Hnedý výtok v strede cyklu

domi410
14. aug 2023

Ahojte chcela by som sa opýtať na to čomu nerozumiem

Prvý krát sa mi stalo že hneď po ovulácii som mala hnedý výtok asi 4 dni. Ale raz asi ten druhý deň keď som sa utrela tak tam bola ružová krv ale to bol len ten raz potom zas ten hnedý výtok.
Nebolo to určite že mi ma prísť menstruacia lebo do tej som mala ešte 14 dni. Jak mi skončil ten výtok hneď som spravila test ale večer no bol negatívny tak skúsim ešte zajtra ráno,
No neviem keď niesom tehotna tak sa bojím že čo to môže znamenať

ema22270
14. aug 2023

A snazite sa o babo? Ak nie, moze to byt aj priznak nejakeho problemu (mne takto zistili polyp) ... tiez krvacanie mimo cyklus, slabucke spinenie. Inak som mavala silnejsie MS... tak neviem ako to je u teba. My sa o babo nesnazime. Som rok po porode, po sekcii.

bejka90
14. aug 2023

@domi410 a mas nejak odlsedovanu tu ovulaciu kedy presne bola? Lebo to moze byt aj ovulacne spinenie

domi410
autor
14. aug 2023

@ema22270 tak mali sme nechránený sex a hneď o 6 dni to bolo spinenie úplne tmavo hnedý výtok nebolo toho veľa len niekedy keď som sa utrela alebo na nohaviciach ,,, u vás to bolo Jak keď ste mali polyp?

domi410
autor
14. aug 2023

@bejka90 bolo to asi 2 dni po ovulácii

domi410
autor
14. aug 2023

@bejka90 a čítala som že ovulácne spinenie trvá len deň alebo max 2 a farba je ružová ja som mala hnedú Jak barbeqiu omáčka hahah 😂😂 už to neviem ako opísať ,,, hneď Jak skončilo spinenie som urobila test možno že to bolo skoro

gabika295
14. aug 2023

@domi410 možno to bolo uhniezdenie. Vtedy že býva špinenie alebo trocha krvi. Skús si spraviť test až tak za 4 dní. Budeš istejsia. A keďže iz nespinis je to jedno. Po 6 dňoch ty test neukáže až tak 12 dní po ovulácii

domi410
autor
14. aug 2023

@gabika295 kúpila som si test ktorý ukáže 6 dni pred menštruáciou či je žena v tom tak zajtra skúsim ráno bude to presne 5 dni pred ,,,, aj ja si myslím že to je skoro ale mám už stresi už týždeň vyhľadávam na internete čo to môže byt …. A keďže nezijem doma momentálne ale v zahraničí tak nemozem ísť ani k lekárke lebo tu sa čaká na obyčajnú prehliadku aj 3 mesiace hah

domi410
autor
15. aug 2023

Dnes ráno test negativny

gabika295
15. aug 2023

@domi410 to sa dalo čakať ze bude negatívny. Až tak za 4 až 6 dní by som test robila. Keď ty bude 1 deň meškať. To už bude iste. Nič tým nezmeníš ci si alebo niesi. Kašli na to a potom za 6 dní testuj.

bm_
15. aug 2023

@domi410 ja mavam ovulaxne spinenie roky a je rozne. Dokonca su cykly kedy je to uplne cervene krvacanie, niekedy je to skor hnede. Casto trva dva dni, inokedy 4 dni. Som stale ten isty clovek a stale ma pri tom vie nieco prekvapit:D cize si nemhslim ze na to musi byt pravidlo ze musi byt ruzove a trvat presne nejaky cas. Ak nemas ovulaciu odsledovanu lekarom alebo meranim teploty, nespoliehala by som sa na to ze tinozaj zacalo to spinenie dva dni po ovu. Tolko z mojich skusenosti, snad pomoze:D

noemi125
4. mar 2024

@domi410dobry ako ste dopadli napkon?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre