Prvý menzes po sekcii

christin1280
7. jún 2021

Ahojte baby kedy ste dostali prvy menzes po sekcii? Ja som 7 tyzdnov po , krvacala som iba dva tyzdne a teraz sa mi objavilo iba na papieri ked som sa utrela trosku krvi ale inac nic vobec som aj nafuknuta nejako neviem ci to s tym suvisi vlastne a kedy sa to rozbehne ta menstruacia ako to je vlastne 😯 a ked ste dostali ake to bolo prvykrat? Ja som mala pred tehu extremne bolestivy menzes musela som byt Pn dva dni vzdy nevedela som fungovat iba som plakala a potom uz od tretieho dna v pohode lebo som citala ze po porode sa to moze upravit ze to nwbude take bolestive 🤗🤗

martina1201
7. jún 2021

@christin1280 ahoj, každá žena to má iné. Niektoré po pôrode menzes nedostanú aj rok a niektoré po šestonedelí normálne nabehnú na cyklus. Mne napr. sa bolesti a sila a intenzita po pôrode zmenila. Ale po poslednej sekcii som pár mesiacov mala slabú menštruáciu a niektoré mesiace zase silnú a veľke kusy zo mňa išli von.
Už si bola na vyšetrení po šestonedelí? Čo povedala dr. že si krvácala len tak krátko? Pozerala ťa ultrazvukom?

gbgb
7. jún 2021

@christin1280 po sekcii 6 mesiacov som dostala ano menej bolestive. Nehovorim ze uplne bez bolesti.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
christin1280
autor
7. jún 2021

@martina1201 este som nebola

stevvvka
7. jún 2021

Ono to závisí aj od toho, či kojis a koľko. Také špinenie to môže byť aj ovulácia. Alebo sa ms rozbieha. Alebo uhniezdovanie vajíčka. 😄Ak kojis, tak máš rozhádzané hormóny že až...

martina1201
7. jún 2021

@christin1280
Ja by som určite bola išla. Už si 7 týždňov po sekcii, šestonedelia ti už skončila. Tak už si sa mala nahlásiť. Zvlášť ak si krvácala len 2 týždne.

siska53
8. jún 2021

@christin1280 ja som mala.klasicke krvacanie v sestonedeli.. pri oboch.. pri prvom prisiel menzes v roku maleho, cize mesiac po odstaveni od dojcenia., Pri malej, ked mala 23m., cize mesiac po obmedzeni dojcneia na jedno denne..

christin1280
autor
8. jún 2021

@stevvvka ja nekojim