Sex po kyretáži. Odkedy?

lexma
10. júl 2009

Dobrý večer holky mám takú otázku na vás. V apríli som bola na kyretáži ☹. Všetko išlo pohode bez žiadnych komplikácii. Chcem sa opýtať či môžem mať už sex? U doktora som po kyretáži ešte nebola má plno. Tak sa chcem spýtať či už môžem. A mám cystu nebude ma to bolieť? Ďakujem za všetky odpovede.
Omlúvam sa za gramatické chyby 🙂

mirka099
10. júl 2009

No lexma... to by si skor ziadalo toho lekara.. a to si nebola na kontrole po zakroku? podla mna by ti to mal povedat lekar ci uz aleoe este nie... a cystu si nemala aj predtym... ?vtedy ta to nebolelo?

lexma
autor
10. júl 2009

Bola som po zákroku u lekarky a povedala mi, že nemám sa kúpat atď. Ale potom som už nebola lebo mi dala termín až na teraz v jýly tak neviem či možem alebo nie. Mala som predtým už cystu a podľa stoho akej polohy to bolo podľa toho bolelo

mikalove
10. júl 2009

no ved je júl tak tam chod a bude po probléme,aspon teda ja neviem,či ťa to bude bolieť..

jarulai
14. júl 2009

lexma, predpokladám, že prvú mrchu od zákroku máš už za sebou. mne lekár povolil hned po nej aj so snažilkovaním o mimi, no je to individuálne, podla toho, ako sa všetko zahojilo. najlepšie bude, ked skočíš k tomu lekárovi, aj tak si tam už asi mala po 6týždnoch ísť, nie?
čo sa týka tej cysty - to ti neviem povedať, ale možeš sa spýtať lekára 😉
drž sa

jankaw
14. júl 2009

Mne doktor povedal ze po siestich tyzdnoch, ako keby som mala sestonedelie po porode a ohl. tej cisty to netusim to sa opytaj svojho dr. a niekde na intenete som citala ze zalezi aj podla toho v ktorom tyzdni potratis, ked napriklad hned na zaciatku v nejakom 7 tyzdni tak je to menej, myslim ze to boli 3 tyzdne, ale radsje sa porad u doktora lebo u kazdeho to moze byt individualne...

krista
27. jan 2010

janka503 • Dnes ve 13:56
ahoj.chcem sa spytat na radu kedy mozem mat s priatelom pohl.styk po kyrete..na zakroku som bola 15.1 2010 takze to budu uz skoro 2 tyzdne..problemy zatial nie su ziadne..ani nekrvacam ani ziadny zapal.beriem nejake vitaminy proti vzniku zapalov a vytokom a pijem caje...niekto vravi ze mam pockat tyzden a ini ze az po prvem menstruacii..neviem comu mozem verit..dakujem za radu

marianna20
2. mar 2011

ahoj,, v pondelok idem na kyretaz po sekcii a mam dos strach ,krvacala som 6 tyzdnov po sekcii a nakoniec mi zistili krvnu zrazeninu tak budem mat kyret ,,,vcera som si lahla do vane po roku lebo som uz nekrvacala ,,neublizi mi nejako ten kupel doteraz som sa len sprchovala ,,mozno trochu sialena otazka ale bojim sa ,,vdaka za odpovede🙂

sonkamenska
16. mar 2014

Dobry den ja by som sa chcela opytat kedy mozem mat sex po kyretazi som tyzden a na kontrolu mam ist 24.3.2014 a snazit o miminko ja som prisla v 7tt po nom.dakujem

atelra
16. mar 2014

@sonkamenska ja myslím že po kyretáži je žena ako po pôrode tak tých 6 týždnov počkať,po dvoch týždnoch máš kontrolu tak sa radšej informuj u svojho lekára

sonkamenska
17. mar 2014

ano aj ja si to myslim len som bola zvedava lebo sa mi to prvy krat stalo 🙂

ivec16
17. mar 2014

@sonkamenska 6 tyzdnov mas akoby sestonedelie, takze az po tomto case, najlepsie az po menstruacii (pocas tychto 6 tyzdnov by si sa nemala ani kupat, ani bazeny a podobne) len sprcha... (aby sa ti nezaviedla nejaka infekcia, pri kyretazi ti roztiahli hrdlo krcka maternice... tak kym sa ti stiahne a vsetko zahoji).. drzim palce

a snazit o miminko... niekto odporuci uz po prvej ms niekto po 3 mesiacoch niekto po 6 mesiacoch (mne odporucali po 6 ale zda sa mi to priliz dlho) a aj tak sa nam nepodarilo...

sonkamenska
17. mar 2014

Ahoj Ivec dakujem za radu to všetko dodržim že len sa sprchujem a určite ani pohlavny styk nebudem mať aspoň do prvej mrchy ale neviem koľko budem čakať opať na snažilkovanie lebo podľa mňa ked sa to ma tak sa to uchyti tam aj po prvej mrche a ked to ma tak dopadnut tak to može dopadnuť aj po 3 alebo po 6 mesiacoch tak dufam že to dopadne na 2-krat dobre a drzim aj vam palce nech to vynde 🙂 😉

anjeliiik20
15. apr 2014

dobrý večer,
chcela by som sa spýtať som už týždeň po kyretaži a chcela by som sex s priatelom, lenze mam take problemy ze mam strasne krce a bolesti v podbrusku,a 5 dni som nemala stolicu,bola som uz aj u svojho gynekologa a on mi predpísal tabletky na krce a na uvolnovanie.
Poradte mi prosim čo mam robit, dakujem velmi pekne a tesim sa na vasu odpoved.....

playgirl5987
16. nov 2016

@atelra mne zas moj gyn.povedal ze porod a kyretaz nieje to iste