Prosím o recenzie na Snuggs - menštruačné nohavičky.

29. mar 2020

Ahojte, neviete niekto reálne odporučiť alebo neodporučiť tieto nohavičky. Mám zväčša silnú a bolestivú menštruáciu, aj keď sa po tehotenstvách zmiernila? Okrem toho mám zväčša problém s väčšinou vložiek, pretože sú veľmi umelé a vadia mi. Používam len modré Bella perfecta, pretože sú bavlnenejšie a dobre sajú, čo je pre silnej menštruácie dosť dôležité. Aj s nimi mám však počas ďalších dni problém a začnú mi vadiť. Preto uvažujem aj o iných alternatívach. Poteším sa každému názoru. Vďaka.

sunny8
29. mar 2020

Na tampóny nedám dopustiť 🙂 málokedy sa stane že pretečú

simsalabim
29. mar 2020

@tinka13 za mna menstruacny poharik. Keby chlapi menstruovali, tak jeho vynalezca ma uz Nobelovu cenu. Komfort je 👍, a zrejme je aj najekogickejsi zo vsetkych pomocok.

29. mar 2020

@sunny8 skúšala som, tiež mi nerobia väčšinou dobre, iba tie menšie, ale tie zas pretečú, využívam len v slabších dňoch. ďakujem za názor. 🙂

29. mar 2020

@simsalabim možno vyskúšam, kde sa dajú kupiť? Aj normálne v drogérii?

demonka5
29. mar 2020

@tinka13 urcite typy maju aj v dm je kopu videi a recenzii na nete skus kuknut ja mam lunacup

majamat
29. mar 2020

mna tiez tie nohavicky zaujali.

simsalabim
29. mar 2020

@tinka13 mne sadol az druhy, ktory som vyskusala. Prvy som mala Mooncup, teraz uz cca 15 rokov pouzivam Melunu shorty (kratsiu verziu). Objednavam na meluna.eu

11zuzanka11
22. apr 2020

Ahoj ,ja mám gaťky na menštruáciu saforelle na striedačku dvoje aj na silnejšiu mi stačia a striedam, som naozaj veľmi spokojná super sedia aj vykrojenie majú akurát..odporúčam

gabyf
22. apr 2020

Ahojte, mam vyskusane menstruacne gatky Saforelle a som s nini velmi spokojna....doporucujem

22. apr 2020

@11zuzanka11 Prosim ta a kde si ich kupila, kolko stoja? Saforelle znacku poznam, ale intimny gel. Dakujem

@gabyf Prosim ta, kde si ich kupila? Dakujem

vladka777
22. apr 2020

@tinka13 ja som tiez nedavno kupila menstruacne gatky saforelle pre svoju 14r. dceru, menstruaciu ma prve dni stredne silnu.trenuje crossfit a kedze na tampon si netrufa a vlozka bola blbaaa tak sme toto brali ako super volbu. velmi nas prekvapili kvalitou a spracovanim. sadli skvele a aj narocny trening dala bez nehody. mame 2ks, budem este doobjednavat. kupila som na zdravezeny.sk stali cca 30€ doprava bola zdarma 😉

monika_mm
22. apr 2020

Tie Snuggs nepoznam, ale menštruačné nohavičky Saforelle odporucam. Su aj na silnejsi menzes.

26. apr 2020

Ahojte, dakujem vam velmi pekne, v stredu som saforelle nohavicky objednala a v piatok ich priniesol kurier, vyzeraju fakt super, vyskusam, dam vediet.

11zuzanka11
29. apr 2020

@marietta0 na stránke zdravé ženy.sk

30. apr 2020

@11zuzanka11 Dakujem, uz ich mam aj doma, aj Saforelle gel mi poslali. Som velmi spokojna s gatkami.

mabella
18. máj 2020

@marietta0 prosim ta, maju dobru saciu schopnost? Pozeram, ze tie Snugg maju na vyber pre lahsiu a silnejsiu menstruaciu. Stacia tie Safforel? Dakujem

18. máj 2020

@mabella Maju. Uz som ich skusila aj na noc, ked spim vzdy na uteraku a ja som fakt spokojna, ani skvrnka na plachte. Mam doma od 4roch firiem, riesila som to intenzivne 🙂, nemecka femtis a snugg - su fajn, nemaju taku savu schopnost, ale hlavne su z takeho leskleho, syntetickeho materialu, co sa ti lepi na zadok, potom od sk firmy, to je hroza, miesto savej vrstvy akoby bol vsity igelit a tieto saforelle, su bavlnene a vydrzia cely den.

mabella
18. máj 2020

@marietta0 aha, no super. Moc dakujem.

bmuller
18. máj 2020

@marietta0 prosim ta, aky rozsah tej savej vrstvy maju/ pokial siaha? (myslim, ze napr. ked spis na chrbte, tak ta krv tecie "dozadu", preto su aj nocne vlozky dlhsie)
a ako sedia velkosti? (aby netlacili a zas nelietali), sedi to podla tej tabulky?

19. máj 2020

@bmuller Neviem ako to opisat 🙂, tak som savu vrstvu zmerala, od lemu po lem cislo 38 je jej dlzka 24cm. Ja nosim 36, ale je tam pisane, ze pri rozhodovani zoberte radsej vacsie, zobrala som 38 a su super.

bmuller
19. máj 2020

@marietta0 vdaka za ukazku... si zlata, ze si si dala taku namahu 🙂

ohlala
11. jún 2020

@marietta0 prosim ta, ak to nie je prilis osobne, aky mas obvod bokov? kupila som si snuggs 38, ta velkost mi je celkom fajn aj ked som si myslela, ze by mali sediet tesnejsie aby nepretiekli (ale to uvidim). U mna to je tak 93 cm.

@ohlala Ahoj, 90cm, ale ja mam Saforelle nohavky

ohlala
11. jún 2020

@marietta0 dakujem pekne za info, po nich pokukujem, tak som chcela vediet ako sedia. Tak idem do tych 38 saforelle.

iffka2002
14. jún 2020

ja mam snuggs, su ok. neviem porovnat s inymi, kedze mam len tieto. po precitani diskusie si idem este objednat tie saforelle 🙂)

feketka
15. jún 2020

Baby, tie gaťky naozaj fungujú? A cítite sa v tom pohodlne počas svojich dní? Nejak si to neviem predstaviť, že počas toho mám na sebe iba nohavičky. Ale veľmi ma zaujala táto možnosť, lebo medzi nohami sa mi vytvoril ekzém a vložky mi to všetko iba zhoršujú, ak teda nie sú spúšťačom všetkých mojich problémov. Preto nad tým rozmýšľam, ale stále váham či do toho ísť alebo neísť :P

halci
15. jún 2020

@feketka a ide aj o to, ci je to vobec hygienicke? ci je to tak ze maximalne dake 2 hodiny a vymenit? neviem si to predstavit. rozmyslam nad nimi v buducnosti pre dceru.

feketka
15. jún 2020

@halci presne, ta hygiena by zaujímala aj mňa. Aby z toho neboli potom ešte ďalšie problémy tam dole :/

miadca
15. jún 2020

Tie čo máte tie snuggs nohavičky S-ko myslíte že mi budú sedieť keď mám 79 CM na bedrách? Píšu že si od 80-88cm ale nemajú xs ☹