Prvý menzes po kyretáži

28. jan 2021

Ahoj,
aky ste mali prvy ms po kyrete (MA)?
Ja mam ovela silnejsi a dlhsi, myslite ze je to ok?
Ako ste to mali vy?

pininka1
28. jan 2021

Ja detto, strasne silny a dlhy,potom uz to bolo ok

autor
28. jan 2021

@pininka1 ja mavam silne tak 2 dni a potom tak 4dni trosku... teraz uz 4den mam silny... tebe ako dlho cca trval? a teda vsetko bolo ok?
na kontrolu mam prist po ms

gab
28. jan 2021

mne robili kyret kvôli hrubej sliznici v maternici, ja som dostala prvy menzes po kyrete az po 9 tyzdnoch a krvacala som 54 dni, jedine co mi potom pomohlo boli bylinkove caje, (ani duphastol nezabral na zastavenie) 😔
na kontrole u dr. bolo vsetko ok, hovoril, ze to dlhe krvacanie bolo spôsobene kyretom a ze teraz to uz vyzera, ze sa vrati do normalu..

autor
28. jan 2021

@gab jezisi to snad nebude moj pripad... ake caje si pila? ja som si od dnes dala alchemilku

pininka1
28. jan 2021

Normalne mam 5 dnovy a dva dni z toho silne. Vtedy som mala asi 8 dni a cely cas silny, mozno posledny den bolo trochu slabsie.

autor
28. jan 2021

@pininka1 a dalsie ms uz ako predtym ci ostali silnejsie?

pininka1
28. jan 2021

Ako predtym a tretiu som uz nedostala lebo som bola tehu.

gab
28. jan 2021

miesala som si mysi chvostik, hluchavku bielu a praslicku, a druhy den som praslicku vymenila za kapucinku, z alchemilky som si dala len malicko, ale zakladom bol rebricek (mysi chvost)

autor
28. jan 2021

@pininka1 dakujem pekne za info a blahozelam 😊

autor
28. jan 2021

@gab dakujem pekne za info 😊

anicqa8
28. jan 2021

Ahoj. Mne robili kyretaz kvoli polypom - tyzden pred menzesom. Po opke som slabo krvacala cca 2dni. Prvy menzes som dostala presne na den, ako vzdy.