o zimnej vode ano 🙂,to uz ovladam.
ale jasne,clovek chce poradit,dakedy mi fakt rozum zostava,stat,co sa podaktore pytaju aj ohladom mimin,co im mozu dat..
tak pekny vecer a hadam,autorka otazky najneskor v pondelok zavita k doktorovi.