Rakovina krčka maternice - prvé stádium

11. sep 2022

Ahojte. Je tu niekto ,komu diagnostikovali rakovinu krčka maternice v 1.B stadiu? Rada by som sa porozprávala. Poradila si navzájom.

kikulienkadd
17. máj 2023

Ahoj, 1.ti prajem, aby si sa úplne uzdravila🍀, 2.ak máš obavy z lekárov a nevieš s nimi komunikovať, napíš si doma otázky na papier,budeš mať pomôcku... lebo určite ti bude lekár,ktorý rieši konkrétne teba vedieť odpovedať na všetko,čo ťa zaujíma. Držím ti palce!

barnabascolins
27. jún 2023

Prosím Vás môžete mi napísať súkromnú správu? Ďakujem

lucccinka11
8. okt 2023

Ahoj, smiem vedieť ktore stadium si mala? Ja som uz rok po konizacii, no mala som v konizate mikroonvazivny karcinóm velmi maličký, ale okraje boli čisté, takze asi ho vybrali, odvtedy som bola 2x na cyto, aktuálne cakam na výsledky z druhej cyto. Stale vsak mam taky vnútorný nepokoj, ze co ak sa to dalej rozsiruje? Cytologia to neukáže, ako to zistia ked mi robia iba cyto? Chodím do NOU do Ba k dr. Slezakovi. Myslím, ze on je naozaj velky odborník, dufam, ze vie co robi a nenechá ma čakať do poslednej chvíle.

autor
8. okt 2023

@lucccinka11 ja si myslím,že cytologia by to ukázala keby sa tam niečo dialo opäť. Slezák je určite veĺký odborník . Mňa on operoval,ale.mne už brali aj maternicu, ja som to už mala veĺké na krčku. Mala som aj liečbu po operácii

akiana
8. okt 2023

Ahoj, ak to pomoze, mne to zistili v predrakovinovom stadiu, ale uz bola rozvinuta dysplazia. Napriek tomu mi povedali, ze to je este velmi velmi dobra prognoza, aj keby to bolo uz prve stadium. A pamatam si tie stavy co som mala, ked som isla na onkologiu na zakrok. Mala som 30 vtedy, urobili mi konizaciu, a o pol roka som mala uz cisty nalez. Das to, neboj sa, si mlada a zistili ti to velmi skoro ❤️

lucccinka11
9. okt 2023

@akiana Jaj veľmi pekne ďakujem, no mne robili konizaciu v 32r. (Presne pred rokom) a v tom co mi vybrali som mala mikroonvazivny karcinóm, aj ked okraje boli čisté tak sa obávam co ak tam nieco je este vo vnútri atď, predsa ked je mikroonvazivny. Neviem, moc sa do toho nerozumiem, ale tak ked ma sleduje taky velky odborník, tak dufam,ze vie, co robí a nenechá ma len tak ... 🙏🏻

lucccinka11
9. okt 2023

Tak áno, je veľký odborník, snáď vedia čo robia. Len tie sestričky na ambulaciach u Dr. su take desivé dosť 🙄 nepríjemné a pan doktor mlčí, moc nehovorí a mne je blbe sa pýtať

autor
9. okt 2023

@lucccinka11 presne,aj ja som taká,že aj mne bolo blbé sa pýtať a on ticho tiež 🙈 teraz chodím ku Kocovej na kontroly. Milá je aj ona.

nacinakova
5. dec 2023

Ahoj, kde si bola na operácii, v ktorom meste.

autor
5. dec 2023

@nacinakova ja v Bratislave v nou

smolki
27. jan 2024

Ahojte. Chcela by som sa opýtať, či ste po konizacii v NOU BA dostali výsledky z histológie ak vyšli zle a bol tam už bol karcinóm. Ďakujem