Rozhádzaný cyklus po samovoľnom potrate a snaha o bábo

cicussa21
22. mar 2012

Ahojte zienky.. chcem sa spytat, mali ste rozhadzany, pripadne anovulacny cyklus po samovolnom potrate? ja som prisla o babo v 5tt (nemusela som ist na cistenie, vsetko sa vycistilo samo)a dalsi cyklus vypyda podla teploty na anovulacny, aj ked hlienik bol ukazkovy, taky som nikdy nemala, a aj krcok je vysok, makky a otvoreny.. neviem, co si mam o tom mysliet.. snazime sa opat o babo, ale som z toho taka bezradna, ze neviem, co si mam mysliet.. podeli sa niekto o skusenosti? dakujem 🙂

zlatusik28
22. mar 2012

@cicussa21 ahoj, ja som mala spontánny potrat v 8 tt, asi pred troma rokmi, bola som aj na vyčistenie, ale cyklus sa mi dal "do normálu" až po cca 3-4 mesiacoch 😉

cicussa21
autor
22. mar 2012

@zlatusik28 juuuj to si ma velmi nepotesila ☹

kamila_kamila
22. mar 2012

ja rovnako, tri mesiace po skorom potrate, robím ovulačné testy, ale čiarka nepresvedčivá, a ešte sa nezadarilo... ale mnohým iným sa podarilo skôr, držím palce.

zlatusik28
22. mar 2012

@cicussa21 no nie u každej to musí byť rovnako 😉 mne vtedy doktor povedal, že by bolo najlepšie pol roka počkať, aby sa maternica dala ako tak dokopy...

janie80
22. mar 2012

@cicussa21 ahoj, ja som samovolne potratila v 7tt cca pred 15 mesiacmi a cyklus nemam v poriadku doteraz... ☹ bud dlhokanske a ovulka neskoro alebo uplne bez .. len mne sa k tomu pridruzilo aj PCOS a inzulinova rezistencia, tak mna si ako priklad neber..., 😅 kopec dievcat bolo po 3-6 mesiacoch znovu tehu... 😉

cicussa21
autor
23. mar 2012

@zlatusik28 a pockala si? a kedy si asi tak otehotnela znova?
@janie80 to mi je luto, dufam, ze uz je vsetko v poho 😉

zlatusik28
23. mar 2012

@cicussa21 otehotnela som až o rok, ale nie preto žeby to nešlo... ale našla som si novú prácu a chvíľu sme chceli počkať. Ale potom sa zadarilo hneď na prvýkrát 😉

janie80
23. mar 2012

@cicussa21 este nie je v poho nic, ale o tyzden budem vediet vysledky poslednych vysetreni a potom uz konecne budem zdrava a tehotna... 😉

zvedavamt
23. mar 2012

@cicussa21
Chces mat ciklus v norme a vyssiu pravdepodobnost pocatia a udrzania plodu? Vyuzivaj kuru terapie pijavicou lekarskou. Aj Kleopatra otehotnela vdaka pijaviciam.
😉