• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Reumatoidná artritída. Môžem otehotnieť?

9. decembra 2017 
ahojte babenky moje :grinning:

...ja som vykúpaná do čista :grinning: stačí na celý rok...ja už mám upratané,tak idem reku pozrieť...asi ste sa mali fajne,keď sa málo popísalo :grinning:

...krásne fotky ste podávali,mňam tortička a tie vaše detičky su krásne :astonished: :wink:

...ja idem budúci utorok na reumatológiu,hm sa teším"

...SilviPD-Valaská Dubová:slight_smile:) z tadial som mala byvalého,tiež je tam krásne :grinning:

...a dúfam,že ste riadne vyšibané :sunglasses: :grinning:
14. apr 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
14. apr 2009 o 10:35 • jujuju
ahojky-vysibane,popolievane?? :grinning:

diky za pochvalu- :slight_smile:

deini-mozes aj k nam vysavat :grinning: inak tiez som mala v tehot.energie na rozdavanie az ma muz hatal ,nech spomalim :grinning: teraz je to opacne. :sunglasses:
14. apr 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nas sa nastastie nesibe, polieva len symbolicky - aj tak nemam rada tento sviatok, dlhe roky sme ho ignorovali, mozno kvoli Miskovi zavedieme rodinne navstevy... :unamused:

Tak ja som povysavala, urobila jeden preklad, najedla sa, idem si natocit vlasy a ked sa Misulo zobudi, pojdeme von. :grinning: No znovuzrodena...
14. apr 2009 o 12:16  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sikulka si :slight_smile:

kto by mal zaujem na stretavku -tot rekondicia sa chysta :grinning:

http://www.mojareuma.sk/aktualne.html
14. apr 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky babulky,tak uz som doma,vyoblievana na cely rok.
Heli: Valaska Bela nie Dubova,to ani neviem kde je :slight_smile:

Straaaasne ma bolia kolena ,uz neviem co si mam dat....
14. apr 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skús si dať coxtral-ten mi zabral dosť dobre...vidíš Silvi,že Dubová,u nás je dubová,a Belá je pred Ilavou-myslela som Belu a napísala tú našu...hm mám aj pekné spomienky z tadial :grinning: sú tam dobrý ľudia :sunglasses: a kde teraz bývaš,v PD?

...Lilu,ten pobyt by šiel,keby sme sa tam stretli všetky babenky :grinning:
14. apr 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a k tým kolenám-je to hnusná bolesť,mňa tá bolesť drží už dlhšie ale musím vydržať,21 idem k doki tak sa neviem dočkať :angry: :sunglasses:
14. apr 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu sama? :frowning2:
14. apr 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie heli som tu aj ja :sunglasses:

kupila si si tie kryosacky? aj bolest stmia
14. apr 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne ta stranka nejde otvorit, vraj tam je nejaky skodlivy software. Asi nejaky virus... :unamused:
14. apr 2009 o 20:45  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. apr 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale sutazna stranka ide, klikla som. :wink:

Neviete, ci nahodou nemoze mat Sjogren vplyv na pamat? Tak celkovo... co ta moja sestra robi v poslednom case! Dnes isla zehlit, sla do spajze a doniesla si odtial hriankovac. Chvilu tam stala a rozmyslala, naco jej je hriankovac, tak si spomenula, ze chcela zehlit, vytiahla zehlicku, sla po dosku a vratila sa s rebrikom. :grinning: :grinning: Pocula som nieco o centralnom nervovom systeme a SjS, ale to asi bude nieco ine... Povedala som jej, nech to spomenie lekarovi - aspon jej nieco vtipne napise do papierov.
14. apr 2009 o 20:59  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deini diky

teda segra je cislo--nie je zalubena? :grinning: a vyhovara sa na chorobu
14. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zalubena... hej, ale to uz dlho, dlho ma toho isteho. :wink: Som jej hovorila, ze to bude asi stres (statnice, diplomovka), ale ona, ze uz dlhsie to trva, len teraz je to o trochu horsie. Ale je to sranda niekedy.
14. apr 2009 o 21:06  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
deini, to ja ked som sa ucila na maturitu tak som robila presne take veci ako tvoja segra :slight_smile: ...takze v poho. Mne mama vyzehlila sako na skusky a dala mi ho do ruky, ze nech si ho odlozim do skrine a ja som bezmocne behala po izbe s tym sakom, kym som nesla naspat k mame, ze neviem kde to mam zavesit na stenu :grinning: sa moja mama nevedela ci ma volat zachranku alebo sa smiat... to je stres zo skusok, to ju prejde :grinning: :sweat_smile:
14. apr 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: hi babenky iné zážitky,ja ked som robila skúšky tak sa to našťastie neprejavilo :grinning:

lilu nekupila som si tie krio sacky,ale písem si a zajtra idem do lekarne
14. apr 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu aké krásne víly:slight_smile:) :grinning:
14. apr 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko este stale z prace :confounded:

Ja som si cez sviatky super odýchla a nastastie sibacka sa u nas nepestuje.. Nove nemam skoro nic, dnes rano som bola na EKG a s ostatnymi vysetreniami mam problem, predstavte si, nikam ma nechcu zobrat na hematologiu.. su to spiny ti lekari..
15. apr 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akoze nikam? To co ma byt? Preco? Odkial si?

Dnes som uz stihla reumatologa - iba odber a o tyzden sa mu idem aj ukazat, objednala som sa na skor, predsalen by sa patrilo, aby vedel, ze som tehotna. A teraz rychlo jem, lebo uz sa mi hlava krutila, asi si nabuduce musim vziat jedlo so sebou a hned po odbere sa napchat.

A viete, ze sestra je uz velmi dlho takto zabudliva? Zacalo to este pred stresom zo statnic a diplomovky, ona mi tvrdi, ze za to moze Delaguil, co sa mi nezda... ale idem vyhladat nejaky clanok, o tomto som raz citala (o zabudlivosti a SjS) - alebo proste starne a hotovo. :grinning: Kupim jej asi krizovky.
15. apr 2009 o 08:49  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak od minuleho tyzdna som obvolala uz asi 4 nemocnice a vraj ak k nim nepatrim, ze ma nevezmu a okrem toho maju asi mesacne a viac cakacky.. Patrim inak k Milosrdnym a tam mi povedalal ze za 2 mesiace.. By som im priala aby raz boli oni odkzani na milost a nemilost sestricky, ked im bude zvisiet na niekoho zivote
U reumatologa som uz bola, nic nove nepovedal ale mam ho odfajknuteho ze vybaveny :slight_smile:
Este endokrinologia (stitna zlaza) a ten hnusny hematolog
15. apr 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OOO, tak predsa, idem na hematologiu v pondelok!!! sa niekto rozhybal :wink:
15. apr 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej, no tak super - ale divne to je poriadne, ze ta nechceli vziat.
15. apr 2009 o 11:47  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heli diky za radu.Coxtral,ale to je len na predpis,ze? vas vsetky obdivujem ako zijete s takymi bolestami roky,ja tak 2.rok a uz mam toho plne zuby,do rana bedrove a este aj ramena,super ani pohnut.

Jasne Valaska Bela,no je tam pekne,ale uz asi len tak na chatu,je to dost daleko,aj kvoli praci,odtial pochadzam ,ale byvam teraz v PD.A ktory fesi Ta tam prenasledoval,ak to nie je tajne?.... :wink:

Zuzi88 s tymi lekarmi mas pravdu su to spiny,pokial si neotvoris usta,tak sa nikto ani nenamaha, cest vynimkam!!!!!!!
15. apr 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm radšej ani pomyslieť Silvi na ex kámoša :grinning: ďaleko to je ale je tam krásne ako aj u nás :grinning: mám skvelého manželíka a pre neho žijem :sweat_smile: ,verím ti,že ťažko sa prijíma choroba v neskoršom veku,lebo ako dieťa si zvykneš na všetko ale ty to zvládneš :wink:

...ja som sa dnes aj stihla opáliť:slight_smile:)))))))))taký krásny deň :grinning:

...Zuzik88 tiež nechápem prečo ťa nechceli vziať,a vôbec porečo a kôli čomu si obvolávala?
15. apr 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som zacala citat vsetky vase prispevky od zaciatku a radsej som s tym prestala.No musim to len zvladnut,nic ine mi nezostava.Ale je to pre mna sok,hlavne ked Ta 2 roky nieco boli a potom Ti niekto povie,ze haha RA.

Heli a nie si nahodou z Liptovskej Luznej,myslim ,ci tam teraz byvas,dnes som sa docitala,ze 20km od RK
Inak ked budes niekedy v PD,kludne sa ozvi a mozme sa stretnut :wink:

Babenky a do PN sa da ist na vysetrenie len tak,alebo teda objednat?
15. apr 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som sa chcela cez vikend opalit a dostala som spucung jak male decko aj od kamosky aj od draheho, ze co sa mam teraz opalovat, ked mam lezat n gauci a vykladat nohy

heli, no som vrodeny heterozygot v MTHFR, a myslim, ze to znamena ze mam vrodeny trombofilny stav a ze v tehu budem potrebovat inekcie na rozriedovanie krvy, tusim sa to vola fraxiparin.. no a moze od toho zavisiet zivot babatka v bruchu, preto je smutne to ze ta nechcu ani len objednat, nie to este riesit :confounded:

mala som dnes stastie ze ked som povedala do telefonu, ze co a ake vysledky, tak pochopila a objednala na pondelok..
15. apr 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
objednať cez reumatológa,ako odporúčanie máš nás tak ti bude lepšie :grinning:
15. apr 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvi, ja som v PN este nikdy nebola, dr sluboval, ze ma posle po potrate ale nebolo nic tak som zacala vybavovat z inej strany.. a nakoniec ked sa to pohlo tak uz som tehu a ist tam je bezpredmetne ale uz mam aspon cislo na znameho znameho, odporucenie a mozem ist na prvu konzultaciu, len zatial bez liecby
urcite si to vybav, ak sa ti da!
15. apr 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj moja tak to mi je ľúto ale hádam sa ktosi obetuje :grinning: ale ni,bude dobre-treba veriť a ako káže polovička-vyložiť nôžky :grinning:
15. apr 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok