Roztiahnutý vchod do pošvy bez pohlavného styku

19. júl 2021

Dobrý deň žienky,som mama 2ročného syna a mám jeden problém s partnerom a už som naozaj zúfalá a neviem ako mu dokázať že mu hovorim pravdu takže…Manžel pracuje v zahraniči a prišiel domov a mali sme spolu pohlavný styk a v tom obdobi som mala práve menštruáciu a po pohlavnom styku mi povedal ze som bola roztiahnutá a podozrieva ma,že som mu bola neverná a už mu nejaký ten čas vysvetľujem,že som mu bola verná ale ajtak sa chce rozviesť somnou,pretože mi neverí a ja by som sa teda chcela opýtať vás žien ci ste uz mali podobny prípad kedy ste mali ten vchod do posvy kusok roztiahnuty aj bez pohlavneho styli alebo mu tuto hlupost uz nevybijem z hlavy.Ďakujem za odpovede.

miadi
19. júl 2021

No to je 🤬mu povedz ze ty si stale rovnaka ale jeho penis sa scvrkol a posobi zodrato ze Ta urcite podvadza.

savoya
19. júl 2021

On ta podvadza v zahranici urcite.

belllinka
19. júl 2021

Boze, to co mate vsetky za debilov doma 🙄 Kazdy den nejaka tema, ze zasnem. 🤣
Muz si niekoho nasiel v zahranici, chce sa rozviest, tak si vymyslel taketo trapne obvinenie.

savoya
19. júl 2021

@belllinka
Presne tak!

0silvia0
19. júl 2021

sudi teba podla seba😔

leuchtturm
19. júl 2021

ked ju mas roztiahnutu, tak mas asi malo sexu. Cim viac sexu, tym trenovanejsie a pevnejsie svalstvo tam dole 😉

h2
19. júl 2021

Robíš chybu, že mu vôbec niečo vysvetľuješ. Vernosť sa totiž nedá dokázať. Len nevera. Ináč, fakt Ti spríjemnil večer: Ty sa tešíš, že po dlhej dobe príde domov, pomilujete sa a on, namiesto toho, aby Ti povedal, aké to bolo skvelé, ako si mu chýbala a ako Ťa miluje, Ti povie, že "ju" máš roztiahnutú a že si určite s niekým spala?! 🤦🏻‍♀️

anjelicek26
19. júl 2021

Prosim sa nad takymi vecami ani nezamyslaj, to je ale idiot taketo nieco vypustit s ust...asi pretahuje nejaku pipenku, co este ani nerodila popri praci a teraz zacal porovnavat, aka je ktora dole "siroka" 😵

oli18
19. júl 2021

To aky odbornik na vaginy je ten tvoj chlap? 😂

jaskolka
19. júl 2021

Vždy si poviem, že už som tu čítala všetko, ale teraz opravujem názor... Lebo keď už toto chlap rieši, tak zbohom zdravý rozum... 🙈🙈🙈

solange7
19. júl 2021

Takéto niečo môže povedať len primitívny, citovo obmedzený totálny, ale fakt totálny chudák.

chantalka86
19. júl 2021

Ach..povedz mu, ze nie ty ju mas roztahanu ale on je evidentne zvyknuty na uzsiu. Tak nech kapne bozsku koho tam ma..

ankare
19. júl 2021

Somár sprostý debilný...

hviera81
19. júl 2021

dobra hovadina, to by si ju mala roztiahnutu, keby si sexovala hodinu predtym, inac sa to svalstvo vrati na miesto....

ivanka12311
19. júl 2021

Podvádza ťa, hádže na teba neveru a už nevie čo by vymyslel... Chudák riadny odborník na vagíny

natalienka12
19. júl 2021

Neverim, ze sa toto realne mohlo stat a ak ano, tak nepoznam vyraz, ako ho nazvat.

0silvia0
19. júl 2021

ale s tým rozvodom má tento "super" chlapík celkom dobrý nápad.

anjelicek26
19. júl 2021

@0silvia0 tak tak... skor hlada dovod, ako si ospravedlnit rozvod pred sebou a okolim... "manzelka ma podvadza" kym som v zahranici znie celkom obstojne. Pfuuu ze mu toho vtacika hned nestisla az mu szly vysli ked toto povedal 🤐

gbgb
19. júl 2021

Rozved sa ty. S takym kk.. (och! ) by som nebola ani chvilu.
Zeny, ked tak citam akych idiotov mate doma, tak ten moj ma vazne pravdu, ze som vyhrala v loterii, ked som si ho nabalila. A to teda nie je ideal.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
li1991
Autor odpoveď zmazal
Zobraz