Problémy po pôrode

13. dec 2022

Ahojte,
Musím anonymné, lebo mi to vôbec nie je príjemné...som dva mesiace po pôrode a od pôrodu má trápi "prdenie" z pošvy. Je to veľmi nepríjemné, lebo je to hlasné, stáva sa mi to dosť často a pri bežných činnostiach, vôbec nie po sexe (vtedy viem, že je to normálne). Neviem ako to zastaviť, neviem to absolútne ovládať.
Dúfam, že nie som jediná s týmto problémom, veľmi sa hanbím. Na kontrole po 600nedelí bolo všetko v poriadku.
Ďakujem. Prosím nevysmejte ma, je to nepríjemné celé..

miskamicha
13. dec 2022

Skus cviky na posilnenie panvoveho dna....je to myslim ze normalne..posva sa este stiahne.. hlavne pokoj 🙂

jaskolka
13. dec 2022

Podľa mňa je to normálne, je možné, že tie svaly v pošve ešte pracujú a sťahujú sa, hoci už si po šestonedeli.

mariamisko
13. dec 2022

Mne sa stava ze mi tam praska ako by som prstami luskala a som 6 rok po porode

autor
13. dec 2022

Ďakujem baby 🙂

martul
13. dec 2022

Asi tá nepovzbudím, ale mne to po pôrode neprešlo. Syn má 14r😅. Neprijemne veľmi, doktor tvrdí že je tam dolu všetko ok, cvičím a nič. Intenzita menej častá, ale ja to mám stále v hlave.

daranka18
13. dec 2022

Ja som po pôrode dva roky,oxhvilku ma čaká ďalší pôrod a stále to mám🙈 nie tak intenzívne ako čerstvo po prvom pôrode ale ,áno mávam to. Už sa teším čo to bude po druhom😂😂😂😂😂
Ale neboj,je to v poriadku 🍀

autor
13. dec 2022

@daranka18 ste ma veľmi nepotešili, nezbavím sa toho? Lebo je to doslova nekontrolovateľné a pro nejakej návšteve nepríjemné

svokrinjazykmonika
13. dec 2022

Ja som rodila cisárskym a tiež to mám.😄 Nič silné ale sem tam sa stane.