Skúsenosti s antisterilnou poradňou v Prešove

adri266
9. mar 2012

Nemate niekto skusenosti s antisterilnou poradnou v PO, konkretne s Dr. Kascakom? Ake vsetky vysetrenia ste museli absolvovat, ako dlho to trvalo a platili ste nieco? A hlavne, podarilo sa?
Dakujem za odpovede.

jana2505
9. mar 2012

@adri266 ahoj,ja som k nemu chodila ale to bolo este v r.2003,celkovo s nim ako s clovekom som bola spokojna,bol mily...,chodila som k nemu asi 2 roky,robil mi laparoskopiu kde mi zistili endometriozu,nasledne mi nasadil liecbu zoladexom.,t.j.,pol roka mi pichali inj.do brucha,a potom som zacala brat lieky na vytvorenie vajicok ,dva krat mi robil inseminaciu ale neuspesne...,Teraz mam za sebou 2 neuspesne IVF,chystam sa na tretie,dufam ze to uz tento krat vyjde 🙂 ,takze my sa s manzelom trapime uz 10 rokov,niesom asi dobry priklad,ale tym sa netrap nechcem ta tym znechutit ved kazda sme ina a ani neviem aky mas problem a ako dlho sa snazite o babo,len som ti chcela povedat ze co sa tyka pristupu som bola spokojna ...,neviem aky je teraz ale snad sa nezmenil a tiez som u nho vtedy nic neplatila dokonca ani za tu inseminaciu... 😉 Vela stastia prajemm, 🙂

adri266
autor
9. mar 2012

@jana2505 Dakujem. No my uz jednu dcerku mame, narodila sa pred 5. rokmi, pocali sme ju hned v prvy alebo druhy den snazenia sa, s cim sme vobec neratali 🙂 . Teraz je to ale trochu sok, lebo sa snazime uz 2 roky, brala som clostil, ale nezabral ☹ . Nechcem uz brat dalsie balenia, lebo dva roky je v mojom veku uz dost, takze chcem ist na vysetrenia, ze co. Manzel bol, on je ok. Len nechapem, preco sa tento x nedari 😖 Drzim aj TEbe prsty. Len tak pre inspiraciu, susedka nemohla mat babo, chodila po lieceniach, brali lieky, a nakoniec po 13. rokoch, ked vsetko vzdali, sa im narodila dcerka 🙂 Zazraky sa deju, tak aj Vam prajem aspon jeden taky zazrak 🙂

jana2505
9. mar 2012

@adri266 Az potom som si vsimla ze uz mate princeznicku,tak nech len je zdravucka a rastie do krasy 😉 ,a dakujem za povzbudenie..,este sa ta opytam si uz k nemu objednana alebo sa este len chystas??Nemusis sa bat vysetri ta a uvidis co ti povie,laparoskopiu by som tiez nevilucovala ze ti navrhne,ako som vravela neviem aky je teraz lebo ludia sa niekedy menia ale vtedy bol vzdy mily usmievavy celkom v pohode aspon ku mne nemozem hovorit za druhych ale neboj bude dobre 🙂

adri266
autor
9. mar 2012

@jana2505 moja lekarka ma ma k nemu objednat, oni sa poznaju, tak dufam, ze to bude coskoro

jana2505
9. mar 2012

@adri266 Tak ti drzim prsty a este raz vela stastia 🙂 😉

marcovka1
10. mar 2012

@jana2505 ahoj ja som tiez k nemu chodila on je taky zlaty 🙂 presne toto vsetko mi robil ako pise @adri266 tak netreba sa bat 🙂 mne sa tiez dcerka narodila po 8rokoch trapenia ,ale stalo to zato a nakoniec to prislo prirodzene a tiez som bola na ivf a nic tak drzim ti palce a hlavne na to nemysli psychika robi svoje 😉

marcovka1
10. mar 2012

@adri266 pardon ja som to opacne napisala 🙂 😀 a este som chcela napisat ,ze nakoniec som aj pri Kascakovi rodila 🙂