Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Silný hnedý výtok

bibkak
11. máj 2015

Ahojte baby už päť dní mám silnejší hnedý výtok. Nikdy som taký ešte nemala. Nedávno mi praskla cysta tak neviem či to nemôže s tým súvisieť. Čakala som aj krámy a namiesto nich toto... Nemala by som s tým ísť k lekárovi, alebo nie je to príznak tehotenstva? zajtra si plánujem urobiť aj test ráno... Užívam tabletky duphaston ale tým by to byť asi nemalo. Ďakujem za každú reakciu a skúsenosť.

ludmilaka
11. máj 2015

@bibkak Ahojko, presne toto som mala pri mimomaternicovom tehu. Mne praskol vajcovod. Určite choď k lekárovi, hlavne ak bude test pozitívny.

mpravda
11. máj 2015

Dobry den,
moze sa jednat o vytok krvi, ale moze poukazovat aj na zavaznu bakterialnu infekciu. Vtedy sa mozu prejavovat aj bolesti, alebo svrbenie v oblasti posvy a spodnej casti brucha.
Urcite je vhodne vysetrenie povodu toho vytoku aspon pre vas dobry pocit, ze je vsetko v poriadku.
S pozdravom Milan Pravda
www.diacomsoft.eu

bibkak
autor
11. máj 2015

@ludmilaka a potom to ako pokračovalo u teba? Som zvedavá ako dopadne test rano

dadulka256
12. máj 2015

porad sa s gynekologom na stránke www.poradnagynekologa.sk

bibkak
autor
12. máj 2015

Tak test bol negatívny ale meria vám si teplotu a ta je stále vysoká nad 37*

ludmilaka
12. máj 2015

@bibkak U mňa to pokračovalo tak, že som mesiac chodila ku gynek.každý týždeň s pozit.tehu testom a on ma stále presviedčal, že pohoda, nič sa nedeje. Až kým som neprekrvácala do brušnej dutiny a bola urgentne hospitalizovaná. 3 operácie a odobratý vajcovod. Máš negat.test, takže sa neboj. Ja si skôr myslím, že ako ti praskla cysta, tak niečo ostalo dnu a treba to vyčistiť. Každopádne by som išla ihneď k lekárovi.

bibkak
autor
12. máj 2015

@ludmilaka Ďakujem pekne za odpoveď. ja chodím ku gyn. už ako domov, furt sm tam... Ešte počkám teda čo to spraví či sa to neupraví .... A už si tehotná znova či?

ludmilaka
12. máj 2015

@bibkak A neskúsiš ísť aj k inému? Ja som tiež k tomu predošlému chodila ako na klavír a vidìš ako to zvrzal. Mala som potom ešte jeden MA v 14 tt. Ale teraz už máme 2r. babulku. Ale asi sa to so mnou a tehotenstvami nejak vlečie, bo aj ten pôrod som mala ako čerešničku na torte. Malá bola zle otočená, takže robili CR a nezabral mi spinál, takze som si cisára rodila zaživa kým som neomdlela.

ludmilaka
12. máj 2015

@bibkak Ozaj a duphaston som tiez brala.

bibkak
autor
12. máj 2015

@ludmilaka čožééé to čo s tebou dorobili ..... Ja keď to tu všetko čítam tak tie baby niektoré ma tak plašia... asi by som nemala toľko študovať koníka 🙂 Uvažovala som nad zmenou lekára, ale keď zatiaľ ja si nemôžem na neho sťažovať .... no neviem... ale tento moj problém ma trápi a nedá mi spávať, bt je stále vysoká, krámy mi meškajú.. a vlastne ten hnedý výtok prišiel deń po tom ako som dobrala duphaston. A asi pred mesiacom mi praskla cysta - mala som isť na laparoskopiu ale chvalabohu na poslednú chvílu - že už tam žiadna nie je....

ludmilaka
12. máj 2015

@bibkak Žišmaaaaaaria, ja ťa nechcem strašiť. Ono to vždy ide tak rýchlo, že si to neuvedomuješ. A podľa mňa ťa asi na tú laparku pošlú. Vidíš, zase ťa straším....ale keby ťa poslali, pokojne mi napíš ak budeš chcieť vedieť priebeh. A nespomínal ti, že by stačil kyret?

bibkak
autor
13. máj 2015

@ludmilaka dnes mi klesla aj bt tak čakám že by som mala dostať tak som zvedavá či to tak sedí podla tej teploty ... ty si nemeriavaš? 🙂 mno robili mi dáku hormonalnu kyretáž v podobe injekcii ... možno aj to napomohlo k tomu prasknutiu cysty a možno to mám ešte z toho dáke dozvuky...

ludmilaka
13. máj 2015

@bibkak Juj, nemeriavam, ani som si nemerala nikdy. Ja druhé bejby už ee. Máme doma divú žienku, ktorá navyše nespí. A ideš k tomu dr. ?

bibkak
autor
13. máj 2015

@ludmilaka to počúvam od veľa báb ze už druhé nechcú a pritom plánovali dve heh.. Ee zatiaľ nepôjdem k Dr počkám ete. Ja som si začala merať koli ovu a zistila som ze ju mávam skôr ako sme sa vždy najviac. snažili 😀

ludmilaka
13. máj 2015

@bibkak Mňa dr.sledoval, chodila som 2x do týždňa ku nemu a tiež som zistila, že ovu mám hneď po MS. Ja už som stará kofa tak aj preto druhé nie. A musela som to sľúbiť aj dr. Ten výtok teda ešte máš? Nezavoláš mu aspoň?

bibkak
autor
14. máj 2015

@ludmilaka mno aj mne to vychádza hned po krámoch a to osem dní mávam svoje dni a desiaty den mám už po ovu :D tak to bude zaujímave... dnes som dostala krámy tak počkám do dalšieho mesiaca ale dakujem za rady 🙂 a nie si stará kofa ešte 🙂)

ludmilaka
14. máj 2015

@bibkak Neskúšala si piť alchemilku a myší chvost? Mne a 3 kamoškám to zabralo.Len treba vedieť v ktorých fázach cyklu to piť. A cez MS nepiť ani jedno.

stefania100
12. jan 2021

@ludmilaka Prosim Vas, viete mi poradit, v ktorych fazach pit alchemilku? 🙏Dakujem

ludmilaka
12. jan 2021

@stefania100 Juj, to bolo daaaaavno. Ale myslím, že cez MS sa alchemilka nepije. Pokukajte na nete, je tam veľa info.